...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl?darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
ZAYKOWORKS

Nawigator: Informacje :: Problemy :: Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona > Archiwum 

Reptile 31.01.2005 22:12

Komban~wa
Kolejny news na stronie, niestety dużo nie udało się zrobić. Zamieszczam kolejny polski produkt do gier. Jest to gra pt. Twierdza Bogów (nie - to nie ma nic wspólnego z naszą Twierdzą, więc bez obaw) zrobiona przez Broly'ego. Tak więc dzięki Broly za gierke i dzięki Nekojin za opis do niej. Jutro postaram się coś dodać, ale nie uda mi się szybciej niż o ok.20 - tak więc cierpliwości.

Oyasumi nasai

 

Reptile 30.01.2005 17:15

Konnichi~wa
Dzisiaj dodaję od Ginrusa Facesety z BeyBlade. Zauważyłem w księdze gości, iż zaistniały problemy z jakimiś linkami. Prosiłbym, aby nie pisać "większość linków nie działa" - tylko napisać konkretnie - co nie działa, obojętnie czy to w księdze gości czy mi na emaila. Postaram się jutro coś więcej przy Twierdzy zrobić.

 

Braian 30.01.2005 15:50

Sie ma.. dawno mnie nie bylo, ale niestety mialem ostatnio troche balaganu w domu. A konkretniej dodaje zripowanego przeze mnie chipseta ze znanego nam wszystkim Fallouta 2.
Narq...

 

Reptile 29.01.2005 13:59

Konnichi-wa
Dzisiaj zostaje dodany skrypt Secretmana pt: Forma Ucieczki. Na samym początku walki nie posiadamy opcji "ucieczka", dopiero po kilku turach jest ona dostępna. Mam nadzieję, że komuś ten skrypt się przyda.
Jaa.

 

Beny 21.01.2005 23:35

Witam
Witam wszystkich odwiedzających strone Twierdzy Rpg Makera. Może niektórzy mnie pamiętają sprzed jakoegos roku, jak pracowałem na twierdzy. Teraz powracam i postaram sie robic tak dużo jak tlyko będe mógł.

Na przywitanie wrzucam charsety z nieco przestażałego już tematu czyli z Dragonball Z. Charsy są autorstwa Ninja Shadowa i są świetnej jakości polecam je wszystkim zainteresowanym

 

Raziel 12.01.2005 16:15

Cześć
Jeżeli czytacie tego newsa, to znaczy, że już wróciłem do życia(internetowego). No to czas się wziąść do roboty...

Od Lopikola i Ginrusa zamieszczam skrypty przedstawiające burze z piorunami oraz bardzo ciekawie zrobiony sklep, a od FFX maniak-a szablony grafik(dostępne w dziale "Grafika")
Od siebie zamieszczam dwa battle charsety - łucznika i wojownika.

Co prawda materiałów dostałem więcej, ale albo się nie nadawały do "użycia", albo zaginęły, więc ci którzy nie widzą tutaj swoich rzeczy, niech je przyślą jeszcze raz..
Papa

 

Reptile 11.01.2005 20:55

Ohayoo
No, trzeba przyznać od ostatniego newsa troche czasu mineło. Dzisiaj postanowiłem dodać nowy dział Zasoby RPG XP. Jak sama nazwa wskazuje, w nim zostaną umieszczone zasoby do projektów, które będą do nowej wersji RPG Makera. W zasadzie - w działach jest pusto, więc nawet nie ma co tam zaglądać na razie. Wierzcie reptile'owi bądź nie, ale z czasem ten dział będzie posiadał coraz więcej grafik, tak samo jak zaniedługo na Twierdzę przybędzie "kilka" nowych gierek... Można śmiało o nich powiedzieć klasyka, więc narazie bądźcie cierpliwi.

 

Raziel 04.01.2005 13:45

Cześć
Kolejny update. Od FFX maniaka zamieszczam całkiem dobrze zrobiony battle system(podobno robił go dwie godziny).. Walka w nim się dziać na zwykłej mapce np. miasta. Polcam! Znajdziecie go w dziale skrypty
A od siebie daje kolejne edity potworów o nazwie head (skromna ilość - 3)

Trzymajcie się!

 

Raziel 03.01.2005 14:45

Cześć
Kolejny szary dzień za oknem, więc nic tylko usiąść do rpg maker-a, lub zrobić jakiś materiał.
Liczba potworów na serwerze twierdzy nie jest zadowalająca, a przecież dobra gra powinna mieć inne niz podstawowe. Postanowiłem to zmienić. Jak narazie zamieszczam od siebie mały zbiór editów slima. Znajdziecie go w dziale monsters.

Narazie

 

Reptile 03.01.2005 05:22

Ohayoo
Kolejny wpaniały dzień (w zależności dla kogo), święt się skończyły, wolne też i trzeba iść do szkoły. No niestety... Niedawno dostałem trzy gierki, abym zamieścił. Tak więc zrobiłem do nich (jako tako) opis (co prawda może nie najlepsze no, ale się mówi trudno) i je dzisiaj zamieszczam:

Pełna Wersja:
Hunter - gra opowiadająca o Łowczyni, która musi upolować pewnego stwora.

Wersje Demo:
Mysterios shooter - Gra w której wykonujemy polecenia, zrób to zrób tamto.... e... nieważne...
Li Wen Shu - wcielamy się w młodego wojownika shaolin, który marzy o pomszczeniu śmierci ojca.

Nie wiem, który raz - księga gości - zostaje oczyszczona. Panowie, każdy wpis świadczy o was - więc naprawde zastanówcie się co piszecie. Jeżeli macie jakie kolwiek, konkretne uwagi do konkretnej osoby, załatwcie te sprawy między sobą na GG, Chatcie, mailami, telefonicznie, spotkaniem w 4 oczy, na randce, i na inne sposoby - a nie zaśmiecacie Forum i Księge Gości pisząc jakieś be-ze-du-ry, które powstają z jakiegoś głupiego nieporozumienia... - ale dobra księga została wyczyszczona i nie wpisujcie się w niej, jeżeli wpis ma być wulgarny, chamski, obraźliwy itp.

Życzę miłego pobytu w szkole i jak najmniej stresów.

Jaa ne

 

Raziel 02.01.2005 11.45

Cześć
Sylwester minął, wszyscy sie pobudzili, no to znów wracamy do naszej pracy.
Zamieszczam na serwerze już zapomniany niestety pack soundów od Pawełka o tematyce komunikatory.
Tymczasem w dziale gry podlinkowałem nową, ulepszoną wersje Sagi Warrior: Chapter one, ponieważ poprzednia nie była zbytnio dopracowana.

Niby nie duzo, acz zawsze coś. Papa

 

Reptile 01.01.2005 03.50

Ohayoo!
Po bardzo długiej nieobecności, powracam, trudno zresztą nie zauważyć. Dzisiaj do programów dodaję nową versję RPG Maker'a XP, w programie zostały poprawione błędy, które większości użytkownikom się nie podobały - typu Działanie Przemocy, proszę wszystkich, aby obcykali do czego dane polecenie zdarzenia służy, a wracając do programu...

Zrobiłem w nim malutkie ułatwienia, mianowicie polecenia zdarzenia podzieliłem na grupy, aby było łatwiej odnaleść dane polecenie. Dostałem także bardzo dużo emaili co do "gierki podstawowej" - no to postanowiłem także coś tam zrobić... no i dodałem w ten oto sposób kolejną część Green Levithan IV(Green Levithan XP), mam nadzieję że się spodoba.

Teraz sprawy dotyczące Twierdzy... stare newsy zostają przeniesione do archiwum... No i co tam by jeszcze powiedzieć. Długo mnie nie było, i co niektóre wiadomości z skrzynki pocztowej mogłem usunąć nieodpowiadając na nie - bo uważałem je za "przeterminowane" (np. jeżeli rycerz mi coś tam przysłał jakieś materiały, albo ktoś prosił o przyjęcie do Twierdzy które było napisane w Listopadzie - to uznałem je po prostu za "stare", iż osoba się zniechęciła i postanowiłem na tego typu emaile nie odpowiadać jeżeli jednak masz jakąś ważną spawę, którą wysłałeś / wysłałaś mi wcześniej - i nadal czekasz na nią aż odpowiem - prosze o przesłanie jej ponownie) - za kłopoty przepraszam.

A tak życzę użytkownikom Rpg Makera, fanom Twierdzy, osobą z Oazy, ucznią, a najlepiej to napiszę odrazu - wszystkim szczęśliwego nowego roku, miejmy nadzieję, iż w nim będzie nam się lepiej żyło...