...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Nawigator: Informacje :: Problemy :: Zgło¶ nowe materiały
Jeste¶ w: Strona > Archiwum 

Reptile 21.03.2005 08:32

Ohayoo~
Co za piękny dzień, idealny na przywitanie wiosny oraz na napisanie krótkiego newsa. Gromateist podesłał mi nawet ładne ikonki, pomy¶lałem, że się co niektórym chyba przydadz±.

Papkin zauważył iż Kult Zła posiada zły opis.
Raven napisał w księdze go¶ci
Słuszna uwaga...

A Reptile oczywi¶cie swoj± pomyłke poprawia...
Przepraszam... Możecie teraz dokładnie o tej grze poczytać...

Jaa ne


 

Reptile 20.03.2005 19:02

Komban~wa
Dzisiaj na szybciocha, nie będe nic pisał, znalazłem odrobinke czasu, aby dodać poradę od Revana dotycz±c± Walk Zręczno¶ciowych - bardzo ciekawy system walki trzeba przyznać - zachęcam do przeczytania porady, oraz do pobrania skryptu.

Jaa ne


 

Reptile 19.03.2005 16:50

Konnichi~wa Wszystkim
Od rana staram się zrobić newsa, no i cieszę się, że wkońcu go ukończyłem,a więc poprawiłem nieco Spirit Huntera oraz Denorisus nie posiadały polskich znaków, a także nie wygl±dały najlepiej... następnie dodaje kolejne 2 polskie giereczki (nie za ciekawe, no ale może co¶ zaniedługo lepszego się trafi): Michal i Maciek oraz Kult Zła.
No to z gierkami spokój na dzisiaj... Następnie od Hendela skrypt skradania się - bardzo ciekawy musze przyznać skrypt został wykonany pod rm 2003.
A od Burgunda dodaję Battlersy o nazwie Lasency czyli zbiór dziewczyn z różnych gier oraz anime.
To chyba by było na tyle.

Jaa ne


 

Beny 09.03.2005 08:00

Ave
Witam wreszcie znalazlem troche czasu, żeby dodac tego newsa. Dzisaj mały newsik : wrzucam gameovery do XP od Burgunda oraz informuje o tym, że strona własnie Burgunda przeszła renowacje. Zapraszam na stronke Burgunda oraz oczywi¶cie na twierdze. To tyle na dzisaj....
nara


 

Braian 07.03.2005 00:00

Sie ma...
tak w pospiechu wrzucam gre "Spirit Hunter" nadesłan± nam przez Wojteknn'a. Recenzje do niej napisał nasz nowy redaktor Revan, którego witamy w teamie. No i odemnie nic, gierke wiecie gdzie szukać.... i tyle..
narq


 

Reptile 06.03.2005 23:20

Komban~wa
Jak już mówiłem w poprzednim newsie o linkach - tak narazie dodaję jednego linka kolejnej strony o Rpg Makerze. Strony, które nie działaj± - albo nie maj± naszego adresu podanego - zostan± wywalone w najbliższym czasie.

Z projektów wywalam HM: AiC, gdyż link do tego projektu nie działał... Jeżeli autor się do mnie zgłosi i poda poprawny link z przyjemno¶ci± ponownie zamieszczę linka...

A na dobranoc dodaję demko Przeznaczenie, gra jest bardzo ciekawa, więc zachęcam do pobrania. Wielkie podziękowania jednak należ± się dla Revana, który dołancza do naszego teamu. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze razem wspólpracowało.
No, to na dzisiaj chyba starczy....

Oyasumi nasai


 

Reptile 06.03.2005 18:00

Komban~wa
Tylko przelotem, dodaję kolejn± poradę do Rpg XP, my¶lę, że jest bardzo dobra. Porada nosi tytuł: "Facesety w RPG XP" i została napisana przez Revana. Wraz z porad± dodaję też grę "pokazow±" jak to mniej więcej wygl±da... Zaniedługo zrobię porz±dki w dziale Linki oraz projektach.

Jaa ne


 

Reptile 02.03.2005 10:50

Ohayoo
Dobrze, że znalazłem teraz troche czasu na dodanie newsa - trzeba przyznać, nie łatwo się pracuje jak się nie ma czasu - do rzeczy:
Dzisiaj zostały dodane 4 GameOvers od Revana (wybrałem te najlepsze - reszta była słaba, uznałem że się nie nadawały) oraz 4 Grafiki okna od Arbuza - nie s± najlepsze, ale można powiedzieć o nich mog± być.
Od Kitabake zamieszczam poprawkę gry Hunter, oraz stare newsy wywaliłem do archiwum.

Na zakończenie taka mała sprawa, jeżeli kto¶ mi wysłał maila - to proszę o cierpliwe czekanie na jego odpowiedĽ, w tygodniu niestety nie mam czasu, aby odpowiadać na nie. W weeked postaram się na nie wszystkie odpowiedzieć... Przepraszam.

Jaa ne