...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 12 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules - the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2006: Czerwiec


29 czerwca 2006 - 09:30 (Burgund)

Witam!
Kolejny słoneczny dzień...
Dzisiaj dodaję pack Fog'ów wykonanych przez Kikuta. Później może coś znów coś dodam, teraz musze podleczyć moją spaloną skórę...

Na razie

P.S. Kto zamawiał Burgunda ze skórką przyrumienioną i chrupiącą !?28 czerwca 2006 - 23:58 (Reptile)

Konbanwa,
Na zakończenie dnia krótki newsik. Pare nowych znowu buttonów doszło - widać po prawej stronie... chyba powoli zaczniemy je wywalać... troche ich za dużo. Co zostało dodane?
 • Charset Linka z gry Zelda
 • Faceset bohaterów z gry DBZ Botuden
Ripy zrobione przez Emrona. Niestety nie udało się reptile dodać reszty materiałów na dzisiaj, miło jednak widzieć, że Burgrund może już normalnie funkcjonować, teraz powinno się pojawić więcej newsów.

Jaa na!


27 czerwca 2006 - 18:35 (Burgund)

Konbanwa... ee... tak wita się Reptile :)
A więc Witajcie...
Jeśli co bardziej spostrzegawczy zauważyliw podpisie newsa, Burgund wrócił z wakacji. Pewnie myślicie,
''Jak to? Przecież wakacje się dopiero zaczęły!''
Otóż tak właśnie jest zbudowany świat, że tak po prostu jest. Co to oznacza? Że mam więcej czasu dla Was! I razem z Reptile'm będziemy was obdarzać skryptami, zasobami, grami, itp. Nic, tylko pobierać.

Już niedługo koniec Twierdzowego konkursu, więc zaczynajcie już powoli kończyć prace. Nagroda już się nie może doczekać i chce być już wysłana...
Orientacyjnie w tym tygodniu pojawi się ciekawy projekt (gotowy), ale to niespodzianka.
Żeby nie było że nic nie ma, dodaję Zestaw grafik z gry Final Fantasy 1, które zripowałem. Ładnie wyglądają i nadają się na Titlesy, game overy itp. Sami oceńcie. Można je znaleźć w dziale Titles (oczywiście dla RM 2k/2k3).
To na dziś tyle.
Do następnego.

P.S. Dość mocno sie opaliłem i teraz mam także skórę w kolorze Burgundowym... A to ci psikus :D24 czerwca 2006 - 22:28 (Reptile)

Konbanwa,
Taki krótki newsik na zakończenie dnia.
 • Raiden do grafik podsłyła mgły - dział był pusty - ładnie trafił, trzeba przyznać
 • Od kspark ląduje kolejna porada, pt: Zaawansowany Inn.
Nie ma co za bardzo pisać... jutro postara się reptile kolejne buttony wkleić (o ilt to będzie możliwe) Coś bardzo duzo stron chce się z nami ostatnio wymieniać... dziwne, dobra tam, mniejsza o to... Wracamy do projektu.

Jaa na!


23 czerwca 2006 - 10:22 (Reptile)

Ohayou,
Troche mineło czasu od poprzedniego newsa, narazie zostają dodane same graficzki (bo to najszybciej się zamieszcza) Co do porad, postara się je dzisiaj reptile sprawdzić i poodpisywać na maile czy się nadają, bądź czy też nie... Co zostało dodane:
 • Pack ikonek z gry Tzar przesłany przez Emron'a
 • Pack ikonek z gry Diablo II (część 2) też przez Emron'a
 • Plik Facesetów postaci z gry FF9, bardzo ładne - naprawde (chodzi o kolorki) przez kspark
 • W dziale linki pojawia się nowa strona: Projekt-RPG
Teraz odpowiedź na pytanie dlaczego tak późno są newsy:
Reptile, woli dodać pare rzeczy 'na raz' niż w jednym newsie pisać dodaje link, za 2-3 minuty pisze że dodaje jeden plik grafik itp. itd. ma nadzieję, że większość osób zaskoczyła o co biega...
Także chciałby jak najszybicej zacząć dobrze 2 projekty (coś tam jest już zrobione, ale to są 'zaladwie początki' zbieranie materiałów, więc nie bardzo można to nazwać 'zaczęciem' projektu do końca...).
W każdym bądź razie, wymieniliśmy się z kolejną stronką buttonami. Jest to servis o nazwie TiTek

TiTek


Strona poświęcona grom stworzonym przez tego kolesia. Myśli reptile, że młodzi między innymi powinni brać z niego przykład. (Nie chodzi o zakładanie forum/studia/WWW! Tylko o tworzenie gier - ponoć są dobre... ) Tak więc ma reptile nadzieję, że będzie nam się razem dobrze współpracowało... Dość dziwne, żę w tym miesiącu wiele osób z nami się wymienia buttonami... Może to przez to, że tak duszno jest na dworze? A, tam, nieważne...

Jaa na!


20 czerwca 2006 - 11:01 (Reptile)

Ohayou,
Ah, pięknie się zaczął dzień... wczorajsza stronka z którą wymieniliśmy się buttonami właśnie posiada 'małe problemy' (pech...) więc po rozmowie z adminem strony doszliśmy do wniosku, że narazie 'usuniemy' buttonik. Coś tam problemy ze serverem... Nie będziemy wnikać w te sprawy do końca... mówi się trudno. Do Downloadu doszły nowe skórki okna (RPGXP). Skórki z starszych versji programów: czyli RPG 2000 & ME. Może komuś się takie coś przyda.

Jaa na!


19 czerwca 2006 - 13:14 (Reptile)

Konnichiwa,
Ciekawe czy już wam się nudzi czytać ''jedne i te same'' newsy. Konnichiwa, zostało dodane to to, Jaa ne. Mniejsza o to. Zaczniemy od reklamki małej. Niedawno temu powstała nowa strona odnośnie mangi i anime, no i postanowilismy się wymienić buttonkami. Z strony będzie można w przyszłości pobierać mangi oraz anime (całkiem możliwe że nawet w naszym języku), więc reptile zaprasza na tę stronkę, pomagajmy sobie nawzajem. i ma reptile nadzieję, że będzie się nam razem dobrze współpracowało!
< Strona została usunięta... ładnie nie? >
A na dzisiaj do downloadu lądują packi ikonek ripniętych przez Emrona. Warlords 4 i Sacred-miksturki, prawdopodobnie się komuś przydadzą. OK, news strzaskany to wracamy do pracy.

Jaa na!


18 czerwca 2006 - 11:54 (Reptile)

Konnichiwa,
Emron podesłał kolejne pliki graficzne (od plików graficznych najlepiej się zaczyna)
 • Facesety z jakiegoś kolesia o różnych wyrazach twarzy (jak tak dalej pójdzie to stworzy jakąś nową kolekcję)
 • Game Overy za pomocą gry Cube
Materiały są oczywiście zrobione pod versję 2000 oraz ME. A teraz najlepsze, czyli zabawa z plikami tekstowymi. Zaczniemy od gościa o nazwie kspark - synek się nie nadaje na ucznia, więc zostaje usunięty z tamtej listy. Proste prawda? (Zostaje przeniesiony piętro wyżej dla tych co nie zaskoczyli). Następnie zmodyfikowany został dział Kurs ... Kursy! Przedewszystki powinno być. Znajdziecie tam kursy pod RPG Makera 2000, ME, XP, tylko jak narazie kursy pod RPG Tsukuru ME i XP są puste, lecz w przyszłości się to na pewno jakoś zmieni (miejmy nadzieję, że szybko). Przy odrobinie szczęścia może i dzisiaj się coś jeszcze uda strzaskać pod wieczór. puki co:

Jaa na!


16 czerwca 2006 - 07:09 (Reptile)

Ohayou,
Zaczniemy od graficzek. Zostały dodane
 • Facesety z gry Diablo 2 ripnięte przez Emrona
 • Charactersy zrobione przez Raidena
Od Emrona także została dodane demko gry Quercill, możecie je znaleść w Projekty -> Quercill, a tak jak wczoraj było wspomniane, coś o nowym projekcie, tak dzisiaj jest już zrobione. Blade Dragon History 2 od kspark zostaje zamieszczone na stronie. Jak na poranny news chyba źle nie jest.

Jaa na!


15 czerwca 2006 - 22:08 (Reptile)

Konbanwa,
Dzisiaj zostały dodane kolejne porady wykonane przez kspark
 • ''Menu X'' jak w grach RPG (chodzi o to że zanim wyskoczy menu to się ściemni ekran)
 • Lokalizacje - w menu jest informacja gdzie jesteśmy
Skrypt także zawiera CMS (to taki mały bonusik) możecie go wykorzystać. Z tymi działami troche nie wyszło jeszcze, niestety... nie no - troche jest z tym pisania jakby nie było, ale postara się reptile jutro to zrobić. Przy okazji powastanie kolejny dział w projektach - więc jeszcze małej cierpliwości (hmmm... jak tak dalej pójdzie to może i reptile założy sobie dział w projektach?...nah think I pass)

Jaa na!


11 czerwca 2006 - 19:19 (Reptile)

Konbanwa,
Jak poniżej było napisane, coś tam o nowych działach - narazie powstaje nowy 'Projekt' - Quercill W nim kilka informacji na temat gierki oraz screeny. Emron także podesłał pare nowych pliczków oto one:
 • Ikonki z gry Diablo II [RPGXP]
 • Facesety jakiś 2ch kolesi [RPG 2000/ME]
Zaniedługo postara się reptile dodać te nowe działy... i może pare nowych plików graficznych, albo w sumie wkońcy za jakiś projekt się porządnie zabrać... Pomyśli się troche nad tym.

Jaa na!


10 czerwca 2006 - 14:08 (Reptile)

Konnichiwa,
Od Emrona kolejny faceset jakiegoś kolesia w długich włosach... Skąplikowana sprawa z tymi nowymi działami - troche to jest przenoszenia i pisania,dlatego jeszcze ich nie ma... Przy okazji nowy koleś do nas dołączył - kspark i sypnął 2ma poradamy pod RPGXP (z wykorzystaniem ruby), na bank zauwazycie je w poradniku. Zaniedługo pojawi się także nowy projekt na naszej stronie od Emrona... Troche cierpliwości, postara się reptile to wrzucić w następnym newsie jak najszybciej.

Jaa na!


7 czerwca 2006 - 11:31 (Reptile)

Ohayou
Koleny zestaw grafik przez Emrona został dodany. Tym razem
 • Faceset: jakiegoś kolesia (jak dla reptile wygląda to na jakiegoś komandosa)
 • Facesety: ripy z gry Legacy Of Goku 3
Jak narazie to będzie tyle. Wieczorkiem jak się uda przygotować, stworzymy pare nowych działów, sktórych większość (może) będzie zadowolona (znając polaków - to nie)...
Cierpliwości.

Jaa na!


6 czerwca 2006 - 20:25 (Reptile)

Konbanwa
Naprawde ładny dzisiaj dzionek mamy, ciekawe czy większość zauważyła. Dzisiaj do kolekcji 'downloadu' zostały dodane
 • Battlecharset'y Nietoperzy
 • Charset jakiegoś Orka
Prace zostały wykonane przez naszego redaktora i tym samym Emron dostaje 'level apa'. Dzisiaj niestety troche czas goni, więc za dużo nie ma co dodać ''na szybko'' (a jeszcze kilka prac jest niestety). OK co zrobił to zrobił, reszte postara się Reptile jutro wykonać.

Jaa na!


2 czerwca 2006 - 21:49 (Reptile)

Konbanwa
Przed sekundą reptile otrzymał pare ciekawych prac od kolesia zwanego Greyhawk - znacie może? Prace jego są bardzo starannie wykonane, no i nie są w małych ilościach (no w dużych tez nie, ale tak można powiedzieć w sam raz).
 • Battlers by Greyhawk
 • Characters by Greyhawk
Dodane - superowo... możecie pobierać, Reptile spada do nowego projektu. coś chyba dobrego się zapowiada.

Jaa na!


2 czerwca 2006 - 10:55 (Reptile)

Ohayou
Stare newsy, poszly w archiwum. Nowy miesiąc się zaczyna, miesiąc w którym może więcej znajdzie się newsów. Emron podesłał następujące prace:
 • Charset: Nietoperzy
 • Faceset: Tzar
 • Faceset: Warcraft 3
Dobra, jesteśmy więc rozliczeni na czysto... Czy coś jeszcze miał reptile zrobić?... Nie... Można wrócić spokojnie do swoich projektów.

Jaa na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024