...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl?darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
ZAYKOWORKS

Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum 

Redakcja 24 grudnia 2006 09:33


Witamy!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w cała redakcja Twierdzy RPG Makera składa Wam najserdeczniejsze życzenia, spełnienia wszystkich marzeń, szczęścia oraz pomyślności. Życzymy aby te święta były spokojne i pogodne. Życzymy jeszcze udanego Sylwestra i szczęśliwego roku roku 2007.

WESOŁYCH ŚWIĄT.

 

Reptile 23 grudnia 2006 13:09


Konnichiwa!

Dzisiaj został napisany już #2gi list od Reptile skierowany do polskich makerowców. Zawiera on wielką prośbę do Was. List możecie znaleść w 3ch miejscach:

Linki także będą podane w opisach komunikatorów.

 

Burgund 20 grudnia 2006 20:15


Witam!

Ogłaszam oficjalnie, że nasze forum w pełni już funkcjonuje. Tym samym kończymy już korzystac z naszego forum zastępczego - "Starej Gospody".
Zachęcamy do rejestrowania się na nowej. Mimo, że zaczynamy od nowa, jest tego dobra strona - na forum nie ma spamu. Mam nadzieję, że p[ozostanie tak jak najdłużej.

Pozdrawiam.

 

Burgund 19 grudnia 2006 13:08


Witam Serdecznie!

Kolejny dzień. Już coraz bliżej do Świąt... Jeszcze tylko kilka dni.. Aby się nie dłużyło, dodaję dzisiaj :

  • - pack soundów z gry Ergheiz (21 plików). To ta gra, w której występują postacie z FF7
  • - pack soundów z gry Legend (91 plików)
Soundy wybrane tak, aby nadawały się do jak największej liczby sytuacji. Mam nadzieję, że się przydadzą.

Do następnego newsa!

 

Burgund 18 grudnia 2006 18:20


Witam!

Jak niestety daje się odczuć, Twierdza dalej chodzi jakby chciała a nie mogła. Wina niestety jest po stronie serwera i nadal szukamy laternatywy. Ale nie martwcie się. Wkrótce problem zostanie naprawiony. Prosimy o trochę cierpliwości.A że w okresie przedświątecznym każdy zajęty jest przygotowaniami itp. to mało newsów się pojawia. Dzisiaj choć troszeczkę postaram się to naprawić.
Dodaję dzisiaj prosty skrypt pod RPG Makera 2003 (mało ich ostatnio), przedstawiający proste custom menu oparte na zdarzeniach. Nie byłby w nim nic niezwykłego, gdyby nie animowane tło. Tak oto trafia do Was kolejny materiał, który mam nadzieję wzbogaci Wasze projekty.

Niewiele tego dzisiaj, ale zawsze coś.

3majcie się.

 

Reptile 15 grudnia 2006 21:53


Konbanwa!

No, Twierdza już działa poprawnie, i mamy nadzieję, że tak zostanie póki co. Wszystko chodzi, błyskawicznie, aż musieli na GG o tym napisać, prawda? (((_^)
Jednak prawdopodobnie jeszcze będą mogły się pojawić problemy... Więc naprawde - prosimy o cierpliwość. Na razie święta się zbliżają, no i redaktorzy za pewne mają nacisk w swoim życiu, to jest przyczyna małej ilości newsów. Jednak dzisiaj się stało coś fajnego. Razem z Nivo (kolesiem z innej stronki) zaczęliśmy "współpracować" - w jaki sposób? Będziemy sobie pomagać nawzajem, prosta sprawa. Mam nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje, więc zatem tutaj kilka słów dla niego.Nivo
Jestem redaktorem naczelnym serwisu Unreal Fantasy (www.unreal-fantasy.pl). Witryna podzielona jest na trzy sekcje : gier fabularnych (RPG), ogólnie pojetej Twórczości i gier cRPG (adaptacjch idei gier fabularnych na platformy komputerowe).

Utrzymujemy wysoki poziom merytorzyczny gromadzonych tekstów, staramy się, aby serwis UF był miejscem wartym oględzin - nasze sukcesy na tym polu zdają się potwierdzać rosnące statystyki. Realizujemy się twórczo, z czystej fascynacji, nie czerpiemy żadnych wymiernych korzyści; organizujemy konkursy literackie tj "Młotem i Piórem" (www.mip.unreal-fantasy.pl które zyskują rozgłos i powoli zdobywają markę, patronujemy ciekawym autorskim projektom rpg'owym.

Jednak aby nasz rozwój utrzymał tempo, potrzebujemy współpracowników, którzy byliby chętni po prostu tworzyć : pisać artykuły rpg'owe. felietony, opowiadania, tworzyć galerie. Ogranicza tylko tematyka ogólno-fantastyczna. Jesteśmy otwarci na wszelkie przejawy chęci współtworzenia UF. Możemy zaoferować miłe stanowisko w redakcyjnym gronie pasjonatów redaktorską skrzynkę pocztową w domenie unreal-fantasy.pl.

Ewentualnych chętnych zapraszam do nawiązania kontaktu : kontakt@unreal-fantasy.pl
GG: 4406602
Zapraszam! Razem możemy więcej!
No to by było na tyle.

Jaa ne

 

Reptile 9 grudnia 2006 21:53


Konbanwa!

Stare newsy trafiły do archiwum. Rozpoczał się najbardziej wyczekiwany miesiąc w roku. Ej zaraz... to już było... No to może coś napisze się nowego. Dzisiaj postanowił reptile dodać pack facesetów z popularnej gry "Dead Or Alive" znajdziecie je w odpowiednim dziale. W packu będziecie mogli także znaleść facesety wykonane pod RPGXP. Po rozpakowaniu nie zapomnijcie tylko importnąć do projektu. Burgund zapomniał napisać, dlatego może to reptile napisze, forum ponownie działa jakby ktoś jeszcze nie zauważył (a są tacy?) - mamy nową (a raczej starą) gospodę spowrotem. Można się rejestrować i dalej pisać. Z ostatniej chwili można także zauważyć, że coś Twierdza "ciężko" chodzi. Nic chyba na to nie poradzimy, będziemy musieli jakoś pare dni poczekać, aż to "coś" minie... (a jak nie minie - to już reptile się resztą zajmnie), no cóż, przy takiej sytuacji to tylko można życzyć udanych transferów! (i cierpliwości)

Jaa ne

 

Burgund 6 grudnia 2006 10:55


Witam!

Stare newsy trafiły do archiwum. Rozpoczał się najbardziej wyczekiwany miesiąc w roku. Pierwszą ciekawą okazją są oczywiście MIKOŁAJKI. W tym wspaniałym dniu wszyscy grzeczni makerowcy dostaną prezenty ot takiego pana w czerwonym (nie, nie ode mnie). Oczywiście chodzi o Mikołaja potocznie zwanego Świętym! Dzisiaj na Twierdzy za Mikołaja przebrał się Kspark i przyniósł prezent w postaci specjalnego odcinka Virtua Twierdzy. Zapraszam do pobierania.

P.S. Redaktorzy życzą Wam góry prezentów.
P.S. 2 - Kspark, nie zakładaj więcej tej czerwonej pidżamy... Obleśnie to wygląda.

To dzisiaj na tyle!
Papa.