...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 54 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules - the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2007: Styczeń


27 stycznia 2007 - 14:36 (Emron)

Witam!

Tak jak mówiłem - będzie dzisiaj następny news, czyli obecny :) O tej śnieżnej porze nie ma chyba nic lepszego do roboty, niż się nieco zabawić; np. Wybrać się na Narty. Chyba czas w tym tygodniu mnie zgoni na jedna z takich zabaw ;) mniejsza z tym. Przynoszę kolejne pliki. Są to Facesety z gry Quake 3 Arena oraz następne kilka utworów Midi z gry Cloud Commander. Myślę, że to będzie tyle na dzień dzisiejszy.

Żegnam i pozdrawiam!


27 stycznia 2007 - 08:18 (Emron)

Witam!

Wkońcu mamy ferie :D Postanowiłem dzisiejszym rankiem zabrać się do roboty. Przynoszę dziś kolejne utwory Midi z gry 3D Buring Tires oraz ładne Battlersy z gry Avernum 2. Śnieg nadal za oknem sypie, co nie pozostawia mi wyboru, muszę zabierać się do roboty :) To raczej koniec tego krótkiego newsa. Jak dobrze pójdzie, to będzie i następny nawet i w dniu dzisiejszym ^^

Żegnam i pozdrawiam!


26 stycznia 2007 - 20:37 (Emron)

Witam!

Kolejny śnieżny dzień.. Mróz zmusił mnie do roboty :) Dziś przynoszę Title z gry Exile 3, Muzyczke z gry Cube oraz Facesety z gry DBZ: Legacy of Goku 2. Jak dobrze pójdzie, to jutro przybędzie kolejny news. Jak zauważyć można, ja oraz Makaveli zabralismy się do roboty :) Miejmy nadzieję, że Kspark również w najbliższym czasie zacznie działać. Można by powiedzieć, że to na dzisiaj tyle.

Żegnam i pozdrawiam!


26 stycznia 2007 - 14:05 (Makaveli)

Witajcie!

Karnawałowy klimat na całego, śniegu też nasypało ostatnio sporo... to i redaktorzy w dobrym humorze. Wkładam więc do działu z grami recenzje Chocobo Panic i takową gre do pobrania naturalnie, a także faceset z gry Bleach na GBA - normalny jak i forma picture. Co by tu jeszcze napisać? Własciwie nie mam pojęcia, pozostaje chyba tylko życzyć udanego karnawału!

Pozdrawiam!


25 stycznia 2007 - 20:43 (Emron)

Witam!

Wraz z moimi kumplami wkońcu podskoczyliśmy o stopień wyżej. Postaram się być częściej aktywniejszy, niż w poprzednich miesiącach, ponieważ nie wystarczało mi czasu. W dniu dzisiejszym podrzucam kilka utworów Midi z Gry Sacred na telefon Komórkowy oraz Charset jakiegoś Mrocznego Bohatera. Mam nadzieję, że komuś się to przyda. Cóż... Tym razem śnieg nas porządnie zaskoczył ^^ Ferie to doskonały czas, by zająć się swoimi projektami. Na dzień dzisiejszy to będzie chyba tyle ;)

Pozdrawiam!


25 stycznia 2007 - 00:00 (Makaveli)

Witam!

Jak Reptile wcześniej napisał dostałem mam nadzieję zasłużony awans na wyższy stopień. Co za tym idzie, muszę włożyć jeszcze więcej wysiłku w pracę na stronie.
Wbrew panującym opiniom niektórych osób zapewniam że także zależy mi na jej dobru i będę starał się ją dalej rozwijać, a nie traktować jako ''rozrywkę sezonową''. Na dzień dzisiejszy zamieszczam coś czego dawno nie było mianowicie recenzję -zagranicznej gry PTEI2 - odpowiedź na to co kryje sie pod tym skrótem znajdziecie oczywiście w dziale GRY zapraszam więc do przeczytania i pobrania.
Na koniec chciałbym zachęcić wszystkich scenowych kolegów do zaprzestania zbędnego gadania, zabawy w politykę i zabrania się do prawdziwej roboty, gdyż niektórzy już chyba pozapominali do czego naprawdę służy RPG Maker ^_^ .

Bye!


21 stycznia 2007 - 12:31 (Reptile)

Ohayoo

Pare nowych rzeczy zostało dzisiaj dodanych. Makaveli przygotował dla was tekst (znajdziecie w dziale Inne) na temat innych programów do tworzenia gier RPG, Kspark przygotował małego packa z postaciami i systemami (Systems i Charset) i tym samym Emron, Makaveli i Kspark otrzymują awans wyżej. Ile można ich tam na dole trzymać? Wolsx podsyła kolejne swoje charsety (tym razem tylko 2), może się chłopak zaniedługo jakoś bardziej rozkręci. Postara się reptile jeszcze sprawdzić te skrypty co otrzymał niedawno.
Jya na


20 stycznia 2007 - 21:24 (Reptile)

Konbanwa

No to powoli będzie wszystko wracać do normy. Dzisiaj Emron postarał się i podesłał naprawde w 3 i troche materiałów. Oto ich lista:
 • Little Fighters 2 - battle
 • Avernum - ikonki
 • Geneforge - ikonki
 • zaklęte przedmioty - też ikonki
Makaveli podesłał pack monsters z gry Castlevania. Monsters oczywiście pod 2003. Burgund, odkrył pewne kolejne linki nie działające. Także o tym poinformował Harvester. Dział Virtua Twierdza działa ponownie. To chyba by było na dzisiaj w takim bądź razie.

Jya na


19 stycznia 2007 - 13:04 (Reptile)

Konnichiwa!

Newsa zaczniemy od wspaniałych wiadomości, które ostatnimi czasy mają miejsce u nas na scenie. Wojna? Nie... Nie ma żadnej wojny. Misiek (tak nasz mistrz) - odszedł od Twierdzy RPG Makera, dość dawno temu. Dlaczego jeszcze jest na liście w takim razie? No cóż, nie chciał reptile go usuwać... Napisze teraz o ładnym zamieszaniu:
Misiek swoją posadę przekazał kolesiowi o nazwie Stanior, że chce, aby on był nowym mistrzem na Twierdzy. Tylko jakoś zapomniał o tym uzgodnić ze mną. Zatem nowy mistrz na Twierdzy? Nie ma. Nie ma i nie będzie. Reptile powiedział swoje słowo i na tym się kończy 3-dniowa wojna na temat nowego mistrza. Przez tą wojnę, wystarczy, że straciłem redaktora. Fifek padł ofiarą na chatcie. 5 dni w redakcji i już nie wytrzymał tego nacisku. Odszedł z Twierdzy i rzucił makerem, mając nadzieję, że nie wróci. I raczej nie wróci. Przegadać się nie da. No cóż. Sprawa pod kontrolą, jeżeli chodzi o server. Za niedługo reptile napisze na ten coś fajnego.

Trochę ostatnio dużo zamieszania się zrobiło trzeba przyznać, co nie znaczy, że nic się nie doda. Makaveliusz podesłał pack Battlersów z Dragon Ball GT, pack potworów z gry Breath Of Fire II oraz backdropy z Final Fantasty II, zachęcam do pobrania.
Podziękowania dla gościa o nazwie Sub Zero3 (jak, kto woli: Jan...osik), który dał znać, że linki do konkursu nie działają. Oczywiście zostały naprawione - jednak nie daje reptile gwarancji, że już wszystko działa, więc jakby coś nie chodziło, bardzo prosi o zgłoszenie tego na maila.

Jya na


14 stycznia 2007 - 21:42 (Reptile)

Konbanwa!
Kolejny news. Ładnie, że strona jeszcze w miarę funkcjonuje. Zostały dodane postacie od Wolsx - są to zwykłe edytowane postacie z podstawowych grafik (same kolorki - z specjalnymi ''pozami''). Fifek - nowy uczeń (może jeszcze paru nowych się załapie... zobaczymy czy im się uda) napisał tekst odnośnie RPG Makera 95, leciuteńko go trzeba było oprawić i dodać screeny. No to, to już mamy za sobą. Pliki w archiwum nie chodziły - teraz powinno wszystko działać.

W razie niedziałających plików, linków - jakby coś było nie tak, prosiłbym o podesłanie emaila.
Dziękuję!


14 stycznia 2007 - 11:48 (Reptile)

Ohayou!
Dzisiaj jakoś Twierdza zaczęła szybciej działać, więc repie proponuje po niej się porozglądać, póki można...

Od Emrona zostają dodane charsety bohaterów bohaterów z Dragon Ball GT oraz oryginalne ikonki Czarów takich jak: ogniste kule, zamrożenie, otrucie itp.

Natomiast, jeżeli chodzi o stronkę, zostały nadpisane nowe pliki tatowe:
 • w całym downloadzie (linie zmieniły kolor, oraz zostały rozszerzone tabelki)
 • w ikonach nie działały niektóre linki - powinny być już dobre
 • w windowskinach to samo, co powyżej
 • w redakcji wszystkie linki (pokoje, regulaminy itp.)
Oczywiście regulaminy itp. albo zostaną wywalone, albo napisane ponownie... Do redakcji dochodzą nowi uczniowie (nareszcie)
 • Mikau
 • Wolsx
Miło was w redakcji widzieć, mamy nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało. Jak na razie to by było na tyle.

Jaa ne!


13 stycznia 2007 - 12:08 (Reptile)

Konnichiwa!
Przepraszam, że to tak długo, zajęło - ale jak reptile powiedział, tak dotrzymał słowa - Twierdza RPG Makera chwilowo była niedostępna. Powód - chyba widać prawda? Problemy ze serverem nadal występują niestety. Strona może się czasami dograć szybko, a czasami wolniej, ale jakoś to wytrzymamy spokojnie...

Aktualnie jeszcze robimy porządki przy stronce, więc może się zdarzyć, że jakieś pliki, porady nie będą działały. A właśnie, odnośnie porad - powoli je przepisujemy od nowa poprawiając przy tym błędy ortograficzne.

Jeżeli znajdziecie jakiś plik, poradę, czy coś innego, co nie działa, czy choćby nawet wskazanie linka, aby można szybciej było pobrać program - prosi reptile o zgłoszenie tego wszystkiego na maila. Postara się jak najszybciej na to odpowiedzieć. O wszelkich zmianach będziemy natychmiast informować.

Jaa na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024