...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 5 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Pokemon Crystal PBF
Tsukuru Archive
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce
Subiektywnie o Tekstowych Grach Fabularnych i nie tylkoModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum31 października 2008 - 15:58 (Reptile)

Konnichiwa!
No coś nie prawdopodobnego, ludzie się zaczynają mobilizować do pracy. Po wyjaśnieniu kilku nieporozumień nie porozumień z Harvenem udało nam się dojść do wniosku, że konieczny jest kolejny newsik - wraz z jego materiałami. Tak skromnie jak zwykle, na razie tylko leci od niego jeden pack (ripów) charsetów do RPGME głównych bohaterów z gier Pokemon. Owy pack już się znajduje na stronie, więc został uaktualniony, z nowymi charsetami. Zapraszam do pobrania
Jya!30 października 2008 - 19:50 (Reptile)

Kolejny newsik z materiałami, niestety tylko marne rip wykonane przez reptile kilka wieków wstecz. Twarze bohaterów gry Eretzvaju, być może niektóre osoby grę znają pod tytułem Evil Zone (oczywiście na Sony Playstation). Źle nie ma, ale zawsze coś, być twarzyczki zainspirują do stworzenia własnych postaci do gier na podobieństwo. Twarze pod RPGME. Tyle na dzisiaj
Jya!30 października 2008 - 0:40 (Sozan)

Senny jestem, ale i tak napiszę mały newsik. Dodałem kolejną lekcję (bardzo krótką, ale obiecuje że następna będzie dłuższa - warunki i główne przełączniki), tym razem o ustawianiu losowych walk na mapie.
Dobra, strasznie śpiący jestem i nie mam siły już nic pisać (nie wiem dlaczego dzisiaj taki jestem). Tak czy inaczej, jak macie jakieś materiały to możecie je podesłać mnie. Jak będą dobre - wrzuce bez konsultacji z Reptilem (co oznacza szybkie wrzucenie ich na stronkę w związku z chwilową niedyspozycją Reptile'a), jak średnie lub słabe... Cóż... Wtedy jednak będę musiał zasięgnąć rady naszego Wielkiego Mistrza.
Życzę dobrej nocy,
Sozan
29 października 2008 - 15:50 (Reptile)

No, trzeba przyznać, że komuś bardzo chyba zależy na stanowisku redaktora, Johnfox podesłał kolejne swoje materiały. Co prawda trochę skromna ilość, ale powiedział, że dopiero się rozgrzewa. Download -> RPGVX -> Characters, będziecie mogli znaleźć pierwsze edity. Zawsze coś (((_^)
Inne materiały niestety miały za małą ilość, tak więc jak zamęczycie go mailami, żeby coś więcej dorobił to się powinny znaleźć na stronce niebawem, jeżeli natomiast chodzi o reptile, to chyba zacznie częściej odwiedzać kawiarenki internetowe.
Jya!28 października 2008 - 17:40 (Sozan)

Witam was już drugi raz dzisiaj.
Do działu Download/Dźwięki został dodany pack ripów z gry Alien Shooter od Johnfoxa. Dźwięki niezłe, jakieś strzały, krzyki ludzi, kosmitów, czasami jakieś kosmiczne się znajdą. Jeżeli ktoś robi grę o kosmitach z pewnością mu się przyda.
Zaś ja dodałem kolejną lekcję (znowu wrzuciłem między 12 a 13 xD) o nazwie: Klasa bohatera. Zapraszam do zapoznania się z nią.
Pozdrawiam,
Sozan
28 października 2008 - 2:40 (Sozan)

Witam.
Dzisiaj poprawiłem lekcję 11 oraz wstawiłem nową lekcję pomiędzy 11 a 12 (ma teraz numerek 12), mianowicie: Moja pierwsza umiejętność.
Mam nadzieję że komuś się przyda.
Jeżeli macie sugestie co do następnych tutków (czego potrzebujecie) wysyłajcie je do mnie na maila (kliknijcie napis Sozan).
Pozdrawiam,
Sozan

PS. Reptile i znowu jest remis (3:3) w newsach na październik. Haha!26 października 2008 - 16:10 (Reptile)

Woo, 2 newsy, normalnie chyba jakiś cud się stał, że w redakcji znajdzie się jakaś osoba, co ma zamiar napisać jakiegoś newsa pod moją nieobecność. Wielkie dzięki (((_^)

Dzisiaj zostały dodane potwory z gry Poitto(arcade), oczywiście pod wersję RPG Makera 2000, 2003. Niestety jest ich tylko 12. Hmmm, chyba trzeba będzie wprowadzić za niedługo kilka zmian odnośnie strony (((_^)
Jya!19 października 2008 - 17:10 (Sozan)

Witam ponownie.
Dzisiaj wrzucę mały programik od Rave'a służacy do łączenia dwóch tilesetów w jeden (RMXP). Nie wiem czy komuś się przyda bo to można za pomocą painta zrobić, ale... Wadą programu jest to że zapisuje on połączone tilesety w formacie *.BMP, a nie w *.PNG, ale to można z łatwością zmienić.
Program można pobrać w dziale Download => Programy.
Pozdrawiam,
Sozan17 października 2008 - 19:00 (Sozan)

Witam.
Dzisiaj pochwalę się swoim własnym CMSem obsługującym moją dawną poradę dotyczącą zegarka. Wrzuciłem go do Prezencików Ruby więc jakby ktoś chciał ściągnąć (w co szczerze wątpie) to zapraszam.
Pozdrawiam,
Sozan16 października 2008 - 12:20 (Reptile)

Niestety nie za ciekawie się zapowiadają ten miesiąc, szczerze - powiem więcej, cały najbliższy rok pracy będzie tak mniej więcej wyglądał. Odcięty biedny reptile od Internetu, nie ma wyboru jak tylko korzystać z publicznych kawiarenek internetowych, aby od czasu do czasu coś napisać. Widocznie trzeba będzie zacząć pracować tak jak to miało miejsce kilka lat temu - czyli mniej newsów, ale prawdopodobnie pojawi się za to więcej materiałów (choćby od samego reptile). Jak na dzisiaj do downloadu ląduje pack twarzy bohaterów z gry Nina Garden Dragon Sword na Nintendo DS. Ciekawa sprawa, gdyż nigdzie na żadnych stronka o spiritach itp. takiego czegoś się nie znajdzie, a facesety robią nawet dobre wrażenie. Twarze znajdziecie w dziale RPGVX, no i niestety trzeba je wykorzystać jako Pictures, gdyż posiadają nieco większe wymiary niż te oryginalne (minimalnie!). Nie przeszkadza to jednak aby je wykorzystać do RPGXP. Trudniej będzie sprawa wyglądała na starszych programach, mimo, iż dla chcącego nic trudnego, to nie polecam. Mam nadzieję, że ktoś się dorzuci do newsa niebawem, i nie będą zwalali winę na przeprowadzki, czy tam szkoły i dziewczyny jak to zwykle bywa.
Jya!10 października 2008 - 10:27 (Reptile)

Ohayo~
Udało się (w końcu) dostać do Internetu, choć na jeden dzień. Powrót do cywilizacji można rzec (((_^)
Niestety za dużo czasu to nie mam, ze względu, może inaczej nie owijając w bawełnę - nie mam Internetu - tak więc, kiedy ponownie się pojawię nie mam pojęcia, newsy jestem wręcz zmuszony w jakiś C@fe internetowych pisać. Może w tym miesiącu jakoś się uda rozwiązać te problemy z netem, tak aby chociaż raz na jakiś czas pojawiło się coś nowego. Redakcja jak zwykle usprawiedliwia się szkołą, nie miejcie im tego za złe, przyjdzie pora aby się z tym czymś rozliczyć. Na tak krótką chwilkę niestety (albo i dzięki Bogu, że aż tyle), udało się uaktualnić nowe, dłuższe demko gry HarvestNoob: The Evil Tomato od Krisuroku. Archiwum załatwione, demko też, to chyba najwyższa pora wgrać jakieś materiały, lecz niestety na dzisiaj już nie starczy czasu. (((_-) Do następnego razu.
Jya