...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2009: Marzec


31 marca 2009 - 09:35 (Reptile)

Od wczoraj jest dostępny do pobrania, dość nietypowy pack ikonek z gry Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero. Nietypowe ze względu na wymiary (40x49). Niestety wczoraj nie powiodło się już o tym napisać (połączenie padło). Na pocieszenie mogę napisać, że coraz bliżej święta (((_^) a zatym Sozan jak i Johnfox powinni się już niebawem pokazać... Może łapną sie za coś ciekawego przy stronie i będzie odrobikę więcej newsów.
Jya!


25 marca 2009 - 16:47 (Reptile)

No i mamy sukces. Udało się kolejnego newsa napisać. Cena Krwi - Retrospekcja obiecana gierka sprzed kilku dni i wspomniana w wczorajszych wiadomościach trafia do działu download. Gra pod RPGXP, 10MB, dobra rozrywka. Czy coś jeszcze można chcieć? W zasadzie... Pewnie, czemu nie, ale tutaj na dzisiaj przystopuje. Dobrą wiadomość otrzymałem ze strony Johnfoxa, wygląda na to, że wrócił z wakacji i ma zamiar zabrać się do pracy. Podobnie i ja powinienem uczynić o(_ _o)
No cóż, póki inni z redakcji nie zabiorą się do pracy, widocznie będę skazany na pisanie coraz to więcej newsów, robienie materiałów oraz ociąganie się przy projektach. Życie...
Jya!


24 marca 2009 - 16:40 (Reptile)

Życie tyś jest chwilą... Dlaczego jest tak mało czasu (((_<)
Ponad tydzień zleciał jak nie wiadomo co, szczęście że chociaż dzisiaj udało się znaleźć troszeczkę czasu aby coś wrzucić na stronkę. Ekrany tytułowe z gry Ar Tonelico, pod RPGME, RPGVX oraz RPGXP. Można użyć jako title ale także jako panoramy.

Przy okazji jak piszę: przepraszam Fear, że jeszcze twój projekt nie znalazł się na stronie, być może w tym tygodniu uda się zebrać trochę sił i trzasnąć reckę do twojej gierki...
Jya!


15 marca 2009 - 20:59 (Reptile)

Konbanwa
Może denerwujące wam się wyda fakt, że nie ma dziennie newsów. Chociaż ostatnio nie tak źle sprawy się układają, to musze jednak poinformować, że przez najbliższe kilka dni, będę niestety raczej nie obecny. Pojawić się na chwilkę, aby maile sprawdzić czy coś w tym stylu raczej nie będzie problemu, ale z napisaniem Newa być może dopiero pojawię się w środę albo nawet i piątek (((_-)

Też taka żadna sytuacja wypadła przy redakcji, Sozan sobie wziął urlop do kwietnia z powodu jakiejś awarii komputera (tak to się nazywa teraz, nie) a Johnfox w zasadzie nie wiem co z nim. Nadal się wstydzi coś napisać, albo też coś go jakieś licho wzięło i nie wie co ma z sobą począć. Wygląda na to, że będziecie musieli ścierpieć przez dłuższy czas moje wiadomości. W zasadzie to i tak chyba najwięcej piszę tych newsów o(_ _o)

Dzisiaj w dział download wrzucam kolejny pack panoramek, panoramsów i parallexów o tematyce Star Wars. Tak skromnie tylko 10 sztuk, znajdziecie w packu. Przepraszam, że tak dużo piszę, a mało robię - postaram się przy następnych wiadomościach wrzucić nowy projekt od Feara. Pewnie wszystkim się spodoba. Zapraszam do downloadu panoramek.
Jya!


14 marca 2009 - 19:54 (Reptile)

Ale się spóźnię spóźnię.. SPÓŹNIĘ. Ajć dlaczego tak wszystko działa na moją jakąś niekorzyść. Człowiek się życiem poświęca aby dla was specjalnie napisać wiadomość. Ok. może mała przesada z tym człowiekiem. Na stronę ląduje demko gry Poszukiwacze Przygód. Niestety nie jest to coś supernowego-nadzwyczajnego, ale zawsze zapraszam do przetestowania, chociażby dla zabicia czasu. Przepraszam za króciutki newsik, ale niestety więcej czasu aktualnie nie mam na dzisiaj. Wynagrodzę to kiedyś za pewne - cierpliwości.
Jya!


11 marca 2009 - 21:00 (Reptile)

Konbanwa
Chyba jakoś po 18, coś nawaliło z naszym serverem do plików. Mediafire działał, ale co prawda jakoś dziwacznie. Raz się wyświetlał, raz nie. Prawdopodobnie chwilowa awaria to była, z którą się już zresztą uporali. Już można pliki bezproblemowo pobierać. A skoro mowa o pobieraniu i plikach - do działu download wrzuciłem pack facesetów z gry Puzzle Quest. Twarze są naprawdę przepięknej jakości, zatem zachęcam do pobrania jak i wykorzystania w swojej gierce (tylko żeby teraz tłumy się nie rzuciły że te twarze staną się niczym podstawowymi zasobami). No i ważna informacja: twarze należy użyć jako pictures ze względu na ich rozmiary. Download -> RPGVX -> Facesets
Jya!


10 marca 2009 - 18:44 (Reptile)

Vieczór!
Dobra wiadomość dla posiadaczy RPGVX, gdyż lądują tam nowe systemiki okna. Nie jest to nic nadzwyczajnego - kilka okienek z GL IV-II, w różnych kolorach. Może ktoś zechce jeden z nich wykorzystać. Nie wiem czy uda się cokolwiek jutro dodać na stronkę, ale w najbliższym newsiku pojawi się nowa gra na stronie - Cena Krwii - ale zanim zostanie dodana, trzeba najpierw porządną reckę do niej napisać, tak więc cierpliwości.
Jya!


9 marca 2009 - 09:43 (Reptile)

Ohayoo
Na stronę ląduje do downloadu potężny pack ikonek (ripów) z gry Ragnarok, który wykonał Sabikku. Postanowił się nimi podzielić. Jakby ktoś pisał statystyki - to pack obejmuje ponad 1000 ikonek. Trochę tak skromnie ale cóż.
Kobietom z okazji wczorajszego dnia jak najlepsze życzenia, imo spóźnione, ale myślę, że miło będzie nawet jak się wspomni. Co prawda nie jest was tutaj na scenie wiele, ale mamy nadzieję, że w przyszłości będzie was więcej no i jak najlepszych sukcesów na scenie i w zyciu.
Jya!


4 marca 2009 - 14:54 (Reptile)

Konnichiwa
Eh, że na starość się trafiła redakcja nierobów, nie mających jakiś chęci do życia. Jeden boi się pisać (a post za postem na forum ładuje), a kolejny jakiś skromny... Cóż, jako że Sozan nie chce się zajmować forum, to oznacza, że więcej będzie robił przy stronie (prawdopodobnie) a jeżeli tak będzie, to dobrze - w przeciwnym wypadku, lepiej nie pisać. Do downloadu wrzuciłem panoramy z gry Blade Dancer dla RPGME, żeby nie było jakiegoś rasizmu to pod RPGXP też. RPGVX też otrzymał pack panoramek, znaczy się parallaxes - tak to się teraz wabi (pierwszy pack na stronie). Nie jest zbyt wiele, ale dobrze można wykorzystać.
Jya!


1 marca 2009 - 22:30 (Sozan)

Witam was,
Dzisaj na stronkę została wrzucona gra Last Scenario, oraz kolejny kurs (z numerkiem 17) o stoperze.
Dobra, jako że to trochę mało to mogę jeszcze napisać że zrezygnowałem z funkcji moderatora forum.

Pozdrawiam,
Sozan
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024