...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 12 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2009: Kwiecień


25 kwietnia 2009 - 20:49 (Reptile)

Konbanwa
Nici - niestety server na którym znajdowała się gospoda całkowicie zwariował. Świadkami byli ci co się pojawili dzisiaj na chatcie (i wytrzymali do końca). Postawiliśmy forum od początku ale zaczęły się robić jakieś problemy przy kodzie php, następnie przy logowaniu (mimo dobrego hasła, komputer twierdził że jest złe - no cóż ok...), więc jak na razie wywaliłem forum, w zamian macie księgę gości oraz Chat do wykorzystania (((_^)

Dziękuję wszystkim co się dzisiaj na chatcie pojawili - w szczególności użytkownikom: Dawid, Arion, Secretman, Pawelman i Przemek. Fajnie było (bardzo miło) i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się pogadać przy jakiejś okazji na ciekawe tematy. Jeżeli chodzi o forum, to postaram się coś z nim jak najszybciej zrobić razem z Fraginem. Na pocieszenie pack soundów oraz midi z gry Age of Empires.
Jya!


25 kwietnia 2009 - 09:47 (Reptile)

Ohayoo
Być może wiele osób już wczoraj zauważyło, że coś strzeliło w Gospodzie - co czyni ją niedostępną na obecną chwilę. Rozmawiałem z naszym hostem, i sprawa wygląda no tak nie za ciekawie, mamy do dyspozycji 2 opcje:
  • Będziemy się bawić, aby odzyskać to co mieliśmy (posty, tematy, itp. całe forum), chociaż szanse nawet i małe.
  • Zostanie założona nowa gospoda (po raz kolejny) na jakiś nowych warunkach, stylach itp.
Proponuję się spotkać jakoś o 14:00 dzisiaj na naszym chatcie i to dokładniej obmówić. Postaram się być nawet i prędzej.

Jya!


22 kwietnia 2009 - 16:38 (Reptile)

Konnichiwa
Nie udało się wczoraj dodać nowych materiałów, które podesłał Fragin, ale to nie oznacza, że o nich zapomniałem. Do downloadu ląduje pack składający się z 100 charactersetów (tak, niestety pod RPGXP). Są to głównie edity, jak i zbiory różnych prac nieznanych autorów z stron WWW. Pasują stylowo do tych podstawowych z RGSSRTP. Szkoda, że tylko tyle na dzisiaj...
Jya!


20 kwietnia 2009 - 13:52 (Reptile)

Eh, co za ciężki dzień kolejna notatka w blogu wszystkich makerowców.
Dzisiaj... Ej, zaraz Sozan dał newsika no coś takiego, nie zauważyłem. Ym, tak dobra - miało być śmieszne, wyszło żałosne, przepraszam.o(_ _o)

W zasadzie nie mam ochoty pisać czegokolwiek, gdyż ...może konkrety: zyskaliśmy nowego redaktora (((_^)
Fragin wkroczył w szeregi twierdzy. Jeden dzień, już podesłał pack soundów z gry Soldat (szczelanie, bazuki, wybuchy itp.). Tak tak, nie jest to coś supernowego, ale na dobry początek. W zasadzie cenić można podejście gościa do całej sprawy.
Jya!


16 kwietnia 2009 - 19:55 (Johnfox)

No i tak się złożyło, że trzeba wysłać pierwszego newsa dla Reptile, żeby on go wrzucił. No bo - co za pech - kiedy zebrałem się w sobie, pokonałem lenistwo i rzuciłem się do komputera po kliknięciu na piękną ikonkę PajPro 5.1 - ERROR12345678910 :/ Mówi się trudno, zanim znajdę inny program trzeba będzie działać na takim systemie.

Tymczasem oficjalnie mam przyjemność ze wszystkimi się przywitać oraz mam nadzieję (ehhhhhr) wiem, że będzie się jeszcze długo i miło pracowało, a jeżeli o was chodzi, to oczywiście mój e-mail jest tu łatwo znaleźć.

I powoli (skoro tylko się da) przechodzę do codzienności - dostarczyłem na Twierdzę bardzo fajny (zrobiony przeze mnie) system przewijania mapy. Co prawda proste (...) ale przydatne. Poza tym także kilka grafik, głównie przerobione albo posklejane fragmenty nieformatowych tilesetów - wszystko pod XP.

A że czas się kończy, żegnam wszystkich,


12 kwietnia 2009 - 19:10 (Sozan)

Wesołego jajka!
Dzisiaj wrzuciłem na stronkę poradę ruby dotyczącą okienka z wersją gry w titlu.
Znajduje się ona w Poradach => RMXP => Ruby.
Chciałbym także zakomunikować iż na gospodzie odbędzie się konkurs, szczegóły są nieznane (taka niespodzianka to będzie (chyba)) - jak ktoś chce się zgłosić to zapisy trwają do 15 kwietnia, więc lepiej się pospieszcie!

Z poważaniem,
Sozan7 kwietnia 2009 - 19:05 (Reptile)

Konbanwa!
Dosłownie chwilowo przelotem, na stronę ląduje kolejny pack panoramek dla RPGME,XP,VX z gry Tabula Rasa. Dokładniej artów z gry, dość specyficznie są wykonane, ale jak ktoś to dobrze wykorzysta - być może zaowocuje to dość oryginalnym klimatem. Spokojnie - o czystkach na gospodzie pamiętam... zresztą o pierwszym newsie też... Cierpliwości (((_^)
Jya!


3 kwietnia 2009 - 14:37 (Reptile)

Dzisiaj bardziej newsik informacyjny, dotyczące naszej gospody (((_^)
W zasadzie do przedstawienia mam 2 sprawy:
  • # Pierwsza sprawa, Masquitice uaktualnił regulamin (kilka dni temu), wiemy, że niektóre osoby jeszcze nie są w gimnazjum, mają te 12/13 lat, czy tam troszeczkę więcej, no i z czytaniem nie zawsze wychodzi najlepiej. Dlatego proszę o zapoznanie się PONOWNIE z regulaminem, aby nie było jakiś głupich niepotrzebnych sytuacji (głupie tematy, nie w tym dziale na dodatek i o bezsensownej treści). Jeżeli mamy wspólnie jakoś się bawić w tej naszej piaskownicy, to musimy się przecież trzymać jakiś zasad, aby jej nie rozwalić, prawda?
  • # Druga sprawa, cieszę się, że coraz to więcej użytkowników się rejestruje - ale w następnym tygodniu (10-12 kwietnia) przyjdzie pora na małe czystki na forum. O co chodzi: użytkownicy, którzy mają 0 wiadomości po prostu zostaną usunięci (bo są nie aktywni, proste)
No i w zasadzie to by było na tyle... Również dobrze mogłem to napisać 1 kwietnia, ale jakby przyszło, co do czego to by powstały pewnie jakieś głupie plotki, że to kolejny żart prima aprils. Dziękuję za współpracę (((_^)
Jya!


1 kwietnia 2009 - 15:16 (Reptile)

Konnichi~
Kolejny miesiąc ląduje w archiwum, oczywiście do kolekcji Redaktorzy nadal nie obecni, no cóż, trzeba będzie jakoś sobie samemu radzić, może w tym miesiącu się w końcu pojawią i łaskawie napiszą.

Kolejna spraw - do downloadu leci pack dźwięków z gry Puzzle Quest. Tak wiem, bardzo skromnie, ale zawsze coś nowego, prawda? Może się ktoś zainteresuje czymś takim i wykorzysta to w swoim projekcie, a nie kolejne dźwięki z podstawowych zbiorów (((_^)

Na koniec mała informacja odnośnie programu RPGME. Nie wiem czy są jeszcze jakieś osoby co interesują się tutaj tą versją, ale najwyżej stracę (miała być niespodzianka) - pracuję nad nową wersją RPGME i byłoby dobrze jakby na święta była gotowa, prawdopodobieństwo jednak jest no, małe jakby nie było - ale postaram się skończyć na czas.
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024