...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 4 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgło¶ nowe materiały
Jeste¶ w: Strona :: Archiwum11 czerwca 2009 - 20:13 (Reptile)

Co za męcz±cy tydzień, 0 newsów, 0 materiałów, i każdy się miga jakimi¶ usprawiedliwieniami, ale spokojnie, my¶lę, że jeszcze jako¶ to przeżyjemy. W zasadzie jeszcze tylko kilka dni i będziemy, ... będę mógł się zabrać za wprowadzanie drobnych poprawek. Cóż jak nie ma komu robić, to reptile będzie robił (((_^)
Na stronę l±duj± ikonki z gry Beyond Oasis, dla rpgxp, rpgvx oraz rpgme. Ostatnio zauważyłem, że jak co¶ zaczynam robić to konkretnie do każdej wersji programu - my¶lę że za złe nikt tego nie będzie miał. Dla rpgme ikonki oczywi¶cie w formie charsetów. Nie zapomnijcie tylko IMPORTOWAĆ grafik za pomoc± opcji do tego przeznaczonej. Jya!7 czerwca 2009 - 20:08 (Reptile)

Tydzień czasu, brak newsa... jak zwykle nic nowego. Dzisiaj leci zapomniany pack charctersów do RPGXP od Pawełmana (dziękuję i przepraszam), kilka oryginalnych, kilka editów. InXera podesłał pack muzyczek z gry Chrono Cross - materiały wiadomo gdzie szukać. A co do Wielkiej Rady - nie jest wam trochę, aby głupio, że nie piszecie newsów? Podziwiacie archiwum jak to kiedy¶ było - tyle newsów, materiałów wiadomo¶ci prawie codziennie. Ponieważ im się chciało pisać, tylko niestety 1 osoba wytrwała do końca. Zatem jeżeli chcecie, aby było tak jak kiedy¶ zacznijcie co¶ robić. Sozan - jakie¶ skrypty, porady, recenzje gierki! Johnfox - daj może znać, że żyjesz i pode¶lij co nie co czasami, być może nie masz Internetu, ale w domu komputer za pewne jest, materiały zawsze można zrobić. Fragin, InXer - w zasadzie młodziki jeste¶cie, ale możecie tez się ruszyć i bardziej jako¶ się postać.

I jeszcze jedna sprawa na koniec - dotyczy Gospody. Czy zamkn±ć gospodę na okres wakacji, bo moderatorzy chc± wakacji: odpowiedĽ jest bardzo prosta, pomysł odpada, gdyż zawsze jaka¶ osoba, na gospodzie będzie. Jest cała redakcja, no i gospodarz, więc jako¶ się to wszystko ułoży. Do następnego razu,
Jya!2 czerwca 2009 - 09:39 (Reptile)

Ohayoo
Do downloadu idzie pack ikonek od Fragina. Stare newsy do archiwum, no i w zasadzie przed nami dwa najgorsze miesi±ce. W zasadzie czerwiec jako tako jeszcze widze, ale niestety nie wróżę dobrze z kolejnym. Wakacje się zbliżaj± i trzeba wypocz±ć, albo być kretynem i zabrać się do pracy... ciekawe tylko kto będzie te nowe zmiany wprowadzał o(_ _o) Może nie odpowiadajcie na to pytanie...

Jya!