...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 19 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2009: Sierpień


Uwagi dodatkowe:
* Można powiedzieć że w tym roku odbyły się dla Twierdzy i jej redaktorów przymuszone wakacje. Zmiana servera, hosta, oskryptowania, przepisywanie plików tekstowych: zasobów, recencji gier, kursów, skryptów, porad itp. Wprowadzanie do bazy danych. Zabawa z nowym wizerunkiem Twierdzy!


19 sierpnia 2009 - 00:00 (Reptile)

Vieczór wszystkim makerowcom!
Postawienie strony na nogi okazało się trudniejszym zadaniem, niż to można sobie wyobrazić. Wiem, że mówił reptile iż będzie na początku sierpnia - powoli się kończy, a efektu nie widać... Też nie było sensu o tym co chwile pisać, że strona jest w budowie czy coś, bo przecież widać. Nom, może nie do końca - dlatego może reptile wam sytuację nieco przedstawi: Layout jest gotowy, server/host załatwiony, nie ma problemów od tej strony. Problem tkwi w całej strukturze (system wyświetlania newsów, plików itp.), jest pisany dosłownie na nowo. Najwięcej czasu jednak tracimy przy napisaniu wyszukiwarki, która będzie działać w downloadzie. Podobnie jeszcze trzeba porozmieszczać na nowo wszystkie działy, co gdzie i jak. Szczęście, że prace powoli dobiegają końca i powinno wszystko zakończyć się sukcesem. Ma reptile także nadzieje, że uda się w jakiś sposób polskim makerowcom to wszystko wynagrodzić jakąś malutką niespodzianką.

 Kolejna ważna sprawa, właśnie rozpoczynają się Globalne Wojny odnośnie tworzenia amatorskich gier, w różnych środowiskach (Klik 'n' Play, Games faktory, GameMaker, a w tym także RPG Maker!). Może to trochę groźnie brzmi, ale tak naprawdę jest to konkurs dla wszystkich twórców prostych gier. Na gospodzie już jest podana informacja i lada chwila powinny pojawić się jakieś też komentarze. Jesteś może zainteresowany/a? Wejdź na gospodę i dowiedz się więcej! Globalne Wojny III <- Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału. 

Może na koniec jeszcze sprawa odnośnie mojej osoby. Jako, że są wakacje, stały dostęp do Internetu istnieje, możliwości są spore - osoby zainteresowane wstąpieniem do redakcji, albo w podszkoleniu się w programie są zawsze mile widziane, zapraszam do korespondencji przez emaile, bądź nawet spotkaniu się na chatcie (kiedy co i jak, możecie zaproponować w księdze gości). Trochę się reptile rozpisał, zatem pora wracać do pracy.
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024