...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 16 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2009: Listopad


26 listopada 2009 - 20:36 (Reptile)

Konbanwa!
Udało się w końcu coś ruszyć z tą kryptą. Tak jak kiedyś zapowiedziałem, dział powstał właśnie do tego typu zadań, aby wstawiać tam artykuły. Dzisiaj ląduje już pierwszy, FAQ. W zasadzie powinno się to podciągnąć pod menu strona, ale zostawmy na chwilę obecną to w ten sposób. Jak się znajdzie czas, to za pewne zamieszczę tam więcej ciekawszych artykułów jak np. byłe wypociny redaktorów (chociażby od Makaveliusza na temat innych programów do tworzenia gier RPG), czy moje skromne listy. Póki co, na chwilę obecną mamy jaki taki FAQ odnośnie strony. Kilka wypocin Harvena (które kiedyś podesłał) wkomponuje się w to coś i będzie więcej podstawowych pytań oraz odpowiedzi.

Co można powiedzieć - nowy dział, nowe błędy. Mam nadzieję, że Sozan wraz z innymi użytkownikami GRMA się tym z chęcią zainteresują d(((_^)
Jya!


23 listopada 2009 - 19:55 (Reptile)

Konbanwa!
Tak, obiecałem zająć się kryptą natomiast jeszcze tego nie zrobiłem o(_ _o)
Spokojnie w najbliższym tygodni coś tam na pewno się pojawi, dzisiaj natomiast wrzucam na do działu Kursy (RPGME) Tutorial do wersji makera 2000 by Jargo, napisanego przez Pitra. Kurs jest do pobrania, w pliku PDF oraz ODT. Co można powiedzieć, znajdziecie tam postawy odnośnie programu.
Jya!


22 listopada 2009 - 16:06 (Reptile)

Konbanwa!
Miałem zamiar dać kolejny pack grafik na stronę, ale, że net ciężko chodzi, to postanowiłem zrobić coś innego. Mianowicie do działu z projektami, dopisuję pracę nad którą pracuje Jeff Leih (thepsynergist) -Pokemon Pyrite- nie jest to polska produkcja, jak i sam autor, jednak warto wspierać i zagrać w gierkę (wczesną wersję alpha), gdyż autor przyłożył się do projektu. Czy mi się wydaje czy coś nadzwyczajnie w tym miesiącu strasznie dużo gier?
Do następnego razu, Jya!


22 listopada 2009 - 08:59 (Harven)

Yo ragazzi!
No i na stronę ląduje kolejna gierka. Tym razem jest to Sonic the Hedgehog autorstwa Randesa. Niezbyt polecam, ale może spodoba się fanom tej gry?
Pozdrawiam i do następnego!


21 listopada 2009 - 19:06 (Sozan)

Witam was ponownie.

Tym razem na stronę wpada gra Kwadrat od Sabikka. Jest to gra logiczno-zręcznościowa - nic nadzwyczajnego ale zagrać można.

Pozdrawiam,
Sozan


20 listopada 2009 - 21:17 (Reptile)

Konbanwa!
Na zakończenie pięknego dnia, kolejny newsik od mnie z materiałami. Kilka drobnych facesetów dla RPGME bohaterów z gry Battle Arena Toshinden (1). Facesety należy użyć jako Pictures, aczkolwiek polecam, gdyż inaczej mogą być problemy d(((_^)

Widzę, że mało czasu zostało, zatem trzeba bardziej się brać do roboty... Dużo roboty a nie ma komu robić jak to zwykle bywa. Chodzi mianowicie o działy takie chociażby jak Krypta. W końcu trzeba z tym ruszyć nie? W takim wypadku przy następnym newsie być może coś się z tym pobawimy.
Jya!


20 listopada 2009 - 15:09 (Harven)

Yo ragazzi!
Jak to Reptile wspomniał: ciężko uwierzyć, ale w końcu projekt Lumen ujrzał światło dzienne! Tak, tak... Nie mylicie się, wersja demonstracyjna tej gry, już do pobrania w odpowiednim dziale! Chciałbym też złożyć podziękowania dla Reptile, za napisanie recenzji.
Pozdrawiam i... Do jutra


19 listopada 2009 - 16:11 (Harven)

Yo ragazzi!
Minęło 10 dni, od czasu mojego poprzedniego newsa. Z tej okazji wypadałoby wrzucić coś większego... Jednak niestety nie dzisiaj... Skoro ostatnio dorwałem się do gierki AW, postanowiłem zripować z niej coś jeszcze. I tak oto na stronę lądują facesety pod RM ME.
Chciałbym poinformować także, że ukończyłem nareszcie demo Lumen i pojawi się ono na stronie w najbliższych dniach.
To by było na tyle... Cya12 listopada 2009 - 08:27 (Reptile)

Ohayoo!
Kiedyś życie za pewne mi trzaśnie za te newsy, ale raz się żyje. Na stronę ląduje kolejna nowa gra, mianowicie Bunt Maszyn. Większość osób za pewne ją zna, a kto nigdy nie widział tytułu, zapraszam do działu gry. W wielki skrócie: cyber-punk, RPG Maker 2003, 11 MB. Własny CBS, co jeszcze do tego dodać? Zapraszam do gry.

Globalne Wojny już dawno się zakończyły, a jeszcze u nas wyników nie było. Wszystko się przesunęło przez organizatora (miał drobne problemy), przez co późno nam dostarczył wyniki. Nie zmienia faktu, że u nas też nie za ciekawie - no i wyszło jak wyszło. Póki co, trochę spokoju z konkursami.
Jya!


11 listopada 2009 - 19:04 (Virdos)

Witam,
dzisiaj wrzucona zostaje część skryptów RUBY.
Pliki tekstowe, oraz demka - jeżeli takowe były załączone...
Instrukcje do skryptów: Rózne skórki okna (w menu), oraz zmiana kolorów (w menu) od Ksparka. Instrukcje wraz ze skryptami to: Chodzenie w 8 kierunkach od Rafciopop, oraz Ekran tytułowy i wybór gracza od Patrio

Zachęcam do korzystania z działu Skrypty (RPGXP). Zapewne w tym tygodniu wpadnie jeszcze kilka newsów, nie koniecznie odemnie... Ale pewne jest, że bezczynności nie będzie.
Bis später!


9 listopada 2009 - 17:35 (Harven)

News tak na szybko...
Na stronę lądują ripy z gry ''Advance Wars'', a są to różnego rodzaju żołnierze, armaty, bombowce itd, oczywiście pod rpg makera 2k3/ME.
Pozdrawiam!8 listopada 2009 - 20:14 (Sozan)

Witam was wszystkich!
Dzisiaj na stronę dodałem przetłumaczone skrypty na Taktyczny System Walk GubiDa, dla wersji RPG Makera XP oraz VX.
Pozdrawiam,
Sozan


7 listopada 2009 - 08:22 (Virdos)

Witam,
dodaję dzisiaj tylko skromnych kilka plików standardowego RTP przerobionych na jesienną porę roku. Niestety chciał czy nie chciał całość uzależniona jest od dysponowanego przezemnie czasu.
W nadchodzącym tygodniu zapewne wyląduje odemnie jeszcze newsik czy kilka...
Na tyle ...


5 listopada 2009 - 11:53 (Reptile)

Ohayoo!
Stare wiadomości chyba zdążyli wszyscy przeczytać po kilka razy, zatem lądują do archiwum. Na dzisiaj w miarę dobra wiadomość, gdyż mamy na stronie nową gierkę i jak się postaramy (tak tak, recki...), to w tym miesiącu jeszcze kilka nowych pozycji u nas zawita. Marson podesłał swoją drugą produkcję - Own World - sumując nie jest to jakiś super produkt, ale dla zabicia czasu bardzo dobra gierka. Być może za surową ją oceniłem, ale mimo wszystko zachęcam do pobrania.
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024