...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2009: Grudzień


31 grudnia 2009 - 13:08 (Reptile)

Konnichiwa!
Koniec roku nie oznacza, że nie będzie newsów. Dzisiaj ląduje pack panoramek z gry Mortal Kombat vs DC. Jest ich tylko 11, ale oddają swój klimat. Jakby ktoś miał zamiar kiedyś tworzyć jakiś projekt o Barmanie, to polecam zaopatrzy się w ten pack, bowiem bardzo może się przydać. Prorokiem nie jestem, więc nie wiem czy ktoś się jeszcze dzisiaj dopisze do newsa (chyba już wszyscy z niecierpliwością czekajc na ten 2010), tak więc spodziewałbym się czegoś po 00:00 (((_^)
Jya!


30 grudnia 2009 - 20:43 (Reptile)

Konbanwa!
Otrzymałem kilka maili z problemem typu wejścia na chat. Sprawa jest bardzo prosta, należy pewną aplikację zainstalować i wszystko śmiga bez zarzutów, w zasadzie powinno śmigać. Do działu downloadu (programy) leci własnie ta aplikacja, którą należy zainstalować, aby nie mieć problemów z dostaniem się na naszego chata. Mam nadzieję, że się tam niebawem spotkamy (((_^)
Jya!


29 grudnia 2009 - 18:34 (Reptile)

Po prawie dwóch miesiącach testów, i 3-4 dniach działania host padł. Dokładniej zostaliśmy zablokowani z powodu nie przestrzegania TOS (Host pozwala na założenie strony, a chat to nie strona). Cóż więcej kombinować, udało się przywrócić starego, niezawodnego i dobrego Polchata. Zatem chat jest sprawny, gotowy do użycia i przez długi okres czasu raczej nic mu się nie stanie. Należy tylko zainstalować pewną aplikację zwaną JAVA, aby wszystko poprawnie śmigało. Na chwilę obecną tylko takie małe informacje odnośnie tawerny. W razie problemów z znalezieniem aplikacji JAVA, postaram się jak najbardziej pomóc.
Jya!


26 grudnia 2009 - 18:34 (Reptile)

Konbanwa!
W imieniu całej redakcji z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzę dużo zdrowia, szczęścia i oczywiście samych sukcesów. Odnalezienia w życiu tego, co najważniejsze i spełnienia marzeń. Obyście radośnie i jak najowocniej przeżyli te najbliższe dni. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego nadchodzącego roku 2010!

Ten news miał być o wiele szybciej, jednak sami wiecie jak to w życiu bywa. Po prawej stronie jak się dobrze przypatrzycie pojawił nam się nowy link, mianowicie do Tawerny RPG Makera (a, cóż to jest? Pewnie zapytacie). Chat. Kiedyś dawno temu makerowcy spotykali się na chatcie i rozmawialiśmy o projektach, grach, makerach, problematycznych zagadnieniach, zagadnieniach wszystkim i w zasadzie o niczym. Chciałbym tę tradycję jakby odkurzyć, jednak znajdą się małe problemy na drodze. Tutaj wyskoczył taki, że hmmm, jakby to napisać że nie do końca wszystko przetestowałem, zatem błędy wyskoczą w praniu. Bądźmy jednak dobrej myśli i zapraszam do rejestracji na tawernie (((_^)

PS: Rejestracja jest wymagana tylko po to, aby posiadać swój pseudonim, ustawić w nim jakieś swoje namiary, czy avatara. W innym wypadku należy się załogować (za każdym razem) jako gość (z jakimś przydzielonym numerkiem).
Jya!


26 grudnia 2009 - 09:38 (Reptile)

Wesołych Świąt!
Mimo tego że już się kończą. W każdym razie dzisiaj na stronkę wpada recenzja do Pokemon Pyrite (głównie po to by gra pojawiła się też w dziale ''Gry''). Następnym razem może dam coś więcej. Albo i nie, oczywiście.
Pozdrawiam,
Sozan

20 grudnia 2009 - 12:19 (Reptile)

Konnichiwa!
Chyba jakieś cuda się mnie trzymają, że udało się coś wgrać, na dodatek to aż w 3 działy. Na stronie lądują nowe zasoby dla RPGVX, XP, ME - panoramy z gry Aion - Tower of Eternity. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą, no i do następnego razu.
Jya!


19 grudnia 2009 - 08:01 (Reptile)

Ohayoo!

Od kilku dni próbuję zrobić newsa i nici, z powodu transferu. Mam nadzieję, że się sprawa polepszy i do wtorku/środy uda się skombinować nowego chata na stronie (((_^)

W zasadzie to już jest, tyle że jeszcze przechodzi małe testy. Wszystko by poszło bardzo szybko gdyby, no właśnie wspomniany transfer. Będę musiał się zastanowić nad zmianą operatora, a na dzisiaj do działu zasoby RPGME ląduje kolejny (i mam nadzieję, że) ostatni pack (na chwilę obecną) facesetów. Oczywiście w formie pictures, facesety z gry Battle Arena Toshinden 3. Mam nadzieję, że transfer pozwoli mi jeszcze coś wrzucić na stonę.
Jya!


10 grudnia 2009 - 08:52 (Reptile)

Ohayoo!
Razem z Sozanem dzielnie walczymy przy tworzeniu nowej wersji RPGME. Została poprawiona cała baza danych, w zasadzie przetłumaczona od nowa, aby opisy jak i tłumaczenia były jakoś w miarę bardziej sensowne. W chwili obecnej, napotkaliśmy się na ok. 5 błędów w tłumaczeniu (literówki), zatem tragicznie nie jest. Myślę, że do wakacji się spokojnie wyrobimy z całkowicie nową wersją.

Zatem skoro mamy gotową bazę danych, to można się zabrać za jakieś projekty. Chyba nie zostawimy tego od tak o, nic z tym nie robiąc, prawda? Myślę, że będziecie zadowoleni z projektu demonstracyjnego w takim wypadku. W zasadzie większość użytkowników może się spodziewać co to będzie.

A na dzień dzisiejszy lądują do działu zasoby dla RPGME facesety bohaterów z gry SNK vs Capcom. Oczywiście ponownie w formie pictures, ripy, facesety w 16 kolorach, skromne 88 ripów mojej roboty. Zapraszam do downloadu, a także to zerknięcia na GospodęRMA, która oferuje dość ciekawe ostatnio tytuły na RPG Makera. To by było na tyle, jeżeli chodzi o nowinki...
Jya!


6 grudnia 2009 - 19:22 (Reptile)

Konbanwa!

Fajnie, że w końcu net w miarę normalnie chodzi i można działać. Jednak jak na 4 dni pracy, efekt nie jest za ciekawy, bo chodzi chyba gorzej jak przed naprawami, ale cóż. Niech chodzi. Ważne, że newsy udało się wrzucić do archiwum. Zamiast nowego odcinka VT, jakiejś gierki, czy coś dobrego, to dodaję na stronę jakieś facesety z gry Last Blade na NeoGeoPocket. pięknie.
Świetny prezent na Mikołaja, mam nadzieję,
że o wiele lepiej wyjdzie pod choinkę to co się szykuje (((_^)

A tym czasem dalej wracam do testowania nowej wersji RPGME. Za niedługo napiszę małe relacje dotyczące nowej wersji (nad czym aktualnie pracuje).
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024