...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 28 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Pokemon Crystal PBF
Tsukuru Archive
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Subiektywnie o Tekstowych Grach Fabularnych i nie tylkoModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgło¶ nowe materiały
Jeste¶ w: Strona :: Archiwum31 stycznia 2010 - 08:27 (Harven)

Ohayo!
Dawno nie było żadnego newsa na twierdzy, postanowiłem więc, że ja coś skombinuję i tak, oto do downloadu ląduje mały pack muzyczek z mało znanej gry, jaką jest Mini Golf 3D. No i co tu mogę jeszcze napisać? Wiem, że dawno nie pisałem, w najbliższym czasie z pewnością moja aktywność na pewno się nie poprawi. Miejmy nadzieję, że uda mi się coś wrzucić od czasu do czasu.
Pozdrawiam!


20 stycznia 2010 - 14:27
(Reptile)

Problemy z internetem dla mnie to praktycznie codzienność, ale przyznam się szczerze, że powoli to zaczyna mnie nieźle wkurzać. Raz chodzi dobrze, raz tragicznie, a jeszcze raz wcale. Z związku z tym problemem (prawdopodobnie) do poniedziałku mogę zostać odcięty od Internetu. Mimo takich problemów, postaram się raz w dniu (pod wieczór) odpisać na maile (za pomocą modemu). Nie zdążę niestety wszystkich materiałów dodać, dlatego dzisiaj leci tylko jeden pak 101 panoramek z gry Disgaea (1,2,3). Waży to nie cale 5 MB, a jakościową są bardzo dobre. Jakby pokombinować z tymi panoramami to wyjdzie całkiem przyzwoity projekt. Tyle na dzisiaj, mam nadzieję, że Wielka Rada zadba o jakieś newsy podczas mojej krótkiej nieobecności.

Przy okazji podziękowania dla: Arturs, Mokosz, Fear, Squall, Radosław02
za rozmowę na chatcie. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś tam spotkamy i pogadamy na jakieś konkretne tematy d(((_^)
Jya na!


16 stycznia 2010 - 11:27
(Reptile)

Ohayoo!
Do zasobów dodaję kolejny pack panoramek dla wszystkich makerów. Tła pochodzą z gry Phantom Brave i jest ich 42. Znajdziecie w nich niemal wszystko, co jest potrzebne do stworzenia świetnej gierki. Szczerze, przyznam się wam, że styczeń zapowiadał się dość marnie ze względu na czas. Nie mam pojęcia jak to jest, że są newsy i materiały, ale chyba to dobry znak. Zapraszam do pobrania, gdyż naprawdę warto!
Jya na!


15 stycznia 2010 - 17:57
(Virdos)

Witam!
Miała być dodana gierka Hunter Awendezer czy jakoś tak... Ogólnie nieco się nam zapomniało o tym... Z góry przepraszam. Może nie powinienem pisać o niej w newsie, jeżeli ktoś lubi takie typowe gierki z dolnej półki to można i zajrzeć, jednak na własne ryzyko. Zresztą recka wszystko wyjaśnia... Ogólnie można do niej zajrzeć. W dziale Gry oczywiście (Hunter Avendzer Dragon).
Bis dann!


14 stycznia 2010 - 15:47
(Reptile)

Konnichiwa!
Skromny pack panoramek (oczywiście 2k3,xp,vx) z gry Soul Nomad. Panoramy przedstawiają zamki, wioski. Dobra jakość, ale szkoda, że mała ilość. Panoramy mogę spełnić rolę nawet ekranu tytułowego, zatem zapraszam do pobrania (((_^)
Jya na!


13 stycznia 2010 - 19:52
(Reptile)

Konbanwa!
Do artykułów ląduje kolejna praca, napisana przez kolejnego byłego wojownika Wielkiej Rady – Burgunda, na temat programu RPG Makera na Sony Playstation. Zatem miłej lektury, a reptile zabierze się za jakieś materiały. Dawno nic ode mnie nie pojawiło się.
Jya!


12 stycznia 2010 - 21:03
(Virdos)

Witam!
Jak zapowiadałem, wyląduje do downloadu kolejny pack soundów. Tym razem z nieco innej produkcji, a jakże i znanej. Poszczególne soundy z gry Quake III Arena. Zapraszam do pobierania, zapewne komuś się przydadzą.
To na tyle...
Bis dann!


12 stycznia 2010 - 15:47
(Reptile)

Konnichiwa!
Domena działa bez zarzutu, nowe ustawienia też i kolejna aktualizacja strony. Dzisiaj dodałem na stronę... a co ja tam będę się rozpisywał, przecież widać. A jak nie widzisz to wniosek jest taki: częściej musisz po prostu nas odwiedzać!
Jya!


11 stycznia 2010 - 17:25
(Reptile)

Wygląda na to, że się w miarę uspokoiły te DNSy i wszystko wraca do normy (dla tych co nie rozumieją: można spokojnie pisać newsy). Już wczoraj o tym pisałem, ale newsik był widoczny tylko dla wybranych makerowców (jakby co to kryteriów nie ustalałem), powodu do chwili obecnej nie mogę rozgryźć, ale co tam, ważne, że wszystko wraca do normy.

W Krypcie znajdziecie nowy dział – Artykuły. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy zamieszczać tam różnego rodzaju teksty. Pierwszy artykuł jaki tam zostaje zamieszczony jest na temat Innych programów do tworzenia gier RPG i nie tylko, napisany przez dawnego wojownika z naszej Wielkiej Rady – Makaveliusza (pozdrowienia dla kolegi! \(((_^) )

Aktualnie mamy mały problem z adresem strony, który rozwiąże się z czasem... Być może dzisiaj wieczorem, w nocy, albo jutro. No to chyba się o nic więcej nie trzeba martwić.
Jya!


11 stycznia 2010 - 07:39
(Reptile)

Ohayoo!
Wczorajszy news przepadł w zapomnienie, okazało się, że tylko u mnie był wyświetlony...
Fajny żart. Pisząc tego newsa chce sprawdzić czy już wszystko działa jak należy. Jakby coś było nie halo, to możecie spokojnie pisać. Tymczasem wracam do testów. Jak wszystko będzie chodzić jak należy, to wrzucę ponownie materiały z wczorajszego dnia.
Jya!


8 stycznia 2010 - 17:45
(Reptile)

Konbanwa!
Tak jak obiecałem, postanawiam się zabrać za stronę i parę rzeczy zmodyfikować. Mianowicie do działu redakcja dorzucam kolejny dział –opis stopni– opisane co, kto gdzie, czym się zajmuje na stronie, co nada ranga redaktora oznacza. Czy jeszcze coś mi się uda dzisiaj zrobić? Ręki nie dam sobie uciąć, ale się zobaczy.

Taka mała informacja od naszego hosta: 9-11 stycznia 2010 następuje zmiana serwerów DNS [...]Wszystkie dane zostaną zachowane i [...] jak zapewniają nie będzie problemów.
Tak na wszelki wypadek jakby coś wyskoczyło (jakaś niewiadoma niespodzianka), to żeby się nie bać.
Jya!


5 stycznia 2010 - 21:45
(Reptile)

Konbanwa!
Święta się już skończyły, każdy z nas może to bardzo dobrze odczuć poprzez przywrócony tryb życia (powrót do szkoły, pracy, codziennych zajęć). Świetnie się wszystko zapowiadało, ale obawiam się, że miesiąc styczeń, będzie bardzo ciężkim miesiącem (jeżeli chodzi o uaktualnienia). Wątpię aby któryś z redaktorów ruszył się łaskawie i coś szrajbnął od siebie, ale cuda się zdarzają. Postaram się jednak tego obowiązku jakoś nie zaniedbać.

Kalashnikov zainspirował mnie do pewnego (myślę, że w miarę) dobrego pomysłu i powoli zacznę go po prostu realizować. Mianowicie do działu: redakcja, postanowiłem dodać miejsce na specjalne materiały takie jak chociażby regulamin czy rekrutacja (które można już dzisiaj tam znaleźć). Jest to regulamin z 2002 roku, ustalony przez pierwszych mistrzów Twierdzy, który zresztą obowiązywał cały czas (tylko nie było nigdzie o nim napisane). Troszeczkę go zmodyfikowałem, żeby chociaż nazwy się zgadzały.

Co do samego pomysłu, to nie trzeba długo się nad nim zastanawiać. Myślę, że wszyscy domyślają się co zamierzam zrobić (((_^)
Jya!


3 stycznia 2010 - 22:14
(Virdos)

Witam,
Dzisiaj dodajemy skromny pack ripów ze starej, bardzo znanej i zapewne zacnej gry Unreal Torunament 2004. Nieźle to już mamy 2010 rok, czas szybko leci a na nic go niewystarcza.

Myślę, że do końca tygodnia jeszcze coś wpadnie.
Najprędzej kolejny pack soundów.
Na tyle. Bis dann!


2 stycznia 2010 - 13:25
(Reptile)

Konnichiwa!
Opóźniony newsik z wczorajszego dnia. Po prostu jak sprawdziłem pocztę, to zostałem niemal, że zniszczony przez wiadomości (tak dołujących rzeczy dawno nie widziałem), jednak udało się, wstać z łóżka (mimo, że grawitacja wzrosła dziesięciokrotnie), lewą nogą i z uśmiechem na twarzy napisać wiadomość, że dodaję od siebie kolejny pak materiałów graficznych. Nie mam pojęcia kto jest autorem spritów, ale postanowiłem je zmodyfikować i wstawić na stronę. Potwory przedstawiają głównie smoki. Pak Monster Hunter, zawierający 11 potworów znajdziecie w dziale zasoby > RPGME,
Zapraszam do pobrania (((_^)
Jya!


1 stycznia 2010 - 01:30
(Reptile)

Wszystkiego najlepszego w 2010 roku!
W imieniu całej redakcji życzę dużo szczęścia, zdrowia, wytrwałości, jak najmniej kłopotów i problemów. Każdy w planach ma zamiar wydać jak najwięcej swoich produkcji, zatem przyda się więcej wolnego czasu, no i oczywiście wszystkiego dobrego (tego, co najlepsze) niech nam wszystkim się przydarzy. Mam nadzieję, że ten rok okaże się jeszcze bardziej owocny niż 2009, redaktorzy zabiorą się ostro do pracy oraz wyjdzie wiele dobrych projektów ze strony polskiej sceny rpg makera!