...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2010: Marzec


28 marca 2010 - 18:25 (Virdos)

Witam,
W zasadzie ten news miał być wrzucony miesiąc temu...
No ale cóż, tak wyszło iż ląduje dzisiaj.
Z newsem za mury wrzucamy pack charsetów koni pod xp. Przeróbka standardowego RTP,
niektóre mogą się komuś przydać.
Powoli kończymy przywracanie starych rzeczy; artykułów/ materiałów, jeśli jeszcze coś zostało.
Miłego popołudnia...
Bis dann !


27 marca 2010 - 00:59 (Sozan)

Witam was wszystkich.
Wrzucam resztę opisów makerów (tak, tak, tych starych) do krypty. Jest ich w sumie 4: opis RM95, RM2000, RMPSX i SimRM95. I w sumie to by było na tyle. Postaram się w najbliższym czasie coś wrzucić od siebie.
Pozdrawiam,
Sozan


26 marca 2010 - 20:18 (Reptile)

Konnichiwa!
Ostatnio natchnęło mnie coś, aby spełniać życzenia. Skoro ludzie proszą o jakieś artykuły bo cierpią na niedobór historii, zatem do Artykułów lądują moje (stare jak świat), długie 2 listy. Pierwszy o braku nowych gier, drugi o problemach z hostem. Miłej czytanki. Kolejne artykuły niebawem powinien wrzucić Sozan (zostawmy mu jakąś działkę roboty). Przepraszam z krótkie newsy, nie mam z leksza czasu aby się rozpisać.
Jya!


25 marca 2010 - 20:18 (Reptile)

Konbanwa!
Cały dzień zabiegany, ale zanim padnę z głodu, napiszę kolejnego newsa. Dzisiaj zostały przywrócone regulamin oraz zasady rekrutacji nowych redaktorów (dział redakcja), oraz link do pobrania czystego projektu Virtua Twierdza. Fajnie, że news jest, szkoda, że bez jakiś nowych materiałów, no cóż jutro pójdzie lepiej. Przybędzie nam widocznie trochę tekstów.
Jya!


24 marca 2010 - 10:44 (Reptile)

Ohyaoo!
Czy wy wiecie, że już za tydzień święta?? Jeszcze tylko jeden tydzień! Chyba nikt się nie cieszy, aż tak bardzo jak Reptile. Powód bardzo prosty: trochę czasu dla siebie, dla projektów, dla rodziny - dla Twierdzy. Skoro się znajdzie trochę czasu, to może końcu ruszą te obiecane dawno działy takie jak questy i scenariusze. Póki co na chwilę obecną ląduje pak twarzy dla RPGME z gry Shining Force 2 - The Sword of Haija.
Jya!


22 marca 2010 - 16:57 (Reptile)

Konbanwa!
Udało się mimo tragicznego transferu (zresztą jak zawsze), wbić i napisać kolejnego newsa. Nie będę się rozpisywał jak ostatnim razem, bo zabraknie mi transferu i nie napisze nie podeśle materiałów. RPGVX -> Zdarzeniówki, Rubin oraz Diego podesłali swoje masterpice, pod nazwą kody. Prosta sprawa, wyskakuje okienko do którego podaje się odpowiedni kod i można uzyskać w grze jakieś dodatkowe dobrocie. Sztuczka stara jak świat, może się komuś takie coś przyda? Dzięki chłopaki za materiały, a tym czasem może i reptile się zabierze za jakieś graficzki.
Jya!


20 marca 2010 - 19:37 (Reptile)

Konbanwa!
W poprzednich wiadomościach, zapomniałem o czymś bardzo ważnym wspomnieć. Mianowicie Harven, odszedł z redakcji. Postanowił zmienić zainteresowania, hobby, całkowicie porzucić makera. Nie zadręczajcie go jakimiś zbędnymi pytaniami. Pozwólcie chłopakowi iść nową drogą. Mam nadzieję, że będzie to droga pełna radości, dobroci i miłych przygód. Żegnaj Harven, dzięki za wszystko - będziemy o Tobie pamiętali.

Ostatnio na chatcie możecie pewne osoby (dość często, szkoda, że mnie w tym czasie nie ma, tylko gdzieś się błąkam po korytarzach Twierdzy). Chciałbym wam przedstawić dwóch nowych zwiadowców! Nie pamiętam, kiedy ostatnio ktoś się zgłosił i walczył o tę pozycje. Mimo zaostrzonych warunków, (jakie cały czas wprowadzam) Mrozik oraz Radek02 ostro walczyli o swoją posadę w redakcji. Może udało wam się dostać, ale to nie powód do dumy. Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie tę posadę stracić, dlatego należy walczyć, aby się utrzymać. Mimo terroru, mam nadzieję, że będzie się nam wspólnie miło i dobrze współpracowało (((_^)

Przejdźmy może do konkretów: Radek02 postanowił spróbować swoich sił i wyskrobał kolejną lekcję do Kursu RPGVX. Lekcja o tworzeniu własnych czarów - krok po kroku stara się tłumaczyć tajemnice animacji, jej tworzenia oraz atrybutów. Zainteresowany zapraszam do odpowiedniego działu. Przy okazji został naprawiony link do 6 lekcji Ruby (RPGXP > Kursy), wielkie dzięki Tenkai za informacje! W takim wypadku jeszcze się pobłąkam się po korytarzach i poprawie kilka linków może z obrazkami do zasobów.
Jya!


17 marca 2010 - 20:56 (Reptile)

Naprawy się nieco wydłużyły, zamiast dwóch dni, zajęły tydzień czasu. Jasny gwint. Dzień za dniem (może niektóre osoby zauważyły), że niektóre działy powróciły, jednak na newsa zabrakło czasu (a dokładniej transferu - wierzcie mi, bardzo ciężko to tłumaczyć). Aktualnie stan Twierdzy wygląda tak, że wszystkie linki działają (powinny), na myśli mam działy, artykuły, kursy, skrypty, i co tam tylko jeszcze jest dostępne. Problem pozostaje tylko z dwoma sprawami, ale to na spokojnie będę powoli je naprawiał. Jako teraz, że wszystko w miarę zaczęło funkcjonować, myślę, że można na spokojnie startować z nowinkami.

Sozan, łap się za recki, zacznij pakować kolejną gierkę.
Virdos, dajesz z materiałami. Najwyższy czas to wszystko rozruszać (((_^)


10 marca 2010 - 18:00 (Reptile)

Konbanwa!
Na szczęście nowy newsy, stare oczywiście do archiwum poszły, i mam dla was dobrą i złą nowine.
  • Dobra: będzie więcej newsów, gdyż wróciliśmy do starego systemu newsów (łatwiej się dodaje pliki itp. Co tam dużo gadać)
  • Zła: Nie całkowicie wszystko wrócilo do normy. Mianowicie musimy jeszcze posprawdzać co działa, a co nie. dlatego trochę poproszę jeszcze o cierpliwość, gdyż prace dobiegają końca.
    Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024