...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 4 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgło¶ nowe materiały
Jeste¶ w: Strona :: Archiwum23 lipca 2010 - 12:21 (Reptile)

Konnichiwa,
Od wczoraj s± prowadzone testy nad radiem (StrongholdFM!), ale niestety nie wyrobiłem się z informacjami. Dzisiaj po lewej stronie w menu (pod działem WYMIANA) pojawia się nowa pozycja: Radio. Na jakiej zasadzie będzie radio działać? Chyba na tych samych zasadach co były, gdyż nic nowego raczej nie wymy¶limy. Jest spotkanie na chatcie, to postaramy się też zapodać radyjkiem. Jaka muzyka będzie lecieć: to od waszego gustu. Jeżeli zapodacie jakie¶ konkretne klimaty (tytuły piosenek), to w radiu się pojawi±, a jak nikt nic nie zgłasza na życzenie, no to będ± widzimisie prowadz±cego radio (((_^)

Trzeba było stworzyć nowy numerek GG radia, poprzedni jak kamień w wodę przepadł. Trudno i ¶wietnie, nowy numer to: GG#25138222. No to by było na tyle, radio będzie dzisiaj raczej cały dzień grało (w ramach testów), zobaczymy jak się sprawuje. Kto jest chętny to zapraszam do słuchania. Jya!

21 lipca 2010 - 13:21 (Reptile)

Konnichiwa,
2 tygodnie minęły jak z bata strzelił, a na twierdzy z leksza się nic nie zmieniło. Chyba najwyższa pora co¶ z tym zrobić. Mimo iż wakacje się zaczęły, to każdy (jak zwykle) posiada jak±¶ wymówkę: jednemu pies zjadł materiały, inny mówi o jakiej¶ powodzi, szkole, poprawce... Tak jasne... Dla chc±cego tak± wymówkę przygotować to nic trudnego - ale nie możemy pozwolić się rozpłyn±ć jak niektóre osoby, trzeba trzyać się silno i nawet w sytuacjach kiedy powyrywaj± nam ręce, trzeba pokazać, że jest się prawdziwym makerowcem i tak jak Radek, przygotować jaki¶ pak grafik jak np. Kafelki do RPGVX z gry Pekka Kana 2. Radkowi życzymy powrotu do zdrowia (swoj± drog±, ciekawi mnie co by przygotował jakby stracił nogi?).

Dobra, ale ważne, że reptile wrócił do internetu, World Tour zakończył się (raczej) niepowodzeniem, chociaż udało się trochę dobrych owoców zdobyć. Teraz najwyższa pora trochę więcej newsów pisać. Do następnego razu.
Jya!

17 lipca 2010 - 12:43 (Sozan)

Wtam was wszystkich!
Dzisiaj (wła¶ciwie wczoraj, ale zapomniałem wrzucić newsa) na stronkę trafiły:
-Porada napisana przez Rubina, pt. "2 graczy"
-20 lekcja kursu RPG Makera XP
Wkrótce znowu co¶ napiszę (prawdopodobnie).
Pozdrawiam,
Sozan

2 lipca 2010 - 05:36 (Reptile)

Ohayoo,
Najgorsze miało już być za nami, niestety życie wyj±tkowo uwielbia sprawiać trudno¶ci. Nie wiem jak innym, ale mnie na pewno. Wła¶nie w chwili, gdy piszę tego newsa, ostatnie minuty mi uciekaj± do poci±gu. Dostałem dosłownie skierowanie w kilka miejsce i, no wła¶nie przez najbliższe 2 tygodnie będę podróżował po całej Polsce: Gorzów wielkopolski, Wrocław, Opole, Katowice, ŁódĽ, Gdynia no i pod koniec Gdański. Ot taki Reptile World Tour, tyle, że po Polsce. Wykorzystam tę okazję, aby konkretnie zbadać te miejsca i być może uda się zorganizować jakie¶ Targi Makerowskie. Oczywi¶cie osoby, które poprosiły o pomoc przy makerze otrzymaj± j± w wersji live.

Co jeszcze miałem przekazać? Postaram się od czasu do czasu (jak gdzie¶ znajdę jakie¶ Ľródło internetu) Tutaj pokazać, czy co¶ napisać, ale wydaje mi się, że nie pojawi się nic prędzej jak po 19. Kto w tym okresie zdecyduje się wst±pić do redakcji, to wszelki pro¶by, motywacje, materiały i testy składać/pisać/męczyć proszę Wielk± Radę (Virdosa, czy Sozana), albo cierpliwie poczekać na reptile do 19 lipca.

Żeby news nie był za bardzo pusty, to do downloadu wrzucam kolejny pak facesetów mojej roboty, s± to ripy bohaterów z starej gierki na Amigę: Body Blows Galactix, stare newsy wiadomo, do archiwum. No to by było na tyle.
Jya!