...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 13 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2010: Sierpień


31 sierpnia 2010 - 21:09 (Reptile)

Dobre wieści, RMXP jak Ultimateam pozbierali się do kupy i ponownie ruszyli do boju. Usterka znikła już po kilku minutach wcześniejszego mojego newsa (wystarczy tylko trochę ponarzekać (((_^) ), w każdym razie wszystko działa jak należy i nie powinno być już problemów.

Nowych gier wrzucić nie zdołam, ale za to nowa zdarzeniówka do wersji VX się pojawiła. Przedstawia ona prosty (losowy) system gry w karty. Mi się wygrać pieniędzy niestety nie udało, może komuś innemu dopisze szczęście? Wszelkie oklaski idą w stronę Diego, który jest autorem. Życzę udanych transferów, a reptile może się zabierze za te gierki.
Jya!


31 sierpnia 2010 - 09:55 (Reptile)

Ohayoo!
Ja jak zwykle, tylko przelotem. Może najpierw podamy wiadomości z sceny, otóż od kilku dni trwała awaria serwera jednych z najbardziej znanych for o rpg makerze xp (rmxp) oraz rpg makerze vx (ultimateam). RMXP uporało się już z problemem (jak widać), natomiast Ultimateam, najprawdopodobniej ruszy z początkiem września. Ludzie chętni do jakiejkolwiek pomocy są proszeni o kontakt z administratorem Ultimateam (Ayane) pod numer gg#6916397.

Mamy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. Na chwilę obecną lądują 3 nowe paki Battlersów, (wyszperane w Internecie, ale zawsze może komuś się przydadzą): Magic Stone (32), Qutietie Battlers (167), Masato Refine Battler Pack (233).

Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień w taki sposób się nie zakończy i uda się jeszcze małe co nie co dodać na stronę. Póki co, diabeł może płakać.
Jya!


21 sierpnia 2010 - 10:06 (Reptile)

Ohayoo!
Te gry nieszczęsne już przekładam od dobrego miesiąca, chyba najwyższa pora by je wrzucić do downloadu. Tak całkiem na spokojnie, na dzień dobry 3 gierki:
  • Przygody Podróżnika Edwarda (Epizod 1), gra wykonana w RPGXP. Nie muszę na szczęście tutaj nic opisywać, gdyż sam tytuł to robi za mnie. Chyba wszyscy się domyślają, kim jest główny bohater i co na nas w tej grze czeka.
  • Saint Seiya Den (Rycerze Zodiaku), z starego kalibru (rm2k3), ciekawym stylem wykonana, jednak posiada swoje liczne minusy. Gra na podstawie anime.
  • Wzór, logiczna minigierka wykonana w RPGXP, od tak aby się rozerwać i rozruszać szare komórki (dla niektórych to jest obowiązkowa pozycja, szkoda opuścić takie cudeńko).
To nie wszystkie gierki, jeszcze kilka się pojawi (mam nadzieje, że niebawem), no i oczywiście jakieś materiały, ale o tym już w następnym newsie.
Jya!


17 sierpnia 2010 - 10:54 (Reptile)

Ohayoo!
W zasadzie jestem tylko przelotem, gdyż gierki z makera na mnie czekają. Kacper97pl podzielił się z nami dzisiaj questem, ale pomyślałem w zasadzie, że to już podchodziło pod scenariusz bardziej, więc i tam to zamieściłem (Scenariusz 61, Porwanie rodziny). Rubin, kolejne swoje cuda na kiju kombinuje w RPGVX i podesłał swoje 2 zdarzeniówki (2 gracze i Pogoda, pora dnia i godzina). Każda z nich posiada naprawdę DOKŁADNY opis w pliku TXT co i jak wykonać. A na zakończenie pak od Radka z kolejnymi muzyczkami, tym razem z gry Fable 1. Muzyczki w formacie OGG.

Wspominając o muzyczkach, kilka dni temu (podczas nocy), były jakieś ponoć burze, które zmasakrowały niektóre rejony Polski. Ucierpiało na tym nasze radyjko i przez klika dni, nawet jak była okazja, to było po prostu cicho, ale że teraz wszystko wróciło do normy, to zachęcam do odprężenia się przy Stronghold FM, oraz odwiedzeniu nas na Chatcie.
Jya!


15 sierpnia 2010 - 00:55 (Reptile)

Wieczór!
Znowu trochę czasu minęło, ale niestety nie udało mi się załatwić dla was nowych gierek. Są w przygotowaniu, więc lada dzień powinny pojawić się na stronie nowe tytułu. Na chwilę obecną ląduje skromny pak materiałów. Najpierw 2 questy, jeden od Olka pt. Okup, drugi od Mrozika pt. Kłamca - Zleceniodawca. Następnie do zdarzeniówek (RPGXP) zostaje dodany tekst jak wykonać Pamiętniki, misje, czy listy, bez gierki demonstracyjnej przygotował także Mrozik. Kolejny ze zwiadowców, nie chciał poczuć się gorszy, dlatego podesłał piękny pak muzyczek (Endless Online Music), oraz przetworzył ikonki z RPGXP, aby pasowały do RPGVX. Czy to koniec? Ymm tak, chyba. Nie zaraz, o czymś chyba zapomniałem. Rubin podesłał przekolorowane laptopy (moje laptopy! (((_<) ) z Green Levithan IV-II. Dobra, starczy. Kolejna seria materiałów już niebawem.
Jya


8 sierpnia 2010 - 02:04 (Reptile)

Ohayoo!
Dzięki Virdos za umieszczenie questów, trochę ciężko było przez ostatnie tygodnie, ale spokojnie, gdyż wszystko się uspokoiło, jak na chwilę obecną. Dla większości niosę dobrą nowinę, bowiem w sierpniu dojdzie w dziale gry wyląduje kilka nowych tytułów (już ja się o to postaram). Na chwilę obecną tylko informuję, że pojawiły się nowe wersje gier: Wrota Arkany oraz Pokemon Pyrite. Kto posiada dobre łącze i stalowe nerwy do pobierania, to zachęcam.
Jya!


7 sierpnia 2010 - 20:33 (Virdos)

Witam!
Dzisiejszego wieczora ląduje kolejny quest od Reptile... Zapraszam zainteresowanych do lektury. Rozpisał się nam Reptile... No cóż... ważne, że są jakieś materiały. Wiem, to tylko tekstowe materiały - ale zawsze coś. Dział Krypta -> Questy...
To by było na tyle...
Bis dann!


5 sierpnia 2010 - 18:37 (Virdos)

Witam,
właściwie ten news miał być zamieszczony nie lepiej jak wczoraj... Przepraszam za opóźnienie, ale lepiej później niż wcale... Otóż Reptile podsyła kolejny quest pt. ''Dziewczyna nie umiejąca śpiewać''
Zachęcam do zajrzenia, zawsze jakieś ciekawe pomysły, które mogą komuś się na coś przydać. Niebawem wyląduje jeszcze jeden quest. Póki co zapraszam do Krypty.
To na tyle...
Bis dann!


1 sierpnia 2010 - 11:23 (Virdos)

Witam,
Stare newsy poszły do archiwum... Zaczynamy nowy miesiąc. Tak to już druga połowa okresu zwanego wakacjami. Dla jednych odpoczynek dla innych ciężka praca... Dzisiaj do krypty wrzucamy Questa pt. Oaza, od Reptile'a ... Bardzo ciekawe pomysły, polecam zajrzeć. Taki mamy rok 'bezrobocia'... Ja rozumiem starszych redaktorów... Ale kto to pomyślał, aby zdający testy na redaktora młodziki nie podsyłały zupełnie nic?
Chłopaki ja to dawno bym was powywalał. To nie to co kiedyś... Ale nie chcę tutaj na nikogo wjeżdżać, bo sami nie mamy zbytnio czasu na działania.
No cóż... to by było na tyle...
Bis dann!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024