...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 4 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Pomoc || Zgło¶ nowe materiały
Strona >> News

News


17 Lutego 2013 - 21:43 (Armor Cage)

Uwaga uwaga - KONKURS!!!
Gra Devil May Cry - możesz mieć j± oryginaln± za DARMO !!! na swoim komputerze
Jak j± wygrać?

Musisz mieszkać w Polsce, żeby gra dotarła do Ciebie drog± pocztow±. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytania zwi±zane z gr±, a nawet z cał± seri± i stworzyć zabawny komiks zwi±zany z gr±. Długo¶ć komiksu nie jest ograniczona ale nie może to być pojedyncza kratka z dwoma dymkami, może zawierać memy. Forma rysunku nie jest narzucona, można korzystać ze screenów z gry lub narysować co¶ samemu chociażby w takim programie jak MS Paint.

Po zakończeniu konkursu wszystkie prace autorów (którzy jednocze¶nie odpowiedzieli poprawnie na pytania) zostan± opublikowane. O zwycięstwie zadecyduje większo¶ć głosów w demokratycznej sondzie.
W skrócie:
- odpowiedz na pytania.
- zrób zabawny komiks.
- wygraj grę Devil May Cry na PC.

Czas trwania konkursu:
od 16.02.2013r.
do 24.02.2013r godzina 24:00.

Pytania konkursowe - znajdziecie na stronie Mugen Samouczek, b±dĽ tutaj na Twierdzy w dziale Konkursy. ¦pieszcie się, gra czeka na swojego zwyciężcę.16 Lutego 2013 - 21:18 (Reptile)

Wieczór
Informacja z ostatniej chwili, jeste¶my blisko sukcesu. Dzisiaj zostały naprawione zasoby: Battle, Battle2, Monsters w dziale RPGME. Jeszcze tylko nam zostaj± Systemy oraz Charsety i w zasadzie dział z RPGME będzie skończony. Oczywi¶cie zaraz po nim, zabierzemy(?) się za kolejne.
Jya


8 Lutego 2013 - 14:40 (Reptile)

Dwa newsy w styczniu, normalnie ostatnio bijemy wszelkiego rekordy, ale głowa do góry, gdyż szczę¶cie być może tym razem mi trochę dopisało i otrzymam nieco więcej czasu - pocz±wszy wła¶nie od lak jakby przyszłego tygodnia. Czy ilo¶ć newsów się zmieni, tego nie mogę za bardzo obiecać, ale być może w końcu UDA nam się uporz±dkować wszelkiego rodzaju działy (mam zamiar do końca tygodnia zakończyć zabawę z działami w RPGME, a następnie zabrać się za RPGXP). Niestety jak zwykle ino zmiany i zmiany i zmiany. Jako że mamy za sob± RPG95, można brać się za kolejnego makera, a jaki, no cóż kandydatów mamy bardzo dużo. Tutaj chyba przyda się rzut monet±, jak wypadnie orzeł, to kolejny pojawi się RPG2000, jak reszka to XP, jak moneta stanie na ¶rodku to może VX Ace, jak przyklei się do sufitu to RPGME no i tak mamy możliwo¶ci bardzo wiele, więc ciężko jest przewidzieć co będzie dalej. Co będzie to będzie, prawda?

Póki co stare newsy do archiwum, i zabieramy się dalej do pracy. Dzisiaj na stronę l±duje nowa gra (tak jest!), jako że nikt z redaktorów nie chciał napisać recki, to sam się za to zabrałem. Podziękowania dla Lastero za podesłanie swojej gry The Witcher 2012 wykonane w RPGXP. Projekt waży 30MB i co więcej mogę na ten temat powiedzieć: jest to pełna wersja gry. Wielkie dzięki! Niebawem postaram się co¶ nowego napisać; pewnie jakie¶ modyfikacje przy stronie jak i kolejna gra.
Jya