...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Pomoc || Zgło¶ nowe materiały
Strona >> News

News


24 Marca 2013 - 11:58 (Reptile)

Ave,
Jak zwykle mały zastój na stronie, w tygodniu nie miałem za bardzo nawet czasu o napisaniu newsa, że dział z charsetami dla RPGME został ukończony. Niektóre osoby może zauważyły, że ich ilo¶ć jako¶ tak zmalała; więc w zasadzie ilo¶ć się nie zmieniła. Po prostu większo¶ć paków, które zawierały po 1-3 charsety postanowiłem wrzucić do jednego razem z "innymi" zasobami znalezionymi w sieci przez naszych redaktorów. Jako że większo¶ć z nich to edytowane style RTP, to pozwoliłem sobie stworzyć jeden pak Zbiory charsetów (2002-2013), gdzie znajdziecie jakie¶ 1600 charsetów.

Podobna sytuacja wypada z systemami, gdzie większo¶ć pojedynczych systemów i zbiorów wrzuciłem w jeden ZIP (198 różnych systemów). Tym oto sposobem zakończyli¶my przywracanie linków dla działu RPGME. Można się zabierać za kolejne działy (damn it), ale zanim zabiorę się za dział RPGXP, to może wpierw zarzucę jak±¶ gierk± z archiwum z lat 2003-2004, już nawet mam kandydata. Do następnego razu!
Jya


4 Marca 2013 - 16:05 (Reptile)

Ave,
Brak modyfikacji z działami. Póki co jest jak jest, nic się nie zmieniło, oprócz kilku rzeczy. Konkurs na s±siedniej stronie (MUGEN Samouczek) został wła¶nie zakończony, jeszcze dzisiaj pojawi± się wyniki konkursu (prawdopodobnie). Z takich nowo¶ci na stronie, to dwie drobne rzeczy, a jak. Już dawno nie było materiałów.

Pierwsze to zdarzeniówki (w RM2000, RPGME, RPGXP) wykonane przez Shyshek. Problem podłapał z forum, gdzie chodziło o wykorzystanie podwójnej waluty. Takie o sobie zdarzeniówki wła¶nie stworzył ukazuj±ce jedno z możliwych rozwi±zań tego problemu.

Kolejna sprawa to do¶ć zakręcony Quest (to już 83!) od Zvarr'a. Miłej lektury. A stare newsiki oczywi¶cie zostały wpakowane do archiwum, dział z konkursami zaktualizowany, czy o czym¶ zapominam? E tam, trudno, ¶wietnie, następnym razem może sobie o tym przypomnę. Miłego dnia,
Jya