...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 48 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce



Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> News

News


24 Marca 2013 - 11:58 (Reptile)

Ave,
Jak zwykle mały zastój na stronie, w tygodniu nie miałem za bardzo nawet czasu o napisaniu newsa, że dział z charsetami dla RPGME został ukończony. Niektóre osoby może zauważyły, że ich ilość jakoś tak zmalała; więc w zasadzie ilość się nie zmieniła. Po prostu większość paków, które zawierały po 1-3 charsety postanowiłem wrzucić do jednego razem z "innymi" zasobami znalezionymi w sieci przez naszych redaktorów. Jako że większość z nich to edytowane style RTP, to pozwoliłem sobie stworzyć jeden pak Zbiory charsetów (2002-2013), gdzie znajdziecie jakieś 1600 charsetów.

Podobna sytuacja wypada z systemami, gdzie większość pojedynczych systemów i zbiorów wrzuciłem w jeden ZIP (198 różnych systemów). Tym oto sposobem zakończyliśmy przywracanie linków dla działu RPGME. Można się zabierać za kolejne działy (damn it), ale zanim zabiorę się za dział RPGXP, to może wpierw zarzucę jakąś gierką z archiwum z lat 2003-2004, już nawet mam kandydata. Do następnego razu!
Jya


4 Marca 2013 - 16:05 (Reptile)

Ave,
Brak modyfikacji z działami. Póki co jest jak jest, nic się nie zmieniło, oprócz kilku rzeczy. Konkurs na sąsiedniej stronie (MUGEN Samouczek) został właśnie zakończony, jeszcze dzisiaj pojawią się wyniki konkursu (prawdopodobnie). Z takich nowości na stronie, to dwie drobne rzeczy, a jak. Już dawno nie było materiałów.

Pierwsze to zdarzeniówki (w RM2000, RPGME, RPGXP) wykonane przez Shyshek. Problem podłapał z forum, gdzie chodziło o wykorzystanie podwójnej waluty. Takie o sobie zdarzeniówki właśnie stworzył ukazujące jedno z możliwych rozwiązań tego problemu.

Kolejna sprawa to dość zakręcony Quest (to już 83!) od Zvarr'a. Miłej lektury. A stare newsiki oczywiście zostały wpakowane do archiwum, dział z konkursami zaktualizowany, czy o czymś zapominam? E tam, trudno, świetnie, następnym razem może sobie o tym przypomnę. Miłego dnia,
Jya




Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024