...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Pomoc || Zgło¶ nowe materiały
Strona >> News

News


26 wrze¶nia 2013 - 04:56 (Reptile)

W zasadzie nie mam pomysłu czy pisać dzień dobry, dobry wieczór (albo i nawet dobra noc?) podczas pisania tego newsa. Jakby kto¶ pytał, czy to jaki¶ bł±d, że news pojawił się o takiej porze, to dla informacji podaję, nie ma błędu. Po prostu skoro Reptile nie ma czasu pisać newsy za dnia, będzie pisał je w ¶rodku nocy. Oczywi¶cie gdyby nie recenzja nowej gry opisanej przez Kleo, to pewnie by się co¶ pojawiło o modyfikacjach, ale na wasze szczę¶cie to tylko nowa gra (hura!). Shattered jest przygodow± gr± wykonan± w RPGXP przez Ekharta i waży ledwie 40 MB, zatem zapraszam do downloadu.
Jya!


22 wrze¶nia 2013 - 10:00 (Reptile)

Ohayoo
Po tygodniach ciężkich zmagań, specjalnych zadań, naprawach i innych przeciwno¶ciach, przychodzi pora na tzw. tupnięcie nog±, wywalenie wszystkiego do góry nogami i napisaniu opóĽnionego newsa. Zanim internet wył±cz± to może chociaż napiszę jak to dzielnie Zombik zabrał się (sam od siebie!) i napisał recenzje do gry starej gierki Skacia, Reiha. Kto projektu jeszcze nie zna, no to ma ¶wietn± okazję. Reiha jest to gra wykonana w RPGME (z tradycji, Skaicu innych makerów nie tyka), gatunek nie inny jak action RPG. Tym razem o samolotach. Kto nie zna, ten niech koniecznie rzuci na to okiem. Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj uda się jakie¶ obrazki porobić i co¶ wrzucić, bo jak wiadomo, to jest najgorsze.
Jya!


8 wrze¶nia 2013 - 09:27 (Reptile)

Ohayoo
Wakacje, wakacje i po wakacjach. Rok szkolny się zacz±ł, a wraz z nim przeróżnego rodzaju problemy (zadania, wypracowania, kary, dziewczyny, rodzice), które w znacznym stopniu utrudniaj± pracę. Sierpień wypadł do¶ć owocnie trzeba przyznać, szkoda, że pod koniec nie co przystopowali¶my, no ale, może teraz uda nam się co nie co nadrobić. Tak jak do tej pory kto może, to pomoże zasilić Twierdzę jakimi¶ nowymi materiałami (głównie grami), a ja za ten czas będę się obijał, bo poprawianie działów nie jest tak± ciężk± robot± (co to jest, poprawić dwa niedziałaj±ce obrazki, nie?). Tak więc, ja dalej się obijam, a inni może co¶ zrobi±.

Kleo (sama od siebie! Brawo) napisała kolejn± recenzję. Tym razem do gry wykonanej w RPG Makerze 2000, Casey Journal: Porwanie, któr± od dłuższego czasu skrobał Aldarar. Nie jestem przekonany czy gra działa bez programu, ale można spróbować. 21MB to nie tak dużo, jak na dobry projekt (dobry, w sensie: grywalny). Można się odci±ć nieco od tych wszystkich realistycznych Skyrimów i nieco pobuszować po starych pixelkach. Powodzenia przy transferach, a ja wracam dalej do obijania się. Przypomnienie, że obecnie obijam się przy dziale RPGVX.
Jya!