...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 50 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> News

News


24 grudnia 2013 - 17:44 (Reptile)

Gloria in excelsis Deo!
W imieniu redakcji Twierdzy RPG Makera chciałbym życzyć wszystkim makerowcom najserdeczniejsze życzenia. Niech narodzona Dziecina pomoże w ciężkich sytuacjach życiowych. Obdarzyła błogosławieństwem, szczęściem i radością. Udanych Świąt Bożego Narodzenia, wspaniałej kolacji, prezentów, i nowych sił i pomysłów do tworzenia nowych projektów.

W dziale programy nadal bajzel (jak zwykle po staremu). Może coś się niebawem zmieni (ale to tylko może). Życzenia życzeniami, ale należy pamiętać jeszcze o ważnej imprezie -Golden Forki-, gdzie można już głosować. Więcej szczegółów jak zwykle na forum (link tutaj ). U nas w dziale Golden Forki co prawda, jest jeszcze impreza z 2011 (o matko (((_^); ), ale już teraz możecie pobrać prezentacje (skromny PDF), zawierającym informacje o przebiegu Golden Forków 2013. Tutaj podziękowania dla Kleo, która przygotowała tekst, Ravenone za oprawę graficzną, Jazzwhisky wsparcie duchowe, jak i panowanie nad całą imprezą na forum (ma więcej roboty w podliczaniu i zbieraniu wszystkich głosów).

Prezentację można pobrać tutaj: Golden Forki 2013


16 grudnia 2013 - 23:29 (Reptile)

Wieczór,
Powolnym krokiem, zaczynamy wprowadzać zmiany w programach (jeszcze jeden został do opisania tak nawiasem mówiąc), ale już niektóre osoby miały przyjemność zetknięcia się z tym z czym się aktualnie zmagamy (oczywiście opinie były pozytywne zatem cierpliwości d(((_^) ). Newsik bardziej informacyjny, opisujący jak ciężko nam to wszystko idzie, ale ważne że do przodu. Od Rahim udało się wygrzebać dawne (bardzo dawne) utwory muzyczne, które zripował z gry Gothic 3 The Begining. Utwory są o tyle ciekawe gdyż są w formacie MID, a wersja gry z jakiej ripował, była wydana na Jave. Melodyjki znośne, prezentują dość ponure klimaty (jak to Gothic), zatem może warto byłoby poświęcić jakieś 5 minut na ich przesłuchanie?
Dośłownie tak na dobranoc!


09 grudnia 2013 - 22:53 (Reptile)

Wieczór,
Ciężko z newsami ostatnimi czasy. Nie to nie chodzi o to, że nie mamy materiałów, czy czasu. Po prostu skupiamy się (dalej, do upadłego) przy tych działach, aż one bokami wychodzą. Udało nam się świetnie wykonać dział programy... No dobra, prawie, gdyż go jeszcze nie ma na stronie. Mam nadzieję, że w tym tygodniu się z tym uporamy, bo już zostało nie wiele (tylko kilka opisów i screeny). Póki co stare newsy do archiwum udało się przenieść, no i wrzucić nowy pak dźwięków na stronę (FSE-Acoustic). W paku można znaleźć kilka oryginalnych darmowych dźwięków otoczenia, przyrody, zwierząt, ludzi... Warto sprawdzić, gdyż jak to się mówi a nóż, widelec może kiedyś się przydać.

Ważna informacja, jako że mamy grudzień, to sezon na Złote widelce można uznać za otwarty! Każdy kto chce , aby jego gra została wzięta pod uwagę do tegorocznej edycji Golden Forków, niech zaglądnie na Forum GospodyRM Archive i przeczyta więcej na ten temat. W skrócie, każdy kto opublikuje swoją grę na Twierdzy lub zgłosi ją na forum automatycznie zapisany do konkursu Golden Forków 2013.
Dobranoc!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024