...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2014: Kwiecień


20 kwietnia 2014 - 18:50 (Krisuroku)

Ave!
Pragnę w imieniu całej redakcji życzyć wszystkim Wesołego jajeczka i mokrego Dyngusa. Co by wszystko się Wam układało. Zdrowie dopisywało a nowe pomysły wręcz wylewały :) Tak więc spędzajcie ten czas z rodziną i przyjaciółmi.
Do następnego!


13 kwietnia 2014 - 18:15 (Reptile)

Ave!
Drobna literówka w poprzednim newsie (dzięki Rave) - mamy miesiąc kwiecień, a nie marzec. A przy okazji wprowadzając poprawkę, udało się nawiązać współpracę z Pillars of Eternity POLSKA - największym portalem Pillars of Eternity (Project Eternity).
Pillars

Pillars of Eternity jest to gra RPG, które niebawem ukaże się na Windows, OS X i Linux.
Pillars of Eternity jest grą drużynową cRPG, inspirowaną grami opartymi o Infinity Engine (Baldurs Gate 1 i 2, Icewind Dale 1 i 2 oraz Planescape: Torment), osadzoną w autorskim świecie, stworzonym przez Obsidian Entertainment. Kamera ma stałą, aksonometryczną (wysoki kąt) perspektywę z możliwością przybliżenia. Środowisko składa się z dwuwymiarowych teł oraz trójwymiarowych postaci i efektów wizualnych.Ekipa developerówPillars of Eternity skupia się na trzech głównych ideach, które oddadzą tak bardzo uwielbiane przez graczy wrażenia z gier na Infinity Engine:

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie portalu.
Jya na!


13 kwietnia 2014 - 14:40 (Reptile)

Ave!
Po dość długiej przerwie, należy co nie co napisać (w szczególności wysłać stare newsy do archiwum). Jako, że ostatnio zasiedziałem się przy projekcie, to tak redakcji za bardzo nie zadręczam, ale chyba będę musiał zacząć, gdyż olewają sprawę jak się tylko da. Tutaj jedynie Rahim (nie wiem jakim cudem znalazł czas) wyciągnął kilka dźwięków z różnych gier, min. Super Mario Bros 2, Zenonia, oraz Devil Ninja. Paki są już na stronie, można spokojnie pobierać.
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024