...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2014: Czerwiec


21 czerwca 2014 - 13:22 (Reptile)

Witam,
Ostatni miesiąc bardzo ładnie poleciał, każdego dnia jakiś drobny newsik, nie zostawię tego bez komentarza, bardzo ładnie to wyglądało. W zasadzie tak może być i co miesiąc, no ale - nie mamy aż tak sporej redakcji - a ci co są to też nie zawsze znajdą czas. Przykładowo razem z Krisuroku kończymy poprawiać działy (gry i archiwum). Z grami to tylko drobna kosmetyczna sprawa, niektóre gry zostaną uaktualnione na nowsze wersje, no i podpisy przy obrazkach zostaną dodane, być może niebawem nam się uda to zrobić.

A archiwum, to w zasadzie też kosmetyczna poprawka, ale niestety z tym nam zejdzie nieco dłużej. Na nasze szczęście, ktoś do czasu do czasu postanowi coś zrobić i np. Kleo wyskakuje z recenzją do polskiej gry Zokus, którą wykonał znany(?) autor Zwiczych opowieści. Kto ma cierpliwość do pobrania nowej gry spod RPGVXAce o wadze 320MB, to zapraszam do downloadu.

Swoją drogą zacznę chyba rzucać straszne kłody polskim makerowcom, za te gigantyczne rozmiary projektów, a słabą jakość projektów. Na forach zazwyczaj słyszy się że nowsze makery są lepsze bo mają 24bit kolorów i można robić lepsze gry. Może najwyższa pora zacząć korzystać z tych wszystkich dobroci o których tak wszyscy mówią, i na scenę wrzucicie jakieś dobre projekty? Bo średniaki o wadze 300MB nie za bardzo mi się uśmiechają.
Czy to tylko ja mam takie wrażenie, że gry z starszych makerów, są jakieś bardziej wartościowe?


7 czerwca 2014 - 22:00 (Krisuroku)

Dobry wieczór,
Jako, że to już nowy miesiąc to stare newsy poleciały do archiwum. Ostatnio natknąłem się na dość ciekawą aplikację, która się zwie Choco 2k3 Player. Została napisana pod system Android. Zapytacie czymże jest ta aplikacja? Niczym innym jak emulatorem gier RPG Maker 2003. Tak więc jeżeli posiadacie telefon lub tablet na powyższym systemie to zapraszam do odwiedzenia Google Play i zainstalowania aplikacji. To tyle ode mnie na dziś.
Do następnego!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024