...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Pomoc || Zgło¶ nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2014: Czerwiec


21 czerwca 2014 - 13:22 (Reptile)

Witam,
Ostatni miesi±c bardzo ładnie poleciał, każdego dnia jaki¶ drobny newsik, nie zostawię tego bez komentarza, bardzo ładnie to wygl±dało. W zasadzie tak może być i co miesi±c, no ale - nie mamy aż tak sporej redakcji - a ci co s± to też nie zawsze znajd± czas. Przykładowo razem z Krisuroku kończymy poprawiać działy (gry i archiwum). Z grami to tylko drobna kosmetyczna sprawa, niektóre gry zostan± uaktualnione na nowsze wersje, no i podpisy przy obrazkach zostan± dodane, być może niebawem nam się uda to zrobić.

A archiwum, to w zasadzie też kosmetyczna poprawka, ale niestety z tym nam zejdzie nieco dłużej. Na nasze szczę¶cie, kto¶ do czasu do czasu postanowi co¶ zrobić i np. Kleo wyskakuje z recenzj± do polskiej gry Zokus, któr± wykonał znany(?) autor Zwiczych opowie¶ci. Kto ma cierpliwo¶ć do pobrania nowej gry spod RPGVXAce o wadze 320MB, to zapraszam do downloadu.

Swoj± drog± zacznę chyba rzucać straszne kłody polskim makerowcom, za te gigantyczne rozmiary projektów, a słab± jako¶ć projektów. Na forach zazwyczaj słyszy się że nowsze makery s± lepsze bo maj± 24bit kolorów i można robić lepsze gry. Może najwyższa pora zacz±ć korzystać z tych wszystkich dobroci o których tak wszyscy mówi±, i na scenę wrzucicie jakie¶ dobre projekty? Bo ¶redniaki o wadze 300MB nie za bardzo mi się u¶miechaj±.
Czy to tylko ja mam takie wrażenie, że gry z starszych makerów, s± jakie¶ bardziej warto¶ciowe?


7 czerwca 2014 - 22:00 (Krisuroku)

Dobry wieczór,
Jako, że to już nowy miesi±c to stare newsy poleciały do archiwum. Ostatnio natkn±łem się na do¶ć ciekaw± aplikację, która się zwie Choco 2k3 Player. Została napisana pod system Android. Zapytacie czymże jest ta aplikacja? Niczym innym jak emulatorem gier RPG Maker 2003. Tak więc jeżeli posiadacie telefon lub tablet na powyższym systemie to zapraszam do odwiedzenia Google Play i zainstalowania aplikacji. To tyle ode mnie na dzi¶.
Do następnego!