...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Pomoc || Zgło¶ nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2015: Luty


27 lutego 2015 - 21:59 (Ozzaku)

Witam wszystkich.
Czasem nadchodzi czas, gdy i mi się zdarzy wrzucić jakiego¶ newsa. Tak, dzi¶ wła¶nie takowy nadszedł. Dawno nic nie było od mojej osoby, tak więc podrzucam wam paczkę BGM z gry Grinsia. Nie ma tego za dużo, ponieważ jest to tylko osiem utworków, ale s± nawet fajne, i posiadaj± swój klimat.

Zapraszam także wszystkich zainteresowanych na forum Gospody, gdzie odbywaj± się zmagania Ligi Mapperów. Je¶li uważasz że sobie poradzisz, i umiesz zrobić co¶ z niczego, koniecznie zainteresuj się konkursem.

Chciałem jeszcze przypomnieć o Zgłoszeniach gier na Twierdzę w temacie na forum, w ten sposób wasze gry zostan± szybciej zauważone, i zrecenzowane przez redaktorów naszej strony (inny sposób to oczywi¶cie bezpo¶rednie podesłanie redaktorowi maila, z gr± jako zał±cznik). Tylko starajcie się nie przesadzać z rozmiarami waszych projektów.
Na dzi¶ to tyle. Dobranoc.


7 lutego 2015 - 23:39 (Kleo)

Dobry wieczór.
Heh, nie lubię wrzucać newsów do archiwum, zawsze co¶ przy tym pomylę i muszę dziesięć razy poprawiać. Więc czekałam po cichutku, aż zrobi to kto¶ inny, ale że długo nie było chętnych, to w końcu wzięłam się za tę niewdzięczn± robotę sama. Co pewnie by nie nast±piło, gdyby nie to, że po dłuższej przerwie wzięło mnie na pisanie i machnęłam recenzję do gry Allemova pod tytułem Upadek Wielkich. Co ciekawe, jest to pierwsza gra na Twierdzy o tytule zaczynaj±cym się na literę U, ale nie to jest jej główn± zalet±. Produkcja oczarowała mnie ¶wietnym wykorzystaniem pewnego prostego pomysłu, a choć jej ocenę musiałam nieco obniżyć z powodu błędów (wybaczmy debiutantowi), to i tak wyszło całkiem niezłe 6/10.
Recenzja zasługuje chyba na nieco mniej, znów jest bowiem niemiłosiernie długa. Chyba powinnam pisać czę¶ciej, bo gdy długo tego nie robię, to potem dopada mnie słowotok nie do zatrzymania. A jest parę gier, co do których mam w tym względzie pewne plany, tyle że kapry¶na wena czyni je do¶ć niepewnymi. Pewnie w najbliższym czasie nic nowego nie uda mi się napisać, zapraszam zatem do czytania tego, co już powstało i pobierania Upadku Wielkich - zwłaszcza to drugie naprawdę warto uczynić.
Do zobaczenia.