...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2015: Lipiec


3 lipca 2015 - 10:05 (Reptile)

Ave,
Może i Czerwiec nie okazał się tak łaskawy (co do newsów) jak poprzedni miesiąc Maj, ale źle nie było, ba ja bym powiedział że nawet rewelacyjnie. Od dłuższego czasu tylko coś piszę na temat nowej wersji RPGME, a pomimo upływu czasu, nowego wydania nadal nie widać. Cóż, niestety wykonanie nowej wersji nie jest aż takie proste jak to się wydaje. Sama wersja programu w zasadzie już jest gotowa (nie licząc dosłownie drobnych poprawek), ale nadal jej nie ma ze względu na plik pomocy, z którym od dłuższego czasu walczę. Nie, to nie jest problem w napisaniu pliku pomocy, gdyż treść już jest dawno zrobiona (co Kleo może potwierdzić, gdyż miała wiele stron tekstu do czytania), problem polega na przekierowaniu do poprawnych tematów. Nie chcę tutaj wypisywać jak wiele błędów popełniono przy angielskim (jeszcze nie oficjalnym) tłumaczeniu programu, że normalnie nikt nie protestował (a tylko ludzie zachwalali!). W każdym razie, na chwilę obecną poprawiam te błędy i niedociągnięcia, a żeby nie było, że jestem jakiś niesłowny, no to wywalam starą już wersję beta tłumaczenia RPGME z downloadu, a w to miejsce zamieszczam tłumaczenie już gamma. Kilka osób już w zasadzie tą wersję testuje i są bardzo zadowolone. Dziękuję wszystkim za wsparcie, pomoc przy tym tłumaczeniu, no i też za cierpliwość.

Szkoda, że na naszej scenie brakuje wyrozumiałych i dojrzałych osób, co zamiast cierpliwie czekać, czy też jakoś pomóc w rozwoju sceny, to potrafią tylko biadolić farmazony o tym że nie mają racji... Cała wojna tyczy się o drobne projekty zwane Green Levithan (a dokładniej o jej 1 i 2 część z 2003 roku). Powiedziałem, że do nowego RPGME dorzucę wszystkie części (1,2,3) a także coś dodatkowo wyczaruję - to też i tak uczynię. Więc cierpliwości. Do tej wersji RPGME, dorzucam ową pierwszą część gry - reszta będzie dopiero wraz z nowym wydaniem programu. Jakby ktoś mógłby zrobić mi drobną przysługę, to proszę o nie wprowadzanie większego zamętu na forum w Twierdzowym temacie Green Levithan, ukazując tylko swoją niedojrzałość. A jak sprawa się nie uspokoi i nadal będą prowadzone bezsensowne dyskusje odbiegające od tematu, to prosta sprawa - temat poproszę o usunięcie, a użytkowników wprowadzający zamęt o pernamentne usunięcie z forum.
Tak więc, nowe testowe tłumaczenie RPGME, wraz z legendarną częścią Green Levithan z 2003, jest już w downloadzie do pobrania. A na następny raz postaram się tak nie rozpisywać. Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024