...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 12 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2016: Czerwiec


30 czerwca 2016 - 07:43 (Reptile)

Ohayo!
Od paru dni pracuję nad napisaniem jednego spokojnego newsa, ale porami wieczornymi po prostu nie da rady dostać się do kompa. Ostatni dzień tego miesiąca, czerwiec w zasadzie za nami, liga mapperów za nami i w zasadzie Glden Forki od pół roku, też były za nami, zatem od kilku dni (dziennie troszeczkę) coś modyfikowałem w tym dziale. Tutaj dopisałem jakieś daty, tutaj coś podmieniłem, tam zamieniłem no i w taki sposób zamykam dział GF2015. Jak do każdej edycji, wrzuciłem jakiś tam folder w postaci pliku CHM, by można było swobodnie przeglądać jakie gry brały udział, kto wygrał, itp parę informacji. Czy plik CHM się sprawdza w tej sytuacji? Nie wiem, na plik PDF nie miałem siły (czy koncepcji), a osoby co były za to odpowiedzialne - po prostu olały sprawę, jak zwykle (((_^)
Ale najważniejsze, że mamy to już za sobą.
Jya na!


22 czerwca 2016 - 19:34 (Reptile)

Wieczór!
Piękny maj cudów za nami, i wszystkie newsy poszły sobie do archiwum. Na forum widnieje dość dużo ciekawych pozycji, które jeszcze nie zostały wrzucone na Twierdzę. Jedną z takich gierek jest Omnis Archium, której autorem jest Zodiac. Szczęście projekt długo nie czekał na recenzję i właśnie dzisiaj został wrzucony do downloadu(!), a wszystko dzięki jednemu z naszych były redaktorów - Kitabake! Wielkie dzięki za recenzję, i podziękowania dla Zodiaca za gierkę. Mam nadzieję, że to nie są od was ostatnie materiały. Swoją drogą przydała by się pomoc przy stronce. Dorosłe, dojrzałe osoby zawsze są mile widziane.
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024