...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 4 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Pomoc || Zgło¶ nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2016: Lipiec


17 lipca 2016 - 07:25 (Reptile)

Ohayo!
Po męcz±cym tygodniu, nareszcie udało mi się dobrać do kompa(kiedy nikt z pasożytów nie przeszkadza, ma się rozumieć). A dzisiejsza gra idealnie oddaje stan redakcji obecnej Twierdzy, (być może i większo¶ć scenowiczów) - totalny Brak Weny na cokolwiek. W sumie czym się dziwić, s± wakacje (dla jednych do¶ć spore nawet). Brak Weny 2: Zastępstwo, jest to gra akcji która ma miejsce w scenowych realiach. Preki bohater gry jak i autor, ma za zadanie popilnować centrum dowodzenia (tutaj wła¶nie to zastępstwo), ale niestety sprawa wymyka się spod kontroli i jest zmuszony walczyć licznymi błĘdami i literówkami. Wymagaj±ca gra, ale kto się przyzwyczai do systemu tego z pewno¶ci± nie ominie dobra zabawa...

Swoj± drog±, trzeba się będzie przestawić na inny tryb funkcjonowania. Czy wiecie, że jak wszyscy domownicy ¶pi±, jest taka piękna cisza, że człowiek ma ochotę żyć? Spróbujcie kiedy¶ wstać godzinkę wcze¶niej, jak nikt wam nie truje nad głow±.
Tyle może na dzisiaj (((_^)
Jya na!


10 lipca 2016 - 10:43 (Reptile)

Ohayo!
Tradycyjnie wiadomo¶ci z poprzedniego miesi±ca l±duj± do odpowiedniego działu (archiwum). Tutaj też drobna poprawka, newsy z maja zostały Ľle podlinkowane, więc już wszystko działa jak należy.

A ten miesi±c zaczniemy od nowej pozycji w dziale gry. Tajemnica Written Town, gra przygodowa, która widnieje od dłuższego czasu na scenie, w końcu zawitała u nas na Twierdzy. Autorem gry jest znana fabryka szybkich gierek o nazwie Zombik, a o recenzje zadbał Grentos (z drobnymi poprawkami).

Trzeba przyznać, że tych gier trochę się nazbierało, ale dobra nowina, mianowicie znalazły się osoby chętne do pomocy, więc może (jest jaka¶ w tym odrobina nadziei) niebawem pojawi się kolejna nowa gra w Downloadzie!
Jya na!