...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 12 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2016: Sierpień


19 października 2016 - 11:45 (Reptile)

Dobry dzień,
Niespodzianka niesamowita, czyż nie? Zdecydowanie okres wakacji się nieziemsko wydłużył. Redakcja zrobiła sobie wakacje, a ja sam zmagałem się z przeprowadzką, która zakończyła się niepowodzeniem (kilka ważnych rzeczy nie spakowałem, ehehe <(((~^) ), najgorszy motyw to jednak operator internetowy. Miało być w miarę ok, a wyszło strasznie tragicznie - zupełnie jakbym pracował na modemie (pewnie większość nie wie co to jest). Prędkość po prostu zabijała, a na dodatek nawet na chata nie można było wejść. Klęska totalna.

Jakoś trzeba rozruszać te kości i może tak na początek by coś wpadło nowego - zestaw materiałów graficznych, przeciwników dla RPG95. Kto miał styczność z grami testowymi dołączonymi do polskiej wersji programu, tam można było kilka przeciwników z tego zestawu spotkać. Oprócz tego tradycyjnie newsy posprzątane i... no, zobaczymy co dalej. Postaram się zmobilizować i jakimiś grami zarzucić, ale nie liczcie na 10/10, pewnie coś nieco niżej będzie. Tyle na chwilę obecną, jakby co można mnie spotkać na IRC (Chat).
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024