...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 44 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> News

News


5 listopada 2016 - 02:35 (Reptile)

Ave,
Wariaty po nocach zamiast spać, to siedzą i coś tam tworzą, rozwiązują problemy na naszym czacie. Szczerze, dawno tak dobrze się nie bawiłem. Nawet sam coś nieco do przodu przy projektach ruszyłem. Wiadomość piszę ze względu na problem jaki zaistniał. Zaszła potrzeba znalezienia konkretnego dźwięku dla pokonanego przeciwnika, zaproponowałem kilka dźwięków z jednej gierki ale nie przypadły do gustu, dlatego może komuś się przydadzą. Zestaw dźwięków z gry WORMS WORLD PARTY jest u nas na stronie. Można tam znaleźć wiele bombowych dźwięków w ilości 157 format WAVE. Jasne, że gra zawiera znacznie więcej dźwięków, ale uznałem że nie ma sensu wrzucania dźwięków dialogowych robaczków (Co robisz?! Idiota! Do zobaczenia... itp.), czy jakiś prostych melodyjek. Same dźwięki granatów, karabinów, wybuchów, bombek i innych uderzeń. Niech wam służy dobrze.
Spokojnej nocy.


4 listopada 2016 - 16:37 (Reptile)

Ave,
Powoli dobijamy końca nieszczęśliwego roku 2016, w którym za wiele to się nie dzieje. Mało wydarzeń, mało wiadomości i materiałów, chociaż dobry maj cudów wyszedł. Dwa miesiące zostały więc może... Może jest jakaś drobna nadzieja na więcej newsów.

Tymczasem stare wiadomości to archiwum, a na dzisiaj nowa, świeża gra na RM2003: Server Legendary. Jest to co prawda pierwszy projekt autora, no i ocena pobija (3/10), ale hej! Powiem szczerze, że jest to projekt dla hardcorowych wyjadaczy. Dwa zakończenia gry (cud miód orzechy), oraz ta satysfakcja jak się ukończy pierwszy etap gry (ucieczka z laboratorium). Bardzo wymagające. Kto ma chęci oraz 2 godzinki wolnego, bo tyle raczej wystarczy na ukończenie gierki to zapraszam do downloadu, dział gry.
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024