...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 4 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Pomoc || Zgło¶ nowe materiały
Strona >> News

News


5 listopada 2016 - 02:35 (Reptile)

Ave,
Wariaty po nocach zamiast spać, to siedz± i co¶ tam tworz±, rozwi±zuj± problemy na naszym czacie. Szczerze, dawno tak dobrze się nie bawiłem. Nawet sam co¶ nieco do przodu przy projektach ruszyłem. Wiadomo¶ć piszę ze względu na problem jaki zaistniał. Zaszła potrzeba znalezienia konkretnego dĽwięku dla pokonanego przeciwnika, zaproponowałem kilka dĽwięków z jednej gierki ale nie przypadły do gustu, dlatego może komu¶ się przydadz±. Zestaw dĽwięków z gry WORMS WORLD PARTY jest u nas na stronie. Można tam znaleĽć wiele bombowych dĽwięków w ilo¶ci 157 format WAVE. Jasne, że gra zawiera znacznie więcej dĽwięków, ale uznałem że nie ma sensu wrzucania dĽwięków dialogowych robaczków (Co robisz?! Idiota! Do zobaczenia... itp.), czy jaki¶ prostych melodyjek. Same dĽwięki granatów, karabinów, wybuchów, bombek i innych uderzeń. Niech wam służy dobrze.
Spokojnej nocy.


4 listopada 2016 - 16:37 (Reptile)

Ave,
Powoli dobijamy końca nieszczę¶liwego roku 2016, w którym za wiele to się nie dzieje. Mało wydarzeń, mało wiadomo¶ci i materiałów, chociaż dobry maj cudów wyszedł. Dwa miesi±ce zostały więc może... Może jest jaka¶ drobna nadzieja na więcej newsów.

Tymczasem stare wiadomo¶ci to archiwum, a na dzisiaj nowa, ¶wieża gra na RM2003: Server Legendary. Jest to co prawda pierwszy projekt autora, no i ocena pobija (3/10), ale hej! Powiem szczerze, że jest to projekt dla hardcorowych wyjadaczy. Dwa zakończenia gry (cud miód orzechy), oraz ta satysfakcja jak się ukończy pierwszy etap gry (ucieczka z laboratorium). Bardzo wymagaj±ce. Kto ma chęci oraz 2 godzinki wolnego, bo tyle raczej wystarczy na ukończenie gierki to zapraszam do downloadu, dział gry.
Jya na!