...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2017: Listopad


18 listopada 2017 - 18:15 (Krisuroku)

Elosz,
Takim oto sposobem z czeluści twierdzowych zaświatów wraca Krisuroku. No dobra na poważnie XD
Do downloadu trafia paczek twarzyczek pod RPGME z zacnej polskiej gry Witcher 3. Aktualnie w packu znajduje się 5 facesetów co daje 80 różnych twarzy!!
Oczywiście nie ma tam wszystkich postaci. Stwierdziłem jednak, że wystarczająco by wrzucić do naszych zacnych twierdzowych progów.
Poza tym, nic nie stoi na przeszkodzie bym aktualizował wspomniany pliczek :)

Do następnego!


13 listopada 2017 - 19:51 (Reptile)

Wieczór,
Dobre wieści, kolejny news w tym miesiącu i to od dawnego znajomego z redakcji. Aż człowiek się cieszy, że ktoś z dawnych lat pamięta o Twierdzy (cicha nadzieja, może to będzie kolejny stały redaktor na stronie). Pewnie nikt nie kojarzy i tak też zostawimy, Crimson zafundował pak przeciwników z gry Duelyst. Dość potężna ilość przeciwników, bo 343 i to jeszcze w 3 różnych skalach, w wersji dla starszych (2000 i 2003) jak i nowszych makerów (XP, VX, VXAce).

Jakość jest nieco specyficzna, kto kojarzy tytuł ten wie, że są to mega pixelowe postacie, które no, nie zawsze mogą współgrać z stylem projektu. Być może jednego dnia, komuś się przydadzą.
Jya na!


9 listopada 2017 - 17:15 (Reptile)

Ave,
Chwilowe przebudzenie otrzymał Pavlus, który postanowił podsmażyć starego kotleta w postaci Last Fantasy. Odpalił ponownie projekt po aktualizacjach i stwierdza, że źle ocenił projekt. Ponownie zabrał się do roboty, napisał recenzje i tym sposobem, projekt od Sefiro otrzymuje nową ocenę. . . i to lepszą(!). LAST FANTASY z oceną 7/10, z najnowszymi aktualizacjami (ver. 1.04) jest u nas do pobrania.

Przy okazji stare newsy polazły do archiwum, a na Twierdzy pojawił się nowy wojownik, który od dłuższego czasu wspiera nas charytatywnie nowymi zasobami, czy wsparciem na czacie. Być może ktoś kojarzy człowieka znanego jako prawie nie ruby. Materiały co prawda nie jego autorstwa, ale i tak są zawsze mile widziane. Każde materiały są mile widziane, no przecież. Almostnoruby witamy w naszych szeregach! Oby jak najdłużej. Tyle może na chwilę obecną,
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024