...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 44 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2018: Listopad


30 listopada 2018 - 12:30 (Reptile)

Ave,
I udało się! Dzisiejszym newsem kończymy 11 miesiąc, gdzie dziennie coś nowego działo się przy stronie - zazwyczaj modyfikację bądź nowe materiały! Szczerze to jeszcze jeden miesiąc nam został. Może faktycznie 2018 będzie zaliczony do tzw. cudów.

Ale nie radujmy się zbyt wcześnie, jeszcze jeden miesiąc przed nami. Materiały - od Hiddenone ponownie wrzucam charactersy dla RPGMV, a to już jest ostatnia paczuszka w tej kategorii. Pak składa się z 45 plików, a można tam znaleźć różne postacie, głównie zaczerpnięte z mitów oraz legend. Wszystko wykonane w stylu RTP dla RPGMV. Powodzenia z downloadem zatem o(((-^)
Jya na!


29 listopada 2018 - 19:08 (Reptile)

Wieczór,
Drobne aktualizacje na dzisiaj. Przeglądając dział z programami, natrafiłem się na niektóre programy, które wymagają aktualizacji (znalazło się dość sporo kandydatów). Nie zaktualizowałem wszystkich, gdyż z tego co pamiętam, są takie które od pewnych wersji już nie są typu freeware (np. Aseprite - ostatnia wersja na licencji Freeware to jest 0.9.05, wszystkie inne w górę to już wersje płatne).

Dlatego trzeba będzie się niektórym programom przejrzeć z bliższa. Aktualnie pod lupę wrzuciłem GraphicsGale, program graficzny - no i zaktualizowałem do wersji 2.08.15 , z czego wprowadziłem drobną modyfikację. Do folderu programu dograłem od razu język polski. Nie wiem czy konfiguracja będzie trzymać, ale jakby co - jest instrukcja pod ręką. To taka pierwsza zmiana. Druga, program trafia do nas w wersji Portable - czyli nie trzeba nic instalować. A tego typu programy są na Twierdzy jak najbardziej mile widziane (((_^)

Jedynie co trzeba będzie to zaktualizować nieco tłumaczenie programu i być może napisać plik pomocy w j.polskim. Może kiedyś ktoś się za to zabierze, a jak nie, to pewnie ja. . . Tam kiedyś może. . . Jak widać, pracy jest sporo. Tyle na dzisiaj, na chwilę obecną. Do jutra

Jya na!


28 listopada 2018 - 23:59 (Reptile)

Wieczór,
Dosłownie minutka przed, ale się udało. Na szybko malutki zestaw tilesetów składający się z różnych elementów od Hiddenone dla RPGMV właśnie wylądował na stronie.

A ja wracam do jeszcze drobnych testów w dziale z grami (((-=)''
Jya!


27 listopada 2018 - 18:54 (Reptile)

Wieczór,
Mała cicha nadzieja, że pojawi się znikąd jakaś drobna aktualizacja od kogoś innego - jak zwykle nie skutkuje. Trudno, świetnie, trzeba jakoś żyć dalej, na moje szczęście jakieś materiały jeszcze się znajdą. Swoją drogą miałem wrzucić nowy tytuł (gierkę), ale przypomniałem sobie, że w pierwszej kolejności dział z grami mam poprawić (już prawie gotowe - tylko drobne testy), więc podejrzewam że na dniach możecie się spodziewać nowej funkcji w dziale z grami.

A na chwilę obecną, wrzucam materiały graficzne dla RPGMV, ponownie są to szablony postaci i kilka skromnych editów pasujących do podstawowego RTP od MV. Autor? Ten sam co wczoraj - Hiddenone. Co więcej mogę powiedzieć? Udanych transferów chyba.
Jya!


26 listopada 2018 - 15:39 (Reptile)

Ave!
Tak jak zapowiedziałem kilka newsów wstecz - wrzucam nowy dział dla RPGMV, a jest to dział z zasobami typu: Characters (Postacie, animacje bohaterów, przedmioty itp.). Pierwsza paczka już czeka na was do pobrania. Oryginalne zasoby, a dokładniej sprity (szablony postaci) które przygotował autor Hiddenone. Paczka zawiera 23 grafiki i w zasadzie większość to szablony postaci, to można znaleźć różne różniste (męskie, żeńskie, elfki, dzieci itp.) - ale ale, by nie było że są tylko same sprity, autor dorzucił jeden gotowy plik z NPC, na których można się spokojnie wzorować.

Kto ma RPGMV, warto zaglądnąć. Skoro mamy nowy dział, to być może warto będzie go nieco też uzupełnić? Oczywiście tutaj apel do redaktorów; możecie podsyłać materiały śmiało. Nie czekajcie na postanowienia noworoczne, bo i tak one nie wypalą.
Jya!


25 listopada 2018 - 15:43 (Reptile)

Ave!
Najwyższa pora zamknąć rok 2004, i właśnie ostatnie miesiące udało się przepisać, by były podporządkowane pod aktualny wygląd strony. A skoro nam tak dobrze z tym poszło, to przez najbliższe dni, czyli koniec listopada - można skupić swoją uwagę na jakiś nowych zasobach. Już się postaram o jakieś może nowe gierki na stronę, bo widzę, że redakcja nie ma ochoty a projekty ustawiają się i czekają na wrzucenie. Zatem do następnego razu!
Jya!


24 listopada 2018 - 19:05 (Dragon Kamillo)

Dobry!
Pomiędzy RM95 i RM2k były sobie takie jeszcze 3 mało popularne programiki - RM97, 97+ i 98 może kiedyś na twierdzy pojawi się jakiś artykuł z przeglądem tych wersji, ale to nie dzisiej, nie jutro i nie wiadomo kiedy... Teraz po prostu cieszmy się zasobami które możemy z tych programików wyciągnąć - na początek muzyka. Co prawda paczka na twierdzy już leży od dłuższego czasu, ale okazało się że paru utworów w niej brakuje, a więc dzisiej po prostu dorzucam te brakujące muzyczki i tak z 85 się zrobiło 118. Muzyka jest w stylu tej z 95 (w sumie ten sam kompozytor) więc można stylowo dopasować całkiem ładną ilość kawałków. Ale żeby nie było że graficzek nie będzie, to powiem że już mam prawie skończoną przeróbkę charsetów z tych wersji do - uwaga - RMMV, tak to nie żart, postacie z jakiegoś powodu mają rozmiary 48x48 pikseli więc do MV idealnie pasują, ale to zobaczycie później, bo na dzisiej to tyle...
Wam pa!


23 listopada 2018 - 17:33 (Reptile)

Wieczór!
Ciąg dalszy z plikami archiwalnymi. 2004-09 i 2004-10 zostały przepisane. Jeszcze tylko 2 miesiące zostałydo ukończenia roku 2004, i będzie można się zabierać za kolejny, ale prawdopodobnie najpierw zabierzemy się za jakieś materiały.
Jya!


22 listopada 2018 - 18:12 (Reptile)

Wieczór!
Szybki wpis, powrót do plików archiwalnych. Udało się poprawić następujące miesiące: 2004-06, 07, 08, czyli w zasadzie kolejne. Jeszcze trochę i uda się zakończyć rok 2004, i będzie można na spokojnie znowu ruszyć z materiałami ((( .)
Jya!


21 listopada 2018 - 15:45 (Reptile)

Ave!
Pora na kolejne modyfikacje przy stronie, dzisiaj bardzo skromnie kilka poprawek przy kodowaniu głównej strony (było parę miejsc gdzie brakowało PL znaków, już teraz powinno być ok).

Babrając się przy głównej stronie, odświeżyłem listę partnerów - tam gdzie nie ma naszego buttona no to Dziękuję za współpracę tak mi się wydaje... i do listy buttonów dorzucam nowy portal:
Subiektywnie

Yggdrasil jest stroną która zajmuje się tekstowymi grami fabularnymi i nie tylko. Głównie można znaleźć pełno wpisów odnośnie TGF. Miłośników opowieści, jak i gier tekstowych zapraszam na nową stronę!

A jako, że to jest początek współpracy, więc mam nadzieję że przyniesie ona dobre owoce. Autor strony posiada jeszcze kilka innych portali - zatem szansa na kolejnego tego typu newsa już za kilka dni. Na dzisiaj może przystopuje i wrócę do przygotowywania materiałów.
Jya!


20 listopada 2018 - 23:55 (Reptile)

Wieczór!
Aby nie było, że tylko i wyłącznie robię jakieś poprawki na stronie - dokończyłem drobny tekst i wrzuciłem do downloadu nowy program graficzny wspominany od miesięcy.

Pencil 2D jest to lekkie oraz proste narzędzie do tworzenia animacji. Prace końcowe można zapisać w formacie *.PCL, *.PCLX (domyślny format programu), lub eksportować do bardziej znanych formatów - animowanego obrazu *.GIF bądź krótkiego filmu *.MP4/*.AVI/*.WEBM/*.APNG .

Program całkowicie darmowy, freeware, open source. Osoby mające bzika na punkcie licencji odsyłam na stronę domową w celu zgłębienia dokumentacji. Dodam tyle, że program jest też w języku polskim - zatem, co mogę powiedzieć więcej... chyba: hura!

Dział Download > Programy (graficzne) > Pencil 2D, wersja 32 jak i 64 bitowa w jednym ZIPie. Powodzenia w pracach!
Jya!


19 listopada 2018 - 23:49 (Reptile)

Wieczór!
Nie wiem czy Dragon coś miał pod ręką, więc póki co ponownie aktualizacje kolejnych miesięcy z archiwum - tym razem lata 2004-04 i 2004-05 zostały przystosowane do layouta. Chyba zanim zacznę wrzucać ponownie materiały, to po prostu myślę, by dokończyć cały rok 2004 w archiwum.
Jya!


18 listopada 2018 - 12:49 (Reptile)

Ave!
Drobna aktualizacja działu zawierające archiwalne newsy. Przepisane zostały lata 2004-02 i 2004-03. Zatem można je przeglądać w formacie przystosowanym do aktualnego layouta (i oczywiście przystosowanym do kolejnych w przyszłości). Być może to będzie ostatni taki luźny news związany z modernizacjami. Przy kolejnych postaram się wrzucić jakieś materiały, lub zrobić coś konkretniejszego (ale jeszcze nic nie obiecuje, gdyż nic pewnego nie jest zaklepanego).
Jya!


17 listopada 2018 - 17:58 (Reptile)

Ave!
Coś mi się zdaje, że tych drobnych aktualizacji w tym miesiącu jeszcze trochę będzie. Skorzystam z tych okazji by zrobić coś pożytecznego (a zarazem szybkiego). Aktualizacja programu 7Zip. Na stronie była dość stara wersja (9.coś), udało się to zaktualizować do 18.05 (2018-04-30). Kto ma starszą wersję, to wiadomo, proponuję zaktualizować (a najlepiej starszą najpierw odinstalować a nową zainstalować). W paczce można znaleźć wersję 32 jak i 64 bit. Tyle na dzisiaj.
Jya!


16 listopada 2018 - 15:11 (Reptile)

Ave!
Dzisiaj nieco krótko, ale tak na poważnie. Dalej rzeźbimy pliki archiwalne. Na chwilę obecną udało się zakończyć 2004-01. Teraz się zabieram jeszcze za 02, ale nie wiem czy wystarczy baterii, więc tak o wspominam co zostało zrobione przez ten krótki okres czasu. Być może Dragon Kamillo coś jeszcze trzaśnie po północy jakieś materiały czy coś ciekawego, gdyż ja dalej będę męczył pliki przy stronie.
Jya!


15 listopada 2018 - 16:35 (Reptile)

Ave!
Jeszcze jakieś materiały znajdę pod ręką, jednak czas wykorzystam nieco inaczej. Mianowicie niech inni poszukają czegoś i coś zrobią, a ja korzystając z tej okazji wprowadzę drobne modyfikacje przy stronie. Na dzisiaj udało się załatwić dział linki, gdzie był problem z polskim kodowaniem. Niektóre podstrony mogą mieć z tym problem, więc jak ktoś coś zauważy proszę dajcie znać, by można było poprawić.

Kolejną drobną modyfikacją jest dział archiwum, gdzie zmieniłem wygląd tej tabelki z miesiącami. Wydaje się teraz być bardziej przejrzyście, no i ok. Postaram się oczywiście w wolnych chwilach (kiedy?) ruszyć z przepisywanie kolejnych miesięcy na nowy format. Być może jeszcze w tym tygodniu planuję nieco poprawić tabelkę w dziale z grami (będzie drobna tam modyfikacja), gdzie wprowadzę wyszukiwaczke (bardzo przydatna rzecz). Wiele rzeczy do roboty, ale wiadomo, materiały też jakieś wrzucać będziemy dalej, już ponoć Dragon coś konkretniejszego szykuje na Niedziele, więc głowa do góry!
Jya!


14 listopada 2018 - 16:27 (Reptile)

Witam po dość drobnej przerwie!
Udało mi się jakimś cudownym sposobem nieco rozpakować. Szkoda tylko, że jakieś 3/4 programów pozostaje do instalacji, skonfigurowania, podczepienia i wypakowania. Jeszcze wypadałoby zakupić jakiś odpowiedni sprzęt do pracy, tylko że to akurat kosztuje nie małe pieniądze, więc chyba zostanę przy swoim lapciaku. Problemem jest bateria trzymająca 20 minut i brak kontaktu (ja to na wyjazdach mam szczęście). Coś jeszcze kombinuje by sytuacje nieco naprawić.

Będę się pojawiał w dość nietypowych godzinach jakby co, ale zawsze służę pomocą. Widzę, że Dragon Kamillo podtrzymał tradycje tegoroczną (dobra robota!), ale inni redaktorzy też byście mogli zabrać do jakiejś roboty!

Właśnie będąc przy instalacjach, musiałem zainstalować sobie IrfanView; z tego co zauważyłem na stronie mieliśmy starą wersję, zatem została ona podmieniona na nową. Dodatkowo zaktualizowałem instrukcję obsługi i dodałem wersje 32 jak i 64 bitową (są w odpowiednich folderach). Kto ma starsze wersje tej aplikacji, niech sobie ją zaktualizuje... Podejrzewam, że chyba zrobimy przegląd programów na stronie i wszystkie zaktualizujemy do najnowszych (możliwych) wersji.

Znowu bateria pada... chyba będę miał kolejny przyrząd obronny (((-=)
Jya!


13 listopada 2018 - 23:59 (Dragon Kamillo)

Dobry!
Kolejny szybki wpis - dzisiaj na stronie lądują muzyczki MIDI z programu Wolf RPG Editor.
Pa!


12 listopada 2018 - 23:57 (Dragon Kamillo)

Dobry!
Wczoraj taki szybki wpis wleciał, więc dzisiej może troszkę dłuższy. Ogólnie trochę spóźnione, ale zawsze - gratulacje 100 lat wolności (różne interpretacje tego czy już te 100 lat czy nie zostawmy z boku, są ważniejsze sprawy) i życzmy sobie na wzajem jak najdłuższego jej utrzymania i ogólnie dobrego rozwoju. Kto wie może i kiedyś co niektórzy co wyjechali z Ojczyzny, bedą mieli chęć do niej powrócić...

Reptile dalej jest średnio dostępny, choć już zagląda na krótkie chwile na chata (i jak na złość zawsze albo go przegapię, albo nawet po prostu mnie nie ma przy komputerze, no coż mówi się ciężko), więc napisanie newsa znowu spada na mnie. Dzisiaj więc obiecana w sobotę poprawka poradnika na temat większej ilości tilesetów w RM95 - choć szczerze nie jestem do niej przekonany, tekst się trochę rozrósł i nie wiem czy nie stracił tylko przejrzystości. Ważniejszym dodatkiem jest demo, które również udało się wykombinować. Pisałem że będzie to jakiegoś rodzaju niespodzianka - no i jest. Demo które zamieszczam pochodzi z 1999 roku i zostało stworzone jako test przez samego Don Miguela. Ja pozwoliłem sobie je przetłumaczyć i troszkę poprawić, ale po za tym reszta jest oryginalna. Kto więc nawet ciekawy jak takie demka mogły wyglądać 20 lat temu niech je pobierze - RM95 nie posiada żadnego RTP więc teoretycznie ruszy wszędzie...

No to by było na tyle - sam tekst nadal mi się nie podoba, ale na razie zostanie tak jak jest.
Wam pa!


11 listopada 2018 - 23:59 (Dragon Kamillo)

Dobry!
Miało być co innego, ale niestety nie udało mi się tego jeszcze zrobić o czym wczoraj wspominałem, a więc dzisiaj na szybko do działu music lądują utworki midi z programu 3D RPG EDITOR.
Pa!


10 listopada 2018 - 23:30 (Dragon Kamillo)

Dobry!
Tak jak Reptile pisał we wczorajszym newsie, przyszło mi go dzisiej zastąpić, a więc piszę. Nic nowego nie dodaję na stronkę ponieważ nic nowego nie zrobiłem XD.

Ale się nie martwcie, nowego nic nie ma, ale za to pozwoliłem sobie poprawić jeden z moich starszych poradników do RM95 - ten o wiadomości jak w RM2k/3. Stara wersja była niepoprawna i sprawiała że w normalnych grach cześc tekstów wyświetlanych przez grę byłaby nie za bardzo czytelna - na szczęście jak się okazało RM95 ma więcej skrótów do używania we wiadomościach niż ten jeden co wyświetlał imiona bohaterów i właśnie dzięki jednemu z tych nieznanych skrótów udało się poprawić ten poradnik tak by nie psuł on reszty gry jak ktoś zechce użyć opisanego w nim sposobu na wyswietlanie wiadomości.

Bonusowo jako iż skróty do wiadomości w RM95 są ogólnie nie znane (pierwsi tłumacze makera wspominali tylko o jednym z nich, resztę dopiero odkryłem przeglądając oryginalne japońskie instrukcje do RM95) to pozwoliłem sobie je krótko opisać we wstępie do tej porady. Wiadomo lepiej by to się sprawdziło w jakimś tutorialu, ale po co trzymać je dalej w ukryciu, skoro i tutaj można się już nimi podzielić, więc jak ktoś ciekawy co może sobie wyświetlić innego w wiadomościach, to niech też tam zajrzy.

No to tyle na dzisiaj, niedługo postaram się poprawić poradę na podmianę tilesetów, ponieważ korzystając z tej metody już jakiś czas odkryłem jeszcze trochę problemów i wymyśliłem dla nich obejścia. No i też jakieś demko by się do tego przydało, co też planuję tutaj wykombinować coś ciekawego - a co to niech już będzie niespodzianką...
Wam pa!


9 listopada 2018 - 21:48 (Reptile)

Ave, wieczór!
Ciężka chwila dla mnie, mało czasu i być może przez najbliższe kilka dni nie będę miał dostępu nawet do komputera. Mam nadzieję, że Dragon Kamillo mnie dobrze zastąpi przez ten krótki okres nieobecności. Prawdopodobnie w Niedzielę będę już dostępny, ale z tym różnie bywa - więc redakcja miejscie się na baczności bo jeszcze kilka dnia do końca miesiąca zostało. Przy okazji wrzucam wam zestaw melodii Michaela Jacksona, paczka z 24 klasyków. Świetne melodie, jednak niektóre domagają się poprawek... zdecydowanie.

Oczywiście jest możliwość proste edycji tych melodii za pomocą programu MIDI EDITOR, co znajdziecie u nas w dziale DOWNLOAD > PROGRAMY. Kto jeszcze nie zapoznał się z tym programem to zapraszam, a kolekcjonerom utworów midi udanych transferów życze.
Jya!


8 listopada 2018 - 19:14 (Reptile)

Kolejny nowy dział na stronie!
Oczywiście chodzi o nowy dział graficzny dla RPGMV. Eee tam, mogę się powtórzyć, skoro treść jak najbardziej aktualna. Tym razem dział z ikonami dla przedmiotów, broni, umiejętności. Jako pierwsza paczka ląduje zestaw od ponownie Hiddenone. Paczuszka zawiera ikonki dla broni, które też już możecie znaleźć na naszej stronie. Nowości możecie szukać w Download > Zasoby > RPGMV > System-Icons > Hiddenone Icons.
Jya!


7 listopada 2018 - 21:59 (Reptile)

Kolejny nowy dział na stronie!
Oczywiście chodzi o nowy dział graficzny dla RPGMV. Jest to dział zawierający skórki okna (System-Window) i już dla was czeka paczuszka od Hiddenone do pobrania. Paczka składa się z kilku skórek, dość mieszany styl, gdyż jest kilka nazwijmy to ''tradycyjny'' zawierających ramkę i strzałeczki, znajdzie się parę pasujących pod klimaty Sci-Fi, no i odrobina skórek zawierających element fantasy, przyozdobione wężem (orobosem) lub smokiem. Jak zwykle - udanych transferów.
Jya!


6 listopada 2018 - 22:15 (Reptile)

Wieczór,
Udało się wyrobić, ale ponownie tylko jakieś drobne materiały. Nic konkretnego niestety, aczkolwiek pak melodyjek zawsze jest mile widziany (jak każde inne materiały). Download > Music > Sentenced Midi Collection, właśnie jest dostępne do pobrania. Sentenced jest to zespół grający muzykę heavy metal. Kto nie zna, to polecam się zaznajomić. Goście mają nuty, a midiki są znośne na tyle, że można spokojnie wrzucić do projektu.
Jya!


5 listopada 2018 - 17:02 (Reptile)

Wieczór,
Dzisiaj to biję rekordy, pełną parą. Bardzo owocny dzień i dużo spraw można było załatwić, którymi Dragon Kamillo być może się w końcu kiedyś podzieli - gdyż większość rzeczy to dla niego przygotowywałem materiały tekstowo-artykułowe.

Jako że mózg drży i się hibernuje, to ostatkiem świadomości jeszcze wrzucę co mam pod ręką. Dziwaczny folder zawierający twarze bohaterów niczym z gry przygodowej, dla RPGME, wykonana przez zespół: Maker Group, pt ''Hentai Film'' . . . Tak, chyba może być (((-`)''
Odsyłam do działu z zasobami: RPGME > Facesety > Maker Group Hentai Film
Jya!


4 listopada 2018 - 20:37 (Reptile)

Wieczór,
Dzień za dniem próbuje wrzucić nowy program, ale coś mi to nie wychodzi (((-`)', zostały tylko screeny do zrobienia jak i poprawić nieco tekst, ale jakoś nie jestem w stanie się do tego przełamać (czytajcie: ponownie brak czasu), przez co jestem nieco zmuszony do wrzucenia materiałów prostych.

Na moje szczęście kilka paczek się znalazło, zatem wrzucę coś na szybko pod postacią ikonek dla RPGVXAce od Celianny. Ikonki są jak najbardziej ok i darmowe, ale tylko dla projektów niekomercyjnych (tylko trzeba wspomnieć o autorce w creditsach). Natomiast kto zainteresowany komerchą, no to odsyłam do szperania i czytania stron z licencjami co wolno, czego nie wolno, i ile trzeba zapłacić. W każdym razie - paczka zawiera zestaw ikonek przystosowanych do Luna Engine, ale nic nie stoi na przeszkodzie by ikony użyć bez tego systemu. Można znaleźć zestaw składający się z ikonek 24x24 oraz 64x64. Zatem udanych transferów.
Jya!


3 listopada 2018 - 19:42 (Reptile)

Wieczór,
Właśnie powstał nowy dział z zasobami na stronie dla programu RPGMV. Są to Tilesety (elementy mapy) i już można pobierać pierwszą paczuszkę autorstwa Pandamaru. Skromny zestaw tilesetów świata zewnętrznego. Drzewa, dom, domek na drzewie, namiot, rynek. Paczka nie zawiera autotilesetów, a została skomponowana i nadesłana przez almostnoruby.
Jya!


2 listopada 2018 - 18:05 (Reptile)

Wieczór,
W przerwie między grobami udało się dzisiaj odpalić sprzęt aby wrzucić coś nowego na stronę. Dzisiaj wrzucam nowe zasoby dla RPGMV do działu sys-weapon, paczuszkę o nazwie: Hiddenone SV Weapon Set. Można tam znaleźć bronie treningowe (np. drewniany miecz), albo jakieś ostrza, młotki. Nie zabraknie też w zestawie broni balnej. Oczywiście to taki szybki wpis na dzisiaj. Być może jutro będzie lepiej i wpadnie coś konkretnego...
Jya!


1 listopada 2018 - 20:23 (Reptile)

Wieczór,
Archiwizacja zaktualizowana, stare newsy poszły na swoje miejsce do archiwum - jak to jest co mięsiąca wykonywane <(((~')''
To tak po pierwsze, a po drugie - to nowe materiały dla RPGVX lądują. Jest to skromna paczuszka od Grandmadeb pt. computerserver(grandmadeb). Jest to jeden tileset A4, zawierające części serwerowni. Nie jest tego wiele, jednak jakby ktoś budował projekt Sci-Fi, to tego typu rzeczy mogą okazać się przydatne.
Tyle na dzisiaj, co więcej mogę napisać.
Cieszmy się dzsiejszym świętem i odpoczywajmy, Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024