...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoœ nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2020: Październik


31 października 2020 - 9:30 (HGS)

Witam Szanowni,
Od dłuższego czasu na naszym kanale discord, Teo wspominał, że znalazł swoje bardzo stare teksty, które udało mu się zachować.
Tak więc dzisiaj do krypty ląduje scenariusz nr 67 pt. Czyścieć.

Krótka, a zarazem mroczna historia z gatunku horroru, przedstawiająca losy bezimiennego mężczyzny, budzącego się w ciemnym pomieszczeniu.
Kliknijcie w odnośnik i przeczytajcie cały tekst i spodziewajcie się kolejnych tekstów od Teo, ponieważ odkopał ich znacznie więcej.


21 października 2020 - 20:19 (HGS)

Dobry wieczór Twierdzowicze,
Jak zauważyliście od dłuższego czasu, na Twierdzy ląduje bardzo dużo gier. Patrząc na materiały, które pozostawił Rubin, postanowiłem, że na dzisiaj, mała odmiana i wleci upload do paku z grafikami autorstwa Nanikasiratkool, pod WRPGE (Wolf RPG Editor).

Paczka została wzbogacona o dodatkowe 46 grafik, przedstawiające charsety i facesty postaci. Zachęcam do kliknięcia, w poniższy obrazek i na wasz dysk wyląduje w sumie 137 grafik, które możecie wykorzystać w swoich projektach.

Natomiast dla zagorzałych fanów, na forum, zaktualizowałem wątek z Pogromcy II. Kliknijcie tutaj by poznać więcej szczegółów.
15 października 2020 - 18:00 (Reptile)

Witam, wieczór,
Wszelkiego rodzaju materiały przekładam z dnia na dzień (tak jest, nie mam ochoty ich poprawiać, nie mam na to czasu (((~`) ), ale postanowiłem się nieco zmobilizować. Przejrzałem, przeczytałem, no i postanowiłem wrzucić recenzje gry Sonic The Hedgehog (autora Pokrak), którą napisała Lin (dziękuję za recenzję!).

Sonic The Hedgehog, niebieski jeż biegający z prędkością światła, dość znana maskotka firmy SEGA. Myślałem, że w Polsce, Sonic nie jest aż tak bardzo znany, jak widać mylę się. Nawet doczekał się swoich polskich fanowych tworów. Pokrak odwalił kawał dobrej roboty, faktycznie klimatycznie wszystko wygląda i brzmi. Stare dobre czasy gry retro. Jednak gra jest przeznaczona tylko dla cierpliwych (no i dla fanów Sonica), a dlaczego? Podejrzewam, kto bystry to znajdzie rozwiązanie.
Do następnego razu, mam nadzieję, że niebawem,
Jya!

SONIC THE HEDGEHOG (POKRAK)

* * *RECENZJA // POBIERZ GRĘ * * *11 października 2020 - 11:27 (HGS)

Witam twierdzowicze!
Na wstępnie w imieniu redakcji, chciałbym poinformować i przeprosić za małe usterki na naszym discordowym kanale. Wynikło to z powodu testów nowych funkcji i nie wszystko jest jeszcze dograne. Bądźcie cierpliwi i niebawem problemy naprawimy. || (edit 15:47 - usterki z discordem, wstępnie naprawione).

Z nowości, Zombik nieoczekiwanie postanowił wszystkich zaskoczyć i opublikował demo swojej nowej produkcji pt. Opowieść o wielkim marzeniu, które stało się prawdą.
Jest to gra demo, przygotowana w RM VXAce, wywodząca się z gatunku Visual Novel.
Gorąco polecam do zaklikania poniżej i pobrania gry z forum, a już niebawem możecie spodziewać się do niej recenzji, która trafi do bazy naszych gier.
7 października 2020 - 00:01 (HGS)

Ave twierdzowicze!
Redaktorzy ciężko pracują, każdy robi coś przy projekcie i nawet nie ma za dużo czasu porozmawiać, by nie odrywać się od swoich obowiązków.

McLaren był na tyle miły i napisał recenzję do ostatniej gry z trylogii Twierdzy Bogów, której autorem jest niejaki Cris.
Tytuł jest ponoć świetną odskocznią od komercyjnych projektów i choć skromny, to dobry dla zabicia nudy. Liniowa fabuła, podstawowa grafika RTP [za czym sam nie przepadam :)] z klimatyczną oprawą dźwiękową. Zachęcam do zapoznania się z krótką recenzją oraz po ograniu, skomentowania wrażeń na naszym forum :)

Miłej nocki ;).
Chociaż dla mnie będzie ona pracowita z uwagi na ogromny napływ energii, by ukończyć demo swojej własnej gry - Pogromcy II.
Trzymajcie się, do następnego!

TWIERDZA BOGÓW 3

* * *RECENZJA // POBIERZ GRĘ * * *1 października 2020 - 14:22 (HGS)

Ave!
Poprzedni miesiąc był pełen newsów i niestety musimy się z nim pożegnać. Wszystko trafia do archwiwum, a ja witam was w tegorocznym październiku. Zaczniemy grubo!

Honorowy Głos Sprawiedliwości melduje napisanie swojej pierwszej recenzji na Twierdzy. Na gorący ruszt wziąłem grę Gotik autorstwa ravenone. Zachęcam do lektury, gdyż dość chłodno oceniłem tę produkcję. Myślę, że to zaspokoi apetyt niektórych krzykaczy, o brak moich materiałów na Twierdzy.

Prawda jest niestety taka, że ktokolwiek by teraz nie napisał recenzji byłaby ona dla jednych zbyt łagodna, a dla innych zbyt nieuczciwa, więc niech będzie, że HGS bierze na klatę całą krytykę spowodowaną tą chłodną recenzją :)
Pozdrawiam ^^

GOTIK

* * *RECENZJA // POBIERZ GRĘ * * *

Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024