...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgło? nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> Archiwum

Archiwum 2022: Marzec


28 marca 2022 - 17:10 (Rubin)

Ave makerowcy.
Zjawiam się nie przypadkiem. Zauważyłem iż swojego czasu na scenowym forum, pojawiła się potężna aktualizacja w temacie Anvocun, gdzie PInroz zarzucił porcją zrzutów ze swojej gry.

Pamiętam, że przed aktualizacją wątku, PInroz pokazywał na czacie discord RPG Maker Polska, screeny, chociażby z tego jak przerobił rzekę i dopracował balans związany z kontrastem w grze.
Jeśli nie widzieliście nowych informacji. Zapraszam do prześledzenia wątku na forum, bo szykuje się nam jedna z porządniejszych produkcji.
Yeah!
17 marca 2022 - 06:06 (Rubin)

Witajcie Twierdzowicze i Twierdzowiczki!
Mimo szarej codzienności gdzie otrzymujemy ogrom informacji dot. wojny u naszych sąsiadów. W miarę możliwości, mimo niesionej pomocy, staramy się normalnie funkcjonować.

Chwile czasu miał Zombik, który nie tak dawno na czacie pokazywał, iż jest w trakcie tworzenia gry. Tak jak widać udało mu się ją ukończyć do poziomu grywalnego i wydał demko do swojego nowego tytułu Malvania Czas Mroku. Wykonanego w RM 2k3.
Jest to gra RPG łamana na Hack'n Slasha. Ukazująca poczynania tytułowej krainy, która była otoczona światłem. A od dwócb wieków prześladowana przez mrok. Wcielamy się jednego z wielu bohaterów, gdzie przyjdzie nam walczyć z wieloma przeciwnikami a nasza postać z każdą walką, będzie rosła w siłę!

Gorąco polecam.zagrać w tytuł i koniecznie dajcie zwrotkę autorowi, gdyby pojawiły się jakieś usterki.
P.S osobiście pomagałem Zombikowi w zdarzeniach, więc również będę bacznie śledził wasze poczynania z tym tytułem. Bye!
8 marca 2022 - 17:05 (Rubin)

Portal RPG Maker Polska wita się z wami twórcy.
Nieco zebrałem czasu w mojej 48 godzinnej dobie, gdzie a to latam na dwie zmiany za zarobkiem, a w międzyczasie podłubie coś przy laptopie, gadając na scenowym czacie discord. I tak sobie leci dzień za dniem.

Na wstępie, chcieliśmy jako męska część redakcji złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom o płci pięknej, które w dniu dzisiejszym mają swoje święto =]
Przesyłamy ogrom prezentów, duchowej pasji do tworzenia i aby wam się jak najlepiej wiodło <3.
Ogromny bukiet został nadany do naszej redaktorki Alis, o której nie zapomnieliśmy i mamy nadzieje że nasza redaktorka będzie z tego prezentu zadowolona. A jeśli nie, to doślemy czekoladki :).

Spokojnie, nie zapomniałem o tym. I na dzisiaj kontynuacja dalszej serii poradnika z Kursu programowania do WRPGE. Gdzie tym razem omówiona zostanie kwestia podstawowych funkcji z okienka poleceń zdarzeń.
Nie jest to co prawda coś skomplikowanego. Jednak, osoby które z Wolf RPG Editorem i RPG makerem nie miały styczności. Otrzymają małą pomoc której zawsze będą mogły zaczerponąć w tym poradniku. Więc nie przedłużając. Zerkajcie, sprawdzajcie, testujcie.
Jeśli coś działać nie będzie, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na scenowym czacie.
Yeah!


(Kliknij) Kurs nr.22: Polecenia Zadrzeń: Wstęp

4 marca 2022 - 05:25 (Rubin)

Witam.
Oglądając serie gameplay na kanale YT Demona. Żauważyłem u niego bardzo ciekawy tytuł, obok którego po prostu nie mogłem przejść obojętnie i sam postanowiłem do niego przysiąść.

Jest to produkcja wykonana w Rpg Makerze 2k3, a gatunkowo jest horrorem, łamaną na escape the room. Jeśli nie wiecie o co chodzi, to jeśli ktoś z was z przyjaciółmi brał udział w zabawie, gdzie trzeba rozwiązać zagadkę, aby wyjść z pokoju, będzie wiedzieć o co chodzi.

Będziecie mieli mroczny klimat, będziecie mieli rozwiązywanie zagadek i poszukiwanie haseł składających się z cyferek. I koniecznie, nie dajcie się złapać żadnemu z nadbiegających potworów. Bo nasze uszy od przerażliwego dźwięku, mogą tego nie wytrzymać.
Yeah!

GRA2

* * *RECENZJA // POBIERZ GRĘ * * *1 marca 2022 - 05:10 (Rubin)

Witam.
Jak wiecie ostatnie wydarzenia na świecie, nie sprzyjają wenie twórczej i poświęcaniu czasu hobby. Z zapartym tchem obserwujemy sytuację u naszych sąsiadów i modlimy się o pokój na świecie, bo wojna w każdej formie, jest złem, którego nikt z nas nie chce i nie chciałby doświadczyć na własnej skórze. W poprzednim newsie, EnterVPL słusznie podsumował iż takie wydarzenia, powinny nas zatrzymać w pędzącej codzienności. Byśmy zastanowili się nad prawdziwymi wartościami jakimi powinniśmy się kierować i docenić to, że mimo, iż nie każdy z nas jest milionerem, nie każdemu z nas życie układa się tak jakbyśmy tego chcieli. Jednak, szanujmy to co mamy, doceniajmy starania bliskich nam osób i przyjaciół, bo nie znamy dnia. Gdy nasza rzeczywistość może zostać zmieniona o 180 stopni, przez wydarzenia, na które nie będziemy mieli wpływu.

Mimo wszystko. Staramy się jakoś pracować i tak, standardowo, poprzedni miesiąc zostaje zarchiwizowany. A z nowości. KateRio, opublikował potężną aktualizacje w temacie gry, nad którą pracuje Dream Warriors, gdzie dowiadujemy się iż gra, będzie posiadać:
Otwarty świat. Będzie system reputacji i system staminy. Gracz będzie posiadał możliwości zbierania: jagód, grzybów, patyków, gruszek i marchewek. Oraz zobaczymy grę za dnia i w nocy, bo taki system również się pojawi!Po więcej infomracji odsyłam do wątku z grą, a Ja na ten moment zabieram się dalej do swoich zadań. Trzymajcie się, bądźcie bezpieczni.
Bye!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024