...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 14 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgło? nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> Archiwum

Archiwum 2024: Stycznia


5 stycznia 2024 - 9:50 (HGS)

Ave!
Szanowna Społeczności Twierdza RPG Maker Polska,

Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować Was o najnowszym projekcie Redaktora Rubina - gry ''Commander''. Redaktor Rubin z dumą ogłasza wydanie wczesnej wersji DEMO!

Opis Gry:
''Commander'' to trzecia produkcja Redaktora Rubina, przenosząca graczy w fascynujący świat pełen akcji i tajemnic. Początkowe koncepcje gry nawiązywały do klasycznego ''Duck Hunt'' z 1985 roku - bieganina z celownikiem po mapie i strzelanie do wrogów. Jednakże, Rubin postanowił poszerzyć wizję, tworząc grę o znacznie bardziej rozbudowanym charakterze.Gra nie oferuje jedynie monotonicznego biegania i strzelania. Projekt wyróżnia się zróżnicowaną grafiką, różnorodnym uzbrojeniem, amunicją oraz bohaterami - komandosami, z każdym z nich posiadającym unikalne zdolności. W wczesnej wersji dema gracze będą mieli możliwość eksploracji jednego z czterech grywalnych bohaterów, z którym wyruszą na ekscytujące misje. Ta produkcja wyróżnia się nie tylko innowacyjnym podejściem do gatunku, ale również prezentuje bogatą oprawę audiowizualną, będącą owocem precyzyjnej pracy artystycznej i dźwiękowej. Elementy dubbingu, w których postaci ożywają za sprawą realistycznych głosów, doskonale współgrają z atmosferą gry, dodając nowy wymiar immersji. Autor nie tylko dostarcza unikalny gameplay, ale także tworzy klimatyczne doświadczenie, które angażuje gracza na nowym poziomie mało spotykanym w grach RPG Maker.

Zachęcam do wypróbowania wczesnej wersji dema ''Commander'' i dzielenia się swoimi wrażeniami na forum. Niech ta nowa produkcja stanowi kolejny kamień milowy w świecie gier RPG Maker Polska!
Z poważaniem,
Redaktor HGS
Twierdza RPG Maker Polska


1 stycznia 2024 - 00:30 (Redakcja)

Witamy się z wami w 2024 roku!
Tradycyjnie dużo zdrowia, kasy i zaparcia do tworzenia i kończenia gier w Makerze -]
Stary rok odlatuje do kart Twierdzowej księgi archiwalnej, a my ruszamy z nowym rokiem. Miejmy nadzieje, że w 2024, czeka nas więcej nowości niż w minionym roku i przyjdzie nam zagrać w więcej gier jakie uda wam się wydać.

Aby w 2024 wam się wspaniale wiodło.

Wiemy że lubicie podsumowania więc czas na konkrety.
W 2023 roku na Twierdzy napisaliśmy łącznie 21 newsy. Na forum, mamy napisanych 3786 postów, Liczna założonych tematów wynosi: 583. oraz aktualnie mamy zarejestrowanych 634 kont. Zeszłorocznego rekordu z największą ilością zarejestrowanych użytkowników na forum nie udało nam się pobić, ale cóż, może za rok się uda! =]

Cała redakcja RPG Maker Polska, dziękuje wszystkim użytkownikom, którzy są z nami, którzy dają nam siły i wsparcia do tworzenia gier na kanale discord, oraz w komentarzach na forum. Miejmy nadzieje że 2024 przyniesie konkretne nowości i zagramy w wiele ciekawych nowych produkcji, które czekają aby wydostać się z działu zapowiedzi na forum, do działów Demówek, lub Pełnych Wersji.
Poniżej link do podsumowania ubiegłego roku, oraz wydarzeń na Polskiej scenie makerowej, które miały miejsce w 2023.

Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024