...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Eden Universe
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> News

News


6 sierpnia 2022 - 16:52 (Rubin)

A kto to, a co to?
Kolejny kot biegający po platformach?
Kolejna gra wykonana przez redaktora Twierdzy?

Nie tak dawno, swoje miejsce miał Konkurs TutJam #2,
a w nim udział wziął nasz redaktor EnterVPL i na jego potrzeby stworzył grę pt. Glicher Feature Jak się okazuje sama gra znalazła się w top 3 najbardziej docenionych gier przez prowadzącego, uzyskała pierwsze miejsce jeśli chodzi o zgodność z tematyką konkursu i miejsce 9 w ogólnych wynikach.

Sama produkcja jest tytułem platformowym, gdzie wcielamy się w majestatycznego kucyka Glitcher i zbieramy monety, które odblokowują dalsze części mapy, a ostatnia przenosi do kolejnego poziomu, natomiast przeszkody obracają (każda na swój sposób) mapę i gracza. Całość robiona jest z pewnym wyczuciem humoru i ze specjalnymi glitchami.

Zachęcam was do zagrania w grę (można pośmigać na przeglądarce), oraz po ograniu, do odpowiedzi zwrotnych dla naszego kucyka.... yyy, to znaczy kota :)3 sierpnia 2022 - 06:45 (Rubin)

Witajcie moi drodzy.
Piszę do was w dniu dzisiejszym za sprawą spowodowaną przez jednego bardzo sympatycznego przyjaciela, którego możecie kojarzyć z takich produkcji jak Lovro i Vesna, Chantlicoat, Hoia Baciu czy Tajemnica Written Town.

Jeśli nie wiecie o kogo chodzi, to mam tutaj na myśli Zombika, który to spełnia marzenia młodego pokolenia, wcielając się w rolę nauczyciela i organizuje z tworzenia gier w RPG Makerze w Miejskiej Publicznej bibliotece w Chodzieży, mieszczącej się w woj. Wielkopolskim!
Tak, dobrze widzicie. Mamy oficjalne warsztaty z tworzenia gier w RPG Makerze i to nie są żarty =]

Dodatkowo, owym wydarzeniem zainteresowały się media i pojawiła się wzmianka w reportażu telewizji TVP w wieczornym dzienniku, oraz młodzi uczestnicy, o swoich poczynaniach w RPG Makerze wypowiedzieli się dla Radia Poznań!

Jest to bez dwóch zdań ogromne osiągnięcie i serdeczne podziękowania całą redakcją kierujemy do Zombika, za determinacje i szerzenie pasji do RPG Makera. Oraz pozdrawiamy gorąco wszystkich uczestników warsztatów i trzymamy za was mocno kciuki, abyście stworzyli najlepsze gry w RPG Makerze! =]


1 sierpnia 2022 - 15:40 (McLaren)

Witajcie.
Długo mnie nie było i dość spory czas się nie odzywałem. Ale znalazłem odrobine czasu by oderwać się od moich codziennych obowiązków i przybywam do was z małą dawką nowości.

Po pierwsze, stary miesiąc ląduje w archiwalnej księdze Twierdzy RPG Maker. Natomiast na dzisiaj serwuje wam recenzję do tytułu, który jak wiecie, miał nie tak dawno swoją premierę, a mianowicie chodzi o Astromid, autorstwa jednego z naszych redaktorów Rubina

Gra opowiada historię o astronaucie, któremu w trakcie poszukiwań rozbił się statek kosmiczny i zmuszony został do awaryjnego lądowania na nieznanej planecie. Bohater, by wydostać się z niej, musi nawiazać łączność z ziemią i odbudować, wczesniej zniszczony statek, zbierając jego części rozrzucone po rozległym kontynencie.

Jest to kolejna produkcja, którą serwuje nam Rubin, wykonana w odbiegajacym mocno stylu od standardowych gier spod makera. Astromid, jest pierwszą polską grą wykonaną w stylu GameBoy Classic, gdzie przyjdzie wam się zmieżyć z rozmaitymi zadaniami zręcznościowymi, ale i też przyjdzie wam niekiedy pogłówkować, w niektórych questach.

Zapraszam was do mojej recenzji Astromida, i dajcie znać na forum, jak wasze odczucia towarzyszyły wam, po zagraniu w niego. Rubin z pewnością ucieszy się z każdego feedbacku.
Do zobaczenia!

ASTROMID

* * *RECENZJA // POBIERZ GRĘ * * *

Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022