...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 2 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Problem z grami || Zgło¶ nowe materiały
Download >> Gry


Dragon Adventure

Autor: Sabikku

RPG Maker: XP
Wersja: Pełna
Gatunek: Action RPG
Język: Polski
Rozmiar: 11 MB
Ocena: 6/10

Informacje dodatkowe:
- gra konkursowa

DOWNLOAD


Mamy tu tak± gierkę, zwan± Dragon Adventure spod RPG Makera XP. Gra była na kokurs strony internetowej: zamthir, dokładnie konkurs się nazywał "Zamthir Society Contest" . Gra zajęła aż 3 miejsce, czemu się bardzo dziwię . Przegrała z Ancient Riddle o 1 głos. Mówi się trudno.

PrzejdĽ do rzeczy. Dawno, gdzie¶ w odległej krainie żyły 2 smoki: Rastratus i Demonius. Brzmi groĽnie prawda? Intro oddaje cały klimat. No i te 2 smoki walczyły. Jeden był tak sprytny (Demonius) i wydrapał 2 smokowi oczy. Rastrarus jest ¶lepy, leży w jakiej¶ norze. No cóż, zdaje się, że wszyscy gin±, mamy game over. I tu się zaczyna gra. Przeskakujemy do żwawej wioski, w której mieszka łucznik imieniem Dous. Dowiadujemy się, że na wschodzie wszystko w popiół brodzie. WódĽ wioski każe nam (Dousowi) i¶ć do smoka i go przekonać. Gdyby to były czasy współczesne, pewnie by mu pu¶cili "Nie daj się" Dody i znowu odzyskujemy wiarę, iż kiedy¶ będzie spokój. Tyle na temat fabuły. Wszystko ładne zgrane, nic nie mam do zarzucenia.

Grafika. Widzimy tu tileset Inquistora (chyba to ten), jaki¶ tam ¶maki windowsik, który nawet nawet podchodzi pod czcionkę. Ładne zastosowanie wszystkiego, no może oprócz kilku błędów. Między innymi to na kilka kafelków, na które realnie wej¶ć nie można, tutaj mamy to udostępnione. Może nasz bohater był kaskaderem - tego nie wiemy. Charseciki komponuj± się z tilesetem. Wszystko wygl±da OK. Odnosz±c się do skryptów - jest ich kilka, ale wręcz wydaj± się, jakby ich nie było. Czemu? Bo wszystko piknie się składa. Grę zapisujemy za pomoc± kryształków, taka mała wskazówka. Wszystko jest super mega klimatyczne. Jest kilku autorów grafik, ważne, że to Sabikku uwzględnił. No może pod koniec powymieniam błędy, co prawda jest ich ¶ladowa ilo¶ć, ale trzeba. S± to przeważnie te Ľle ustawione kafelki, nie przelatywanie strzał i lataj±ce potworki podczas rozmów.

Podchodzimy na koniec recenzji. Gra jest dobr±, wręcz wci±gaj±cym tytułem na długie jesienne dni. Polecam.

Bez obawy, sprawdzę o co chodzi i uratuję ¶wiat.

Co za niesamowity wysiłek musiałem w to włożyć i ile pracy!
Smok na wzgórzu: Co za wspaniały dzień na odlot.
Własnie tak odleciał, że aż się stoczył.


Tekst: Radek02
email: rgryczan83@gmail.com