...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 3 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Problem z grami || Zgło¶ nowe materiały
Download >> Gry


Drizzt Do`Urden

Autor: Twardy

RPG Maker: 2000
Wersja: Pełna
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 3,7 MB
Ocena: 7/10

Informacje dodatkowe:
(brak)

DOWNLOAD


Fabuła
Drizzt Do `Urden opowiada historie jak ???? porwał króla Bruenora razem ze swoimi wspólnikami. Wtargnęli do wieży, rzucili strażnikiem o ¶ciane, drugiego tj. zamrozili a następnie zabrali króla w nieznane...
Tutaj pojawiamy sie my. Budzimy sie w domku, pod±żamy na miejsce tragedii i oczywi¶cie - ruszamy na pomoc królowi.
Wszystko wydaje sie proste i banalne, jednak liczne zwroty fabuły uwidoczniaj± nam, jak bardzo ciekawa jest ta historia.

Intro
Już same intro buduje fantastyczny klimat gry, zarówno opowie¶ć jak i scena porwania. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Muzyka idealnie dopasowana. Cud miód!

Grafika
Już na samym pocz±tku można zwrócić uwage na bardzo ciekaw± grafike. Jak dot±d nie widziałem w innych grach tych chipsetód itd. Promienie słońca, mgły, wszystko czego dusza zapragnie znajdziesz tutaj. Chyba wszystkie grafiki s± dodatkowe. Jedynie postać króla ma podstawowy charset. Troszkę też system jest pixelowaty, ale to wkońcu rm 2000

Menu
Gra posiada własny system menu. Tak jak i reszta - dopasowane do klimatu gry. ¦redniowieczna czcionka, cieniowanie, podstawowe funkcje. Widać, że autorowi zależało aby jego gra była jedn± z tych najlepszych.

Muzyka
Gra korzysta z dodatkowych midów wysokiej jako¶ci. Co prawda brakuje troche dodatkowych efektów jak szumy wiatru, ćwierkania ptaków itd., ale przynajmniej muzyka uprzymila czas grania. Do tego... tak jak reszta... klimatyczna :)

Błędy
Wiadomo, że trudno jest o zrobienie gry idealnej pod każdym pozorem. Tutaj jednak możesz wznie¶ć okrzyk: "Full serwis, ja latam", gdyż w niektórych miejscach nie ma kolizji. Literówek Sie nie dopatrzyłem, szkoda tylko że tekst w ksi±żce jest niezbyt czytelny

Podsumowanie
Drizz Do `Urden jest gr± wart± uwagi. Zadziwiła mnie pod każdym względem. Jest godna polecenia każdemu wyjadaczowi jRPG-ów. Ponieważ gra posiada spor± ilo¶ć skryptów, niedo¶wiadczeni makerowicze mog± sie dzięki neij nauczyć sporo nowych rzeczy. Miłego grania.
Tekst napisał: Orbes
email: orbes@o2.pl