...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 30 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Przeznaczenie

Autor: Enyafan

RPG Maker: ME
Wersja: Demo
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 15 MB
Ocena: 6/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Jesteśmy gdzieś w kosmosie i rozmawiamy z zakapturzoną postacią Po bardzo krótkiej wymianie zdań postać zrzuca nas w przepaść. Budzi nas Jondal brat Vidali (naszej głównej bohaterki) i mówi żebyśmy szli na śniadanie. Przy śniadaniu Vidala kłóci się z mamą i dostaje kare - siedzenie w pokoju. Oczywiście Vidali nie chce się siedzieć w domu. Wychodzimy przez okno na podwórko i wypłakujemy się, gdy w pewnym momencie przychodzi jakieś monstrum i mówi żeby ojciec Vidali zapłacił nie wiadomo za co. Naszego ojca nie ma, pojechał na wojnę. Więc chce zapłaty od matki, ona nie ma ani grosza więc monstrum ją zabija, a Jondala zamienia w kamień. My zabijamy potwora i na tym zakończę pisanie

Jak już napisałem wyżej naszą bohaterką jest Vidala, a głównym celem gry jest zdobycie składników do odczarowania Jondala i dowiedzenie się kim był zabójca naszej mamy. Co do miejsca akcji to w ogóle nie wiemy jak się nazywa ale to nie przeszkadza w grze.

Zacznę od plusów bo łatwiej jest mi je znaleźć. W grze plusami są rzadko spotykane w grach na RPG Makerze zdarzenia takie jak: system dnia i nocy, głód, dziennik. Bardzo rzadko spotykane w grach jest również to, że nasza główna bohaterka mruga! Możemy też do plusów zaliczyć żarty, które występują w niektórych momentach gry i chodzenie po wodzie. Minusów w grze żadnych nie widzę, co też jest plusem.

Podsumowując, w grze jest przewaga plusów co dobrze świadczy o grze i o tym że twórca gry się postarał o szczegóły. Polecam w nią zagrać. Na tym zakończę recenzje i mam nadzieję że będzie więcej dobrych i fajnych gier, w przyszłości.

Mimo iż gra jest to zwyczajna rtpówka, to została wzbogacona o różne drobnostki, jak chociażby mruganie ślepiami u bohaterki.
A zaraz się z wami rozprawię!
Dramatyczna sytuacja, ale mąż wybił na karaiby z swoją kochanką.
Dude, wait, what??


Tekst: Mikau
email: mikau@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022