...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 2 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Problem z grami || Zgło¶ nowe materiały
Download >> Gry


Przeznaczenie

Autor: Enyafan

RPG Maker: 2003
Wersja: Demo
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 15 MB
Ocena: 6/10

Informacje dodatkowe:
Nie wymaga programu

DOWNLOAD


Jeste¶my gdzie¶ w kosmosie i rozmawiamy z zakapturzon± postaci± Po bardzo krótkiej wymianie zdań postać zrzuca nas w przepa¶ć. Budzi nas Jondal brat Vidali (naszej głównej bohaterki) i mówi żeby¶my szli na ¶niadanie. Przy ¶niadaniu Vidala kłóci się z mam± i dostaje kare - siedzenie w pokoju. Oczywi¶cie Vidali nie chce się siedzieć w domu. Wychodzimy przez okno na podwórko i wypłakujemy się, gdy w pewnym momencie przychodzi jakie¶ monstrum i mówi żeby ojciec Vidali zapłacił nie wiadomo za co. Naszego ojca nie ma, pojechał na wojnę. Więc chce zapłaty od matki, ona nie ma ani grosza więc monstrum j± zabija, a Jondala zamienia w kamień. My zabijamy potwora i na tym zakończę pisanie

Jak już napisałem wyżej nasz± bohaterk± jest Vidala, a głównym celem gry jest zdobycie składników do odczarowania Jondala i dowiedzenie się kim był zabójca naszej mamy. Co do miejsca akcji to w ogóle nie wiemy jak się nazywa ale to nie przeszkadza w grze.

Zacznę od plusów bo łatwiej jest mi je znaleĽć. W grze plusami s± rzadko spotykane w grach na RPG Makerze zdarzenia takie jak: system dnia i nocy, głód, dziennik. Bardzo rzadko spotykane w grach jest również to, że nasza główna bohaterka mruga! Możemy też do plusów zaliczyć żarty, które występuj± w niektórych momentach gry i chodzenie po wodzie. Minusów w grze żadnych nie widzę, co też jest plusem.

Podsumowuj±c, w grze jest przewaga plusów co dobrze ¶wiadczy o grze i o tym że twórca gry się postarał o szczegóły. Polecam w ni± zagrać. Na tym zakończę recenzje i mam nadzieję że będzie więcej dobrych i fajnych gier, w przyszło¶ci.

Mimo iż gra jest to zwyczajna rtpówka, to została wzbogacona o różne drobnostki, jak chociażby mruganie ¶lepiami u bohaterki.

A zaraz się z wami rozprawię!
Dramatyczna sytuacja, ale m±ż wybił na karaiby z swoj± kochank±.
Dude, wait, what??


Tekst: Mikau
email: mikau@o2.pl