...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 2 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Problem z grami || Zgło¶ nowe materiały
Download >> Gry


Rhomik

Autor: K-lafior

RPG Maker: 2003
Wersja: Pełna
Gatunek: Zręczno¶ciowa
Język: Polski
Rozmiar: 1,2 MB
Ocena: 5/10

Informacje dodatkowe:
(brak)

DOWNLOAD


Rytmiczny dĽwięk basu...szybkie uderzenia w talerze perkusji, najazd reflektorów na wokalistę a następnie już tylko ostre rify gitarowe....Ops! Spokojnie to nie opis intra kolejnej gry po prostu zapędziłem się pisz±c tę recenzję. No ale tym samym jaki¶ wstęp mam już za sob±.^^

Dzi¶ na stół wzi±łem... no a raczej włożono mi grę o pewnej wdzięcznej nazwie - "Rhomik". Spytacie pewnie co to?! Otóż tytułowy Rhomik do bohater owej gry. Lecz kim lub czym wła¶ciwie jest te stworzenie? Jak poinformował mnie autor gry jest to nic innego jak "...jednooki typiarz". Ci którzy nie widzieli owego typiarza w telwizji czy w jakiej¶ innej grze - nic dziwnego! Rhomik to po prostu pomysł autora gry. Nad jego wygl±dem cóż nie będę się zbytnio rozpisywał...musicie zobaczyć sami.

O samej grze powiem tyle... widzieli¶cie może Chocobo Panic? Tak dokładnie... autor Rhomika wzorował się na tej grze. Tak więc jak zapewne co sprytniejsi zauważyli jest to gra "nie rpg". W skrócie: chodzimy po labiryncie i zbieramy diamenty unikaj±c potworków i pułapek.

Je¶li chodzi o wykonanie to do budowy mapek użyto zasobów innych niż podstawowe a mapki s± dobrze zbudowane. Kilka plansz wykonanych zostało w rzucie "izometrycznym". Co do muzyki... no cóż...autorowi przypadł do gustu chyba szczególnie jeden utwór. Powtarza się on wła¶ciwie przez większo¶ć plansz. Niby nie razi to jako¶ mocno jednak można było tę kwestię znacznie bardziej urozmaicić.

Podsumowuj±c "Rhomik" to gra poprawna, całkiem przyjemna, dobra na nudę, kolejne poziomy stawiaj± do¶ć większe wyzwania jednak...można j± było bardziej dopracować i urozmaicić. No w każdyn razie tradycyjnie...zachęcam do pobrania.

Zręczno¶ciówka jakich pełno w sieci.

Menu wyboru etopu.
Rhomik przypomina grę PACMAN, albo Chocobo Panic.
Należy pozbierać wszystkie diamenty i nie dać się złapać przeciwnikowi.


Tekst: Makaveli
email: makaveliusz@o2.pl