...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 4 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Problem z grami || Zgło¶ nowe materiały
Download >> Gry


Shine

Autor: Ska'ciu

RPG Maker: 2003
Wersja: Demo
Gatunek: Acion RPG
Język: Polski
Rozmiar: 5 MB
Ocena: 5/10

Informacje dodatkowe:
(brak)

DOWNLOAD


Shine, jest kolejn± produkcj± Ska'cia i tym razem z mieczy przerzucamy się na gnaty. Przyjrzyjmy się fabule: pewna grupa najemników pod przewodnictwem Blake’a, na pustyni odnajduje pewn± dziewczynę o imieniu Shine. Postanowili się ni± zaopiekować, wychować, nauczyć walki itp. Pewnego dnia dziewczyna jednak odchodzi od poznanej grupy, gdyż pragnie dowiedzieć się kim tak naprawdę jest. Dziewczyna odnajduje pustynię, na której została znaleziona przez najemników Blake’a, ale także odnajduje pewn± wioskę. Okazuje się, że mieszkańcy s± atakowani przez dziwne stwory. Shine otrzymuje misje, by dowiedzieć się co jest przyczyn± ataków oraz przeciwstawienie się im. Niestey nie powiem wam co jest t± przyczyn±, bo nie chcę psuć wam zabawy (^_^)

Rozrywka w grze jest bardzo przyjemna, a wszystko dzięki systemowi strzelanie. Muszę przyznać, że Skaciu do projektu się przyłożył. System strzelania wykombinować samemu sztuka, ale zastosować w swojej własnej grze, i wszystko tak samemu zrobić (wymy¶lić, zrobić, przetestować). Nie prosta rzecz. Kolejn± ¶wietn± spraw± jest sposób w jaki został przedstawiony sklep, po prostu czad. Pięknie niestety nie jest, w grze jeste¶my w stanie znaleĽć błędy ortograficzne czy językowe i interpunkcyjne (język polski, piękny język, cóż można z tym zrobić). Nożyk, który nie do końca poprawnie działa i nie sposób go sprzedać, Jako¶ mnie zniechęciły do tej pozycji, ale najbardziej jednak nie podobaj± mi się facesety, po prostu zostały wykonane z powiększonego charseta (-_-). Pomysł niby oryginalny, ale nie do końca mi się on widzi.

Czy gra jest dobra, fajna, kiczata, można się wykłucać na forum (do czego zachęcam), w mniemaniu gra wypada do¶ć dobrze i po mimo niektórych błędów uniemożliwiaj±cych grę, naprawdę warto przy niej spędzić czas, gdyż jest dobr± rozrywk±, a dla niektórych może zachęt± do większego przyłożenia się do swoich projektów. Cóż więcej mogę powiedzieć wam kochani Makerowcy? Po prostu warto zagrać w tę pozycję.

Ale przed spaniem, koniecznie wezmę prysznic - nie podgl±dać!

Udało mi się upolować niezły obiad na dzisiaj!
Skorpiony atakuj±! Broń się kto może.
Cała akcja toczy się na pustkowiu jak widać.


Tekst: Mrozik
email: tonieja_20@o2.pl