Aktualności

 
 
 
Aktualności
(ravenone)

28.09.2016
Witajcie!
Dotarliśmy w Gońcu do nowego etapu, czyli recenzji pierwszej gry spod nowego rpg makera. Co za tym idzie - trzeba było zrobić nową zakładkę w menusach - MV. Jest ona widoczna z niektórych stron póki co, ale wkrótce to nadrobimy.
A co w tym czasie działo się na scenie? Mieliśmy kilka premier: nieoczekiwanie dostaliśmy długo oczekiwaną kontynuację przygód Enialisa - Kruk 2: Akt I. Diablo ukończył swojego action rpga, czyli Dark Dawn. Kolejne nowości to Przygody Staszka III: Problematyczna Guma, Omnis Archium oraz pierwsze gry na MV: World of Cebulandia oraz Wola Tautulasa. Nie próżnował również goblin!!!, który wydał dwa krótkie twory: Historie zmyślone: Perwoll i Historie extra zmyślone: most. A najświeższa ukończony produkt to Project2, tekstówka Revlisa, której demo opisywaliśmy przy okazji Golden Forków 2015.
Dema to powrót Crashera z nowym projektem - Weeaboo Revenge oraz debiut Filipusa Magnusa - Najemnik.
W zapowiedziach pojawiła się kontynuacja Pogromcy Pustki, informacje o postępie prac nad Jasną Stroną Asgun czy Shaarimoth. Przypomniał o sobie Fear, który od kilku miesięcy tworzy Ostatnią Łzę. Wbrew tytułowi, Story of Dracula w wykonaniu matikuna, nie będzie mroczną grą, a raczej komedią. I po raz 4(!) pojawiła się zapowiedź Lunatery - miejmy nadzieję, że tym razem gra zostanie ukończona.